Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sadziedāšanās Cēsīs

24.08.2021

20210822_141833.jpg22.augusts visā Latvijā bija daudziem notikumiem bagāta diena! Folkloras kopa "Urgas" devās uz Cēsīm, kur notika 3. VISLATVIJAS SENIORU VOKĀLO ANSAMBĻU SADZIEDĀŠANĀS SVĒTKI.  Esam piedalījušies šajos svētkos, kopš pirmās reizes, kad tie notika K.Ulmaņa "Pikšās". Pagājušā gadā dziedošie senioru ansambļi viesojās Koknesē. Šogad visi ceļi veda uz Cēsīm.  

Pārsvarā šajā Latvijas Pensionāru Federācijas organizētajā sadziedāšanās pasākumā piedalās senioru vokālie ansambļi, bet ir arī pa kādai folkloras kopai, šogad pa vienai bija no katra novada. Mēs šogad pārstāvējām Zemgali, kaut arī sirdī jūtamies vidzemnieki. Pasākums sākās ar nelielu gājienu gleznainajā Cēsu pils parkā, svinīgajām uzrunām un tad novadi un dziedātāji virknējās viens aiz otra. Tieši tāpat mijās vietām arī saule un lietus. Vienubrīd izlijām tik ļoti, ka brunču malas varējām izgriezt, kā pēc kārtīgas veļas dienas... bet seniori jau nav no cukura! Visi priecīgi baudīja garo koncertu un daudz dziedāja līdzi!  Tā patiešām bija varen jauka sadziedāšanās!  

Paldies Kokneses apvienības pārvaldei par atbalstu, lai mērotu ceļu uz Cēsīm! Paldies LPF un īpaši Dzintrai Žildei par to, ka mūs pamana un vienmēr atceras!  Pasākums bija izdevies un ļoti sirsnīgs, kā vienmēr!  

 Inguna Žogota, 

folkloras kopas "Urgas" vadītāja  

  

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top