Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

Sāk darboties jaunā Aizkraukles novada mājaslapa

03.03.2022

majaslapa-2.jpgŠodien darboties sāk jaunā Aizkraukles novada pašvaldības mājaslapa, kurā vienkopus publicētas aktualitātes un plānotie pasākumi mūsu novadā, kā arī iespējams iepazīties ar domes sēžu lēmumiem un normatīvajiem dokumentiem, atrast citu noderīgu informāciju. Patlaban mājaslapā vēl nav pieejama pakalpojumu sadaļa.

Jaunā Aizkraukles novada mājaslapa izveidota Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotajā platformā, līdz ar to vismaz gadu tai nebūs  nepieciešami uzturēšanas izdevumi. Jaunā lapa ir atbilstoša pašvaldības mājaslapu paraugam, tās adrese saglabāsies līdzšinējā – www.aizkraukle.lv.

Lasīt visu ziņu

3. martā donoru diena Koknesē

03.03.2022 10:00 - 13:00 kur : Kokneses kultūras centrs

vadcnestavimala.jpg3. martā  no pulksten 10 līdz pulksten 13 Kokneses kultūras centrā, Hanzas ielā 2, norisināsies Valsts asinsdonoru centra (VADC) organizētā donoru diena. 

Lasīt visu ziņu

Pašvaldības mājaslapās iespējami darbības pārtraukumi

01.03.2022

pasvaldibas-timekla-vietnes-iespejamas-tehniskas-problemas-1.jpgLai novada iedzīvotājiem nodrošinātu vienotu informācijas pieejamību, drīz sāks darboties jaunā Aizkraukles novada mājaslapa. Līdzšinējās apvienību mājaslapas vēl īslaicīgi turpinās darboties, tomēr ar laiku tās tiks slēgtas. Publicētā informācija netiks dzēsta, to saglabāsim arhīvā.

Šobrīd norit mājaslapu darbības pārejas process, tādēļ tuvāko nedēļu laikā mājaslapās  www.aizkraukle.lv, www.jaunjelgava.lv, www.koknese.lv, www.neretasnovads.lv, www.plavinunovads.lv, www.skrveri.lv iespējamas tehniskas problēmas. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Lasīt visu ziņu

Atbalstīsim Ukrainu cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu!

01.03.2022

042ab36d-e8ce-4c9d-afcb-e41cc57fca28.jpgLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicina visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, paust atbalstu un solidaritāti Ukrainai tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.

Atsaucoties Latvijas Pašvaldību savienības aicinājumam, Kokneses apvienības pārvalde un Kokneses kultūras centrs aicina iedzīvotājus 2. martā no pulksten 10 līdz 19 Stacijas laukumā pie represijās cietušajiem veltītā pieminekļa, kur plīvos Ukrainas valsts karogs, iedegt svecītes, tā apliecinot, ka mēs savās domās un lūgšanās esam kopā ar Ukrainas tautu.

Iršu pagasta iedzīvotāji 2. martā pulksten 18 pagasta centrā aicināti piedalīties "Atbalsta akcijā Ukrainai".

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu grafiks KSC peldbaseinā - marts

01.03.2022

ksc-logo-final-15.jpgInformācija iedzīvotājiem par iespēju apmeklēt Kokneses peldbaseinu bez maksas dažādu projektu ietvaros. 

Lasīt visu ziņu

"Dzeguzītē" visi veseli

28.02.2022

Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" 26. februārī veikto analīžu atbildes liecina, ka visi iepriekš saslimušie ir izveseļojušies un jauni saslimšanas gadījumi nav konstatēti.

Pirms nedēļas pansijas iemītniekiem veiktie Covid-19 testi liecināja par pozitīvu rezultātu 11 senioriem. Saslimšana noritēja vieglā formā.

Lasīt visu ziņu

Tiešsaistes seminārs "Lietišķās uzvedības analīze (ABA) - no problēmām līdz uzvedības maiņai

16.03.2022 15:00 - 18:00 kur : Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Pieteikšanās semināram slēgta. 

Uz tikšanos citos izglītojošos pasākumos!

aba-seminarsafisa1.jpg

Lasīt visu ziņu

Seminārs “Vērtēšana speciālās izglītības programmās”

09.02.2022

puceskolas.jpgMācību sasniegumu vērtēšanas mērķis ir informācijas iegūšana, lai spriestu par izglītojamā sniegumu vai sasniegto rezultātu un izglītības programmā noteikto zināšanu, prasmju un iemaņu apguves līmeni, iegūtu atgriezenisko saiti. Tā ir  izglītības procesa sastāvdaļa mācību sasniegumu attīstības dinamikas noteikšanai un izglītības procesa pilnveidošanai. 2021.gada 28.septembrī Ministru kabineta veiktie grozījumi noteikumos Nr.747 paredz, ka turpmāk vērtēšanas kārtība speciālās izglītības programmās skolēniem ar garīgās attīstības traucējumiem un smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem attīstības traucējumiem tiek regulēta Valsts pamatizglītības standartā, jo 2006. gada 20. jūlija Ministru kabineta noteikumi Nr. 492, kas noteica mācību sasniegumu vērtēšanas kārtību speciālās izglītības programmās,  ir zaudējuši spēku.

Lasīt visu ziņu

Sveču mēnesis

22.02.2022

20220211svecumenesis7.jpgFebruāra mēnesī, kad dabā  jaušams pavasaris, Kokneses pamatskolā – attīstības centrā visi aktīvi gatavojās sveču izstādei. Lielas un mazas sveces tika gatavotas no parafīna, bišu vaska, linu diegiem, papīra, līmētas, zīmētas.  Visas sveces no 7. līdz 21. februārim bija iespēja apskatīt skolas telpās.  Paldies par aktīvu iesaistīšanos pasākumā.

Lasīt visu ziņu galerija (9)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top