Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Leader projektu koprakstīšana un konsultācijas

28.01.2020

logo_leader_3.jpg2020. gada 12. februārī plkst. 10:00-15:30 Aizkraukles pilsētas kultūras namā norisināsies seminārs "Leader projektu koprakstīšana un konsultācijas". Semināra laikā moderatora un piesaistīto ekspertu vadībā varēs izprast projekta sagatavošanas procesu, pašiem aktīvi līdzdarboties, kā arī, sastopoties ar neskaidriem jautājumiem, saņemt tūlītējas atbildes. Pieteikšanās semināram līdz 10. februārim.

17.02.2020. - 17.03.2020. izsludināta 7. kārta uzņēmējdarbībai Leader programmā.

Darba kārtība un pieteikšanās semināram

Lasīt visu ziņu

NVA aicina darba devējus līdz 29.janvārim pieteikties vajadzīgo darbinieku apmācībai

16.01.2020

nva.jpgNodarbinātības valsts aģentūra (NVA) līdz šī gada 29.janvārim pieņem darba devēju pieteikumus vajadzīgo darbinieku praktiskai apmācībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” pasākumā „Apmācība pie darba devēja”. Tā ir iespēja darba devējiem saņemt dotāciju, lai sagatavotu vajadzīgos speciālistus, izvēloties un apmācot NVA reģistrētos bezdarbniekus uzņēmuma vidē.

Lasīt visu ziņu

LM aicina pieteikties intensīvām apmācībām sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai

08.01.2020

publicitates_attels.jpgLabklājības ministrija aicina ikvienu interesentu no visas Latvijas, kam ir sava sociālās uzņēmējdarbības ideja, pieteikties bezmaksas intensīvo apmācību kursam veiksmīgas sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai un īstenošanai. Apmācības būs unikāla iespēja īsā laikā dažādu speciālistu vadībā apgūt gan teorētiskas zināšanas, gan praktiskas iemaņas, lai dibinātu savu sociālo uzņēmumu un ideju beidzot pārvērstu realitātē.

Apmācību sākumā dalībniekiem tiks skaidrota sociālās uzņēmējdarbības būtība un tiesiskais regulējums Latvijā, kā arī notiks praktiskais darbs, lai izvērtētu savas biznesa idejas atbilstību sociālajai uzņēmējdarbībai. Tālāk tiks sniegtas padziļinātas zināšanas par mārketingu, komunikāciju, uzņēmuma zīmolu un dažādiem attīstības modeļiem. Īpaši vērtīga apmācību daļa būs par grāmatvedību un nodokļiem, kur šie jautājumi tiks aplūkoti ņemot vērā sociālā uzņēmuma specifiku. Apmācību kursa noslēgumā dalībnieki apgūs zināšanas par finanšu vadību un to, kā sagatavot veiksmīgu AS “Attīstības finanšu institūcija Altum” granta pieprasījuma projektu sociālās uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Lasīt visu ziņu

Izsludināta 7.kārta uzņēmējdarbībai LEADER programmā

03.01.2020

7_karta.jpgIzsludināta 7.KĀRTA uzņēmējdarbībai LEADER programmā no 2020.gada 17.februāra līdz 17.martam! Informācija par pieteikšanos: 

http://aizkrauklespartneriba.lv/2019/12/23/tiks-izsludinata-7-karta-uznemejiem/?term_id=11

12. decembrī Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju 9. Kontaktbirža

03.12.2019

kontaktbirza.jpgLīdz 5. decembrim Kokneses novada amatnieki un mājražotāji var pieteikties dalībai Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju 9. Kontaktbiržā!

"Gada uzņēmējs Zemgalē 2019" – SIA "Hanza-elektro"

02.12.2019

25.jpgZemgales Plānošanas reģions un tā struktūrvienība "Uzņēmējdarbības centrs" jau ceturto reizi  sveica krietnākos uzņēmējus Zemgalē. 29. novembrī Rundāles pils Baltajā zālē uzņēmēju godināšanas pasākumā "Gada uzņēmējs Zemgalē 2019" Atzinības rakstu, 500 euro naudas balvu un īpaši darinātu vējdzirnavu piemiņas zīmi saņēma Kokneses novada SIA "Hanza-elektro" valdes loceklis Aivis Ščerbinskis kopā ar sievu Anitu Ščerbinsku. Laureātu svinīgi sveica Zemgales Plānošanas reģiona vadītājs Aivars Oknovs un Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris.

Atbilstoši Nolikumam, ko apstiprinājusi Zemgales Attīstības padome, visas 22 reģionā ietilpstošās pašvaldības izraudzījušas vienu titula "Gada uzņēmējs Zemgalē 2019" cienīgu ieguvēju. Šādu atzinību var saņemt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā. Starp kritērijiem tiek vērtēta arī uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uz reģiona ekonomisko izaugsmi, sociālo problēmu risināšana, videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, radošums un sabiedriskā aktivitāte.

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Seminārs un saimniecību apmeklējums piena lopkopībā

26.11.2019

afisa_1.jpgSIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" decembrī organizē pasākumus piena lopkopībā. 

  11. decembrī:  LLKC Aizkraukles birojā, Bērzu ielā 7 Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra eksperti stāstīs par ekonomiskajiem aprēķiniem piena lopkopībā un govju neauglības cēloņu noteikšanas metodēm kā arī LDC informēs par aktualitātēm dzīvnieku reģistrā un pārraudzībā. 

  12. decembrī: saimniecību apmeklējums Kokneses novadā: SIA Vecsiljāņi, ZS Pilslejas un SIA Jaunholandes piens. Dalībnieki tiek nodrošināti ar transportu maršrutā Ozolnieki - LLKC Aizkraukle - saimniecības un atpakaļ. Nodrošinātas pusdienas. Mērķauditorija: pārraugi, MA tehniķi, veterinārārsti, saimniecību īpašnieki un citi nozares interesenti Dalībnieka līdzmaksājums: 11. decembris: 20,00 eiro t.sk. PVN 12. decembris: 24,20 eiro t.sk. PVN Piedaloties abās dienās, maksa: 40,00 eiro t.sk. PVN Pieteikšanās līdz 10.12.2019. šeit: Uz 11.12.2019. https://www.mitto.me/pienalopkopiba-11/pieteikties Uz 12.12.2019. https://www.mitto.me/pienalopkopiba-12/pieteikties

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top