Lapas karte
AA+A++
A AAA

Covid-19

Par skolā noteiktiem obligātajiem pretepidēmijas pasākumiem jāinformē kvalitātes dienests

18.02.2021

Izglītības iestādes vadītāja un dibinātāja rīcība gadījumos, kad izglītojamam vai izglītības iestādes darbiniekam konstatēta Covid-19 infekcija, un šis gadījums ir epidemioloģiski saistīts ar konkrēto izglītības iestādi, noteikta Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātajos ieteikumos izglītības iestādēm piesardzības pasākumu īstenošanai Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kas attiecas uz visām pirmsskolas izglītības iestādēm, vispārējās un profesionālas izglītības iestādēm.

Lasīt visu ziņu

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) piesardzības pasākumu ABC jauno mācību gadu uzsākot

18.02.2021

Ministru kabineta 2020. gada 9.jūnija noteikumi Nr. 360, kas nosaka epidemioloģiskās drošības pasākumus, kādi veicami, lai ierobežotu Covid-19 infekcijas izplatību.

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) īpaši aicina ikvienu vecāku uz atbildīgu rīcību Covid–19 piesardzības pasākumu ievērošanā, lai jaunais mācību gads tiktu aizvadīts veiksmīgi. Lai gan ir mazināti ierobežojumi un izglītības iestādi var apmeklēt klātienē, ir svarīgi apzināties, ka risks inficēties joprojām pastāv un šobrīd svarīgi būt informētiem, kā pasargāt sevi un savu ģimeni no riska inficēties ar Covid–19.  

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top