Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sidrabi, viesu māja

Sidrabi, Kokneses pagasts, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5113
56.611397 25.497377

Atpūta bez ļaužu burzmas vienkāršā sakoptā lauku sētā Daugavas upes krastā netālu no Kokneses. Te būs iespēja nopērties lauku pirtiņā, izvizināties ar laivu, makšķerēt , nopeldēties un baudīt Latvijas skaisto dabu. Interesentu grupas, draugus un ģimenes "Sidrabos" gaida patīkama atpūta iedvesmojošā vidē. Viesu zāle, pirtiņa un gleznainā apkārtne piemērota gan svētku svinēšanai, gan rāmai atpūtai vai radošām nometnēm. Nakšņošanu nodrošina 10 gultasvietas un  10 papildus vietas, kā arī telts vietas zem plašām zvaigžņotām debesīm upes krastā.

Brīvdienu māja Sidrabi piedāvā pirts mājiņu ar naktsmītnēm (līdz 10 cilvēki), vienkārša viesu māja viesībām (20-45 cilvēki), telšu vietas.

Ekskursantu grupas varēs uzzināt daudz interesanta par kaņepēm, kas saimnieces dzimtā ir audzētas jau sen. Varēs izgaršot kaņepju pienu, kaņepju piena saldējumu, kaņepju staku , un kaņepju tēju, kā arī apgūt kaņepju piena gatavošanas māku. Kaņepes tiek audzētas no vietējās šķirnes, kas nākusi mantojumā no saimnieces senčiem . Viesi tiek mīļi gaidīti no aprīļa līdz oktobrim.

Brīvdienu māja “Sidrabi” Brīvdienu māja “Sidrabi” Brīvdienu māja “Sidrabi” Brīvdienu māja “Sidrabi” Brīvdienu māja “Sidrabi”

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Sidrabi, viesu māja
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top