Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Sāk darboties jaunā Aizkraukles novada mājaslapa

03.03.2022

majaslapa-2.jpgŠodien darboties sāk jaunā Aizkraukles novada pašvaldības mājaslapa, kurā vienkopus publicētas aktualitātes un plānotie pasākumi mūsu novadā, kā arī iespējams iepazīties ar domes sēžu lēmumiem un normatīvajiem dokumentiem, atrast citu noderīgu informāciju. Patlaban mājaslapā vēl nav pieejama pakalpojumu sadaļa.

Jaunā Aizkraukles novada mājaslapa izveidota Valsts un pašvaldību iestāžu tīmekļvietņu vienotajā platformā, līdz ar to vismaz gadu tai nebūs  nepieciešami uzturēšanas izdevumi. Jaunā lapa ir atbilstoša pašvaldības mājaslapu paraugam, tās adrese saglabāsies līdzšinējā – www.aizkraukle.lv.

Tā kā šobrīd pakalpojumi, kurus iespējams saņemt jaunajā Aizkraukles novadā, pakāpeniski tiek aktualizēti, "Pakalpojumu" sadaļa vēl nav pieejama. Lai saņemtu pašvaldības pakalpojumus, aicinām sazināties ar nepieciešamo speciālistu vai doties uz sev tuvāko pašvaldības pakalpojumu vai Valsts un pašvaldības vienoto klientu apkalpošanas centru. Kontaktinformāciju un darba laiku iespējams atrast šeit: https://www.aizkraukle.lv/lv/a...

Plānots, ka drīz jaunās mājaslapas sadaļā "Pakalpojumi" iedzīvotājiem būs pieejami visi pakalpojumi, kurus pašvaldība piedāvā, piemēram, būs pieejamas iesniegumu veidlapas, varēs pieteikties maksāšanas paziņojumu saņemšanai e-pastā, kā arī tiks nodrošināta atsevišķu pakalpojumu saņemšana elektroniski. Šajā sadaļā būs iespējams detalizēti iepazīties ar konkrēto pakalpojumu saņemšanas kārtību un ar to saistīto dokumentāciju.

Patlaban arī pārējās mājaslapas sadaļās informācija tiek pakāpeniski papildināta un aktualizēta. Ja pamanāt neprecizitātes, par nepieciešamajiem satura labojumiem vai tehniskajām problēmām lūgums informēt pašvaldību, rakstot e-pastā: info@aizkraukle.lv .

Saistībā ar vienotas mājaslapas izveidi norit mājaslapu darbības pārejas process, tādēļ tuvāko nedēļu laikā mājaslapas  www.aizkraukle.lv, www.jaunjelgava.lv, www.koknese.lv, www.nereta.lv, www.plavinunovads.lv, www.skrveri.lv tiks slēgtas, taču tur ievietotā informācija tiks saglabāta arhīvā. 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top