Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Ģimenes krīzes centrā “Dzeguzīte” konstatēta saslimšana ar Covid-19

22.02.2022

gimenes-krizes-centra-dzeguzite-konstateta-saslimsana-ar-covid-19-1.jpgIršu pagasta Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" pēc kārtējās Covid-19 testu veikšanas 11 klientiem konstatēti pozitīvi rezultāti. "Reizi divās nedēļās pansionāta iemītnieki nodod testus. Pagājušajā nedēļā diemžēl testu rezultāti nebija iepriecinoši. Tomēr šī nav krīzes situācija, jo visi seniori, kuriem atklāta inficēšanās ar Covid-19, jūtas labi - nav paaugstināta temperatūra, ir normāls skābekļa līmenis asinīs, nav klepus, iesnas u.c. slimības simptomu. Saslimušo klientu ģimenes locekļi tiek informēti par veselības stāvokli. Visi darbinieki ir veseli," skaidro iestādes direktores pienākumu pildītāja Inita Bērzkalna.

Šobrīd iestādē mīt 50 seniori, no kuriem 47  ir vakcinēti.

Iestādes administrācija sadarbojas ar kontrolējošām iestādēm, stingri ievēro LM vadlīnijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) norādījumus. Darbinieki ir nodrošināti ar visiem nepieciešamajiem aizsardzības līdzekļiem. 

2021. gada sākumā iestādē bija pandēmijas uzliesmojums, kas veiksmīgi tika pārvarēts, un gada laikā nebija slimojis neviens klients.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top