Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sāk darboties "Svētku E-maiss" - virtuālā kontaktbirža

06.11.2020

image002.jpgLai atbalstītu vietējos ražotājus un iepazīstinātu ar uzņēmēju piedāvājumu svētkiem, Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) izveidojis virtuālu "Svētku e-maisu", kurā līdz 15. janvārim uzņēmēji, mājražotāji un amatnieki var izvietot savu piedāvājumu.

"Iespējams, ka šogad, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, kā ierasts decembra sākumā, nevarēsim tikties ikgadējā mājražotāju un amatnieku kontaktbiržā, kur uzņēmējiem klātienē ir iespēja iepazīstināt ar saviem jaunumiem un ražojumiem, tādēļ šogad atvērta īpašā kontaktbirža e-vidē – "Svētku e-maiss. Ikvienam uzņēmumam, mājražotājam un amatniekam ir iespēja savu svētku piedāvājumu ievietot "Svētku e-maisā", aizpildot anketu tiešsaistē https://ej.uz/svetku_piedavaju... vai nosūtot pa e-pastu liga.mikelsone@zrkac.jelgava.lv. Informācijā jāiekļauj produktu fotoattēli, produktu nosaukums/īss apraksts un kontaktinformācija (tālrunis, e-pasts, "Facebook" konts, internetveikals)," informē ZRKAC Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja Līga Miķelsone.

Ar "Svētku e-maisa" piedāvājumu iespējams iepazīties mājaslapā www.zrkac.lv

Visus, kuri vēlas iepriecināt sevi un savus tuvākos ar Latvijā ražotām svētku dāvanām, ZRKAC aicina iepazīties ar "Svētku e-maisa" saturu un izvēlēties pašus labākos produktus, kontaktējoties ar produktu radītājiem. Produktu klāsts regulāri tiks papildināts, tādēļ vismaz reizi nedēļā visi aicināti ieskatīties jaunākajā piedāvājumā.

Visi uzņēmēju piedāvājumi, kuri tiks iesniegti līdz 4. decembrim, automātiski piedalīsies konkursā par radošuma balvu "Ideju spogulis 2020", kur tiks vērtēti jauni un inovatīvi produkti. Balvas ieguvēji tiks noteikti 10. decembrī.

Informācija par pasākumu:

Līga Miķelsone,

Uzņēmējdarbības atbalsta nodaļas vadītāja

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top