Drukas resursa adrese: http://arhivs.koknese.lv/aktualitates1/atbalstisim-ukrainu-cina-par-valsts-neatkaribas-saglabasanu
Drukas datums: 12:14:37 08.12.2023

Atbalstīsim Ukrainu cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu!

01.03.2022

042ab36d-e8ce-4c9d-afcb-e41cc57fca28.jpgLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) aicina visas Latvijas pašvaldības trešdien, 2. martā, paust atbalstu un solidaritāti Ukrainai tās cīņā pret Krievijas militāro agresiju un cīņā par valsts neatkarības saglabāšanu.

Atsaucoties Latvijas Pašvaldību savienības aicinājumam, Kokneses apvienības pārvalde un Kokneses kultūras centrs aicina iedzīvotājus 2. martā no pulksten 10 līdz 19 Stacijas laukumā pie represijās cietušajiem veltītā pieminekļa, kur plīvos Ukrainas valsts karogs, iedegt svecītes, tā apliecinot, ka mēs savās domās un lūgšanās esam kopā ar Ukrainas tautu.

Iršu pagasta iedzīvotāji 2. martā pulksten 18 pagasta centrā aicināti piedalīties "Atbalsta akcijā Ukrainai".

Kokneses kultūras centra kolektīvi un to dalībnieki no Kokneses, Iršiem un Bebriem 27. februārī atsaucās Aizkraukles kultūras pārvaldes aicinājumam un Aizkraukles novada pašvaldības rīkotajā akcijā "Ukrainas brīvībai" vienojās dziesmā un dejā, izrādot vienotību un atbalstu Ukrainai.

Paužot savu labo gribu un vēlmi palīdzēt, Ukrainas atbalstam var ziedot labdarības organizācijai "Ziedot.lv (www.ziedot.lv/ukrainai) .