Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

NVA aicina darba devējus līdz 10.martam pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

27.02.2020

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 10.martam pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.

Praktisko apmācību ir iespējams organizēt profesionālās kompetences apgūšanai, kas atbilst pirmā, otrā vai trešā profesionālās kvalifikācijas līmeņa profesionālajai kompetencei. Praktisko apmācību neorganizē nekvalificētos un mazkvalificētos darbos.

Lasīt visu ziņu

NVA aicina darba devējus, kuri plāno nodarbināt cilvēkus ar invaliditāti, līdz 4.martam pieteikties atbalstam

24.02.2020

Ja darba devējs nodarbina bezdarbnieku ar invaliditāti, noslēdzot ar viņu darba līgumu uz nenoteiktu laiku, darba attiecību sākumposmā Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā atbalstu:

  • Dotāciju darba vietas aprīkošanai līdz 711 eiro. Dotācija tiek piešķirta atbilstoši darba devēja iesniegtajai darba vietas pielāgošanas tāmei un NVA nodrošināta ergoterapeita atzinumam.
  • Ikmēneša dotāciju darbinieka darba vadītājam uz laiku līdz 2 mēnešiem. Dotācijas apmērs - 50% no valstī noteiktās minimālās mēneša darba algas proporcionāli darbinieka nostrādātajām dienām mēnesī.

Lai saņemtu atbalstu, darba devējam līdz 4.martam jāiesniedz pieteikums tajā NVA filiālē, kuras apkalpošanas teritorijā plānota darba vieta personai ar invaliditāti. Pieteikums NVA jāiesniedz ne vēlāk kā viena mēneša laikā pirms darba tiesisko attiecību uzsākšanas. Detalizētāka informācija un pieteikuma veidlapa atrodama NVA tīmekļvietnes sadaļā “Darba devējiem”.

Lasīt visu ziņu

Aicina uz apmācībām par Latvijas ekonomisko sadarbību ar Krieviju

24.02.2020

Zemgales Uzņēmējdarbības centrs aicina uz apmācībām par Latvijas ekonomisko sadarbību ar Krieviju, kas notiks š.g. 3.martā Zemgales Plānošanas reģiona 2.stāva 208.kabinetā.

Apmācību mērķis  - stiprināt Latvijas uzņēmēju zināšanas par ekonomisko sadarbību ar Krieviju.

Dalībnieki - uzņēmēji un uzņēmējdarbības speciālisti pašvaldībās un citi interesenti.

Apmācību laikā būs iespēja iepazīties ar Uzņēmējdarbības un sadarbības kultūru Krievijā, ekonomisko sadarbību un valsts atbalstu Latvijas uzņēmējiem eksportējot uz Krieviju.

Programmā:

Lasīt visu ziņu

Mācības-ceļvedis siltumnīcu apsaimniekošanā un netradicionālo ilggadīgo stādījumu audzēšanā

24.02.2020

LLKC Aizkraukles konsultāciju centrs aicina uz divu dienu (12.03 un 17.03) mācībām "Kvalitatīvas un ekonomiski izdevīgas augkopības produkcijas ražošana (ceļvedis siltumnīcu apsaimniekošanā; netradicionālo ilggadīgo stādījumu audzēšana)" 

PROGRAMMA

Lektors LLKC Vecākais speciālists dārzkopībā Māris Narvils.

Lasīt visu ziņu

Seminārs par mājražošanas, amatnieku un lauksaimniecības produktu realizāciju

13.02.2020

logo_6.jpgBiedrība "Aizkraukles rajona partnerība" sadarbībā ar biedrību "Latvijas Lauku forums" aicina uz semināru par mājražošanas, amatnieku un lauksaimniecības produktu realizāciju 18. februārī no pulksten 10 līdz 16:30 Jaunjelgavas novada domē.

Semināra programma un pieteikšanās

Lasīt visu ziņu

Seminārs par tūrisma produktu un digitālo mārketingu

13.02.2020

logo_6.jpgBiedrība "Aizkraukles rajona partnerība" sadarbībā ar biedrību "Latvijas Lauku forums" aicina uz semināru par tūrisma produktu un digitālo mārketingu 20. februārī no pulksten 10 līdz 16:30 Skrīveru kultūras centrā. 

Semināra programma un pieteikšanās

Lasīt visu ziņu

Seminārs par Produkta mārketingu un noformējumu

05.02.2020

Biedrība "Aizkraukles rajona partnerība" sadarbībā ar biedrību "Latvijas Lauku forums" aicina uz semināru par Produkta mārketingu un noformējumu. 

Seminārs ir daļa no projekta «No tradicionālām amata prasmēm līdz mūsdienu lauku tūrisma produktiem» (Nr. 18-00-A019.333-000017) ietvaros rīkotā desmit semināru cikla mājražotājiem, lauksaimniecības produkcijas ražotājiem, amatniekiem un tūrisma pakalpojumu sniedzējiem par aktuālajām tēmām esošās uzņēmējdarbības pilnveidošanai un jaunas uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Vieta: Aizkraukles kultūras nams, Spīdolas ielā 2, Aizkraukle. Laiks: 2020. gada 13.februāris, no pulksten 10.00 līdz 16.30.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top