Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktuālais izglītības jomā

Aktualitātes izglītības jomā no 16.marta

15.03.2021

izglitiba.jpgMinistru kabinets piektdien, 12. martā, apstiprināja vairākus uzlabojumus epidemioloģiskās drošības pasākumos, lai līdz Lieldienām mērķtiecīgi nostiprinātu pašreizējo Covid-19 saslimstības krituma tendenci.

Pirmskolas izglītības iestādes no 16. marta darbu turpina, uzņemot tikai tos bērnus, kuru vecākiem jāstrādā klātienē, kā arī tos, kuru vecākiem darba specifikas dēļ nav iespējams attālināti vienlaikus strādāt un nodrošināt bērnu pieskatīšanu. 

Lasīt visu ziņu

Kokneses novada izglītības iestādēs uzsākts attālināts mācību darbs

23.03.2020

vecakiem2.jpgSkolēnu brīvlaikā, Izglītības un zinātnes ministrija, Valsts izglītības satura centrs un Skola2030 sadarbībā ar skolām un pedagogiem izstrādāja metodiskos ieteikumus - vadlīnijas vispārējās un profesionālās izglītības iestādēm attālinātu mācību īstenošanai ārkārtējās situācijas laikā.

Šodien, 23. martā, Kokneses novada izglītības iestādēs sākusies attālināta mācību procesa norise. Kokneses novada izglītības darba speciāliste Inese Saulīte informē, ka skolas un bērnudārzi attālinātam mācību procesam ir sagatavojušies.

"Pirmsskolas izglītības iestādēs attālinātā mācīšanās noris jau otro nedēļu. PII "Gundega" piecgadīgajiem un sešgadīgajiem bērniem informācijas apmaiņa un uzdevumu uzdošana notiek ar e-klases palīdzību, bet PII "Bitīte" ir izveidota vecāku  WhatsApp grupa. Novada vispārējās izglītības iestādes ir informējušas vecākus un skolēnus par mācību darba organizāciju un mācību procesā izmantojamām platformām," norāda izglītības darba speciāliste Inese Saulīte.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top