Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

Ģimenes krīzes centrā “Dzeguzīte” konstatēta saslimšana ar Covid-19

22.02.2022

gimenes-krizes-centra-dzeguzite-konstateta-saslimsana-ar-covid-19-1.jpgIršu pagasta Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" pēc kārtējās Covid-19 testu veikšanas 11 klientiem konstatēti pozitīvi rezultāti. "Reizi divās nedēļās pansionāta iemītnieki nodod testus. Pagājušajā nedēļā diemžēl testu rezultāti nebija iepriecinoši. Tomēr šī nav krīzes situācija, jo visi seniori, kuriem atklāta inficēšanās ar Covid-19, jūtas labi - nav paaugstināta temperatūra, ir normāls skābekļa līmenis asinīs, nav klepus, iesnas u.c. slimības simptomu. Saslimušo klientu ģimenes locekļi tiek informēti par veselības stāvokli. Visi darbinieki ir veseli," skaidro iestādes direktores pienākumu pildītāja Inita Bērzkalna.

Lasīt visu ziņu

AS "Latvijas valsts meži" informē iedzīvotājus

14.02.2022

AS "Latvijas valsts meži" informē, ka šajā nedēļā plānots uzsākt darbus pie atjaunošanas ciršu izstrādes Kokneses A un ZA teritorijā ap rekultivēto bijušo izgāztuvi. Lai respektētu iedzīvotāju nakts mieru, darbs netiks plānots vakarā no pulksten 22:00 līdz 6:00 rītā. "Latvijas valsts meži" atvainojas par iedzīvotājiem sagādātājām neērtībām.

Slēpojumā stafetes "Kajs un Gerda" atskats

15.02.2022

img-20220213-wa0002.jpg13. februāra labi saglabājusies sniega sega un ziemīgi noturīgi laika apstākļi ļāva mums sportiski un interesanti realizēt Valentīndienas noskaņās plānoto slēpošanas stafeti "Kajs un Gerda". Atbilstoši nolikumam bija jāslēpo 3 cilvēku komandās un vecumgrupai atbilstošus vienu, divus, vai trīs apļus. Ciematā izdevās nokomplektēt gandrīz 5 pilnas komandas starp slēpotājiem ar ilgu slēpošanas pieredzi bija arī jauni slēpotāji, kam šis bija viens no pirmajiem pasākumiem uz slēpēm un ar sacensību tērpu mugurā. 

Lasīt visu ziņu galerija (113)

Virtuālā mobilitāte Pērses sākumskolā

10.02.2022

18.jpgLaika posmā no 26.- 28. janvārim Pērses sākumskola pie sevis virtuāli uzņēma Erasmus+ programmas (KA 2) skolu apmaiņas partnerību projekta Nr. 2019-1-ES01-KA229-064559_3 "Little gazes at great artwork"  dalībniekus no Spānijas, Beļģijas un Lietuvas. 

Jau no 2019. gada oktobra, kad sākām piedalīties šajā projektā, iepazīstam  citu valstu kultūru, māksliniekus, apgūstam dažādus mākslas stilus. Šis projekts palīdzējis  skolēniem praktizēt  angļu valodas zināšanas. 

Lasīt visu ziņu galerija (18)

SACENSĪBAS ATCELTAS

19.02.2022 11:00
afisa.jpg

Sacensības atceltas nepietiekama komandu skaita dēļ.Lasīt visu ziņu

Ziedojums Pērses sākumskolai

02.02.2022

2.jpgMazajām lauku skolām ir grūti nodrošinās tehnoloģijām bagātu mācību procesu, jo iestādei atvēlētais budžets ir neliels. Līdz ar to visas ieceres un sapņus  ne vienmēr varam izpildīt. Modernās tehnoloģijas mūs pavada ik uz soļa. Tās ir neatņemama  mūsu dzīves sastāvdaļa. Tehnoloģijas mēdz radīt arī jaunus izaicinājumus. It īpaši mācoties un iepazīstot apkārtējo pasauli. Programmēšanas apguve pirmsskolas vecumā palīdz iegūt un attīstīt iemaņas, kas ir nozīmīgas turpmākajā dzīves ceļā.

Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top