Lapas karte
AA+A++
A AAA

Fizisko personu datu aizsardzība

Fizisko personu datu aizsardzība

19.07.2018

kameras.jpgPersonas datu apstrādes nolūks: Video novērošana.

Pārzinis: Kokneses novada dome. Adrese: Melioratoru iela 1, Koknese, Kokneses pag., Kokneses nov., LV- 5113, Nodokļa maksātāja reģistrācijas Nr.LV 90000043494, Tālrunis: 371 65133630, E pasts: dome@koknese.lv

Datu aizsardzības speciālists: Raivis Grūbe, tālr. +371 67419000, epasts: Raivis@grubesbirojs.lv

Personas datu apstrādes juridiskais pamatojums: Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta d) apakšpunkts.

Personas datu papildus ieguves avoti: Video novērošanas kamera.

Personas datu kategorijas: Personas, kas atrodas video novērošanas zonā.

Personas datu glabāšanas ilgums: aptuveni 2 nedēļas.

Personas datu saņēmēji: Datu subjekts par sevi; Pārziņa pilnvaroti darbinieki; Apstrādātājs tikai tādā apjomā, lai apstrādātājs varētu nodrošināt un sniegt pakalpojumu Pārzinim atbilstoši savstarpēji noslēgtajam līgumam; Datu aizsardzības speciālists tikai tādā apjomā, lai Datu aizsardzības speciālists varētu nodrošināt uzdevumu izpildi atbilstoši Vispārīgai datu aizsardzības regulai; Valsts kontrolējošās institūcijas (ja tām ir atbilstošs pilnvarojums); Personas dati netiek nosūtīti uz trešajām valstīm vai starptautiskām organizācijām.

Datu subjekta tiesības: Datu subjekta tiesības nosaka un regulē Vispārīgā datu aizsardzības regula, t.sk., bet ne tikai, pieprasīt pārzinim piekļuvi saviem personas datiem un to labošanu vai dzēšanu, vai apstrādes ierobežošanu attiecībā uz sevi, vai tiesības iebilst pret apstrādi, kā arī tiesības uz datu pārnesamību; atsaukt piekrišanu, neietekmējot tādas apstrādes likumīgumu, kuras pamatā ir pirms atsaukuma sniegta piekrišana; Tiesības kontaktēties ar Datu aizsardzības speciālistu un iesniegt sūdzību, t.sk. uzraudzības iestādei - Datu valsts inspekcijai. 

Lēmumu pieņemšana: Personas datu apstrādē netiek automatizēta lēmumu pieņemšana, tostarp profilēšana. 

​Sīkdatņu izmantošana tīmekļa vietnē koknese.lv

Sīkdatņu lietošanas noteikumi

Kokneses novada pašvaldības uzturētajā interneta vietnē, tāpat kā daudzās citās, izmanto sīkdatnes, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas pieredzi un nodrošināt tās teicamu darbību.

Šīs vietnes pārzinis ir Kokneses novada pašvaldība un sīkdatņu izmantošanas laikā var tikt apstrādāti lietotāju personas dati.

Piekrītot sīkdatņu izmantošanai, Jūs piekrītat šeit aprakstītajam sīkdatņu izmantošanas veidam (ja vien Jūsu pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes). Jums jāņem vērā – ja izvēlēsieties atspējot noteikti nepieciešamās sīkdatnes, tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi.

Kas ir sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz Jūsu datora vai mobilās ierīces atmiņu vietnes apmeklēšanas laikā. Nākamajā reizē, apmeklējot vietni, pārlūkprogramma lasa sīkdatni un nodod informāciju atpakaļ vietnei vai elementam, kas sākotnēji iestatīja sīkdatni.

Sīkdatnes ļauj vietnei atpazīt apmeklētāju, kad tas piekļūst vietnei, un ļauj pielāgot saturu atbilstoši apmeklētāja vajadzībām. Tās nodrošina arī vietnes izmantošanas statistikas datus, kas tiek izmantoti, lai novērtētu vietnes darbības rezultātus un uzlabotu tos. Sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu vietnes apmeklētāja ierīcei.

Vairāk informācijas par šīm tehnoloģijām un to, kā tās darbojas, kā arī - kā tās iespējams pārvaldīt vai izdzēst, Jūs varat iegūt, apmeklējot vietni  www.allaboutcookies.org.

Nolūki, kādiem tiek izmantotas sīkdatnes:

  • Vietnes lietotāju sesiju pārvaldībai un lietotāju autentifikācijai;
  • Ar vietnes izmantoto sīkdatņu palīdzību iespējams identificēt nesankcionētu piekļuvi vietnes datiem, kas nav publiski pieejami;
  • Vietnes lietošanas statistikas iegūšanai un analīzei, lai secīgi nodrošinātu uz Vietnes apmeklētāju veikto darbību analīzi balstītu pastāvīgu vietnes uzlabošanu.

Sīkdatņu veidi un to mērķi

Vietnē tiek izmantotas nepieciešamās, statistikas un tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanas sīkdatnes, kuras ir aprakstītas zemāk:

  • Nepieciešamās sīkdatnes – palīdz padarīt vietni par izmantojamu, nodrošina pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām vietnē. Šādas sīkdatnes parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši lietotāja veiktajām darbībām, kuras veido pakalpojumu pieprasījumu, piemēram, konfidencialitātes iestatījumu iestatīšana vai pieteikšanās.
  • Statistikas un tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanas sīkdatnes – ļauj uzskaitīt apmeklējumus un datu plūsmas avotus, tādejādi lapas pārzinis var izmērīt un uzlabot vietnes veiktspēju. Izmantotās sīkdatnes palīdz noskaidrot, kuras lapas ir visvairāk un vismazāk izmantotas, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas pa šo vietni. Visa informācija, ko šīs sīkdatnes savāc, tiek apkopota anonīmi.

Lietoto sīkdatņu saraksts

Nosaukums

Tips

Mērķis

Derīguma termiņš

_ga

Analītiskā

Izmanto, lai atšķirtu lietotājus

2 gadi

_gat

Veiktspējas

Izmanto, lai ierobežotu pieprasījumu līmeni un ierobežotu datu apkopošanu vietnēs ar augstu datplūsmu

2 gadi

_gid

Analītiskā

Izmanto, lai atšķirtu lietotājus

2 gadi

cookie_warning

 

Nodrošina informācijas sniegšanu par izmantotajām sīkdatnēm

1 gads

 

Piekrišanas atcelšana un sīkdatņu izmantošanas ierobežošana

Sīkdatņu iestatījumus Jūs varat mainīt jebkurā laikā savā interneta pārlūkprogrammā. Piemēram, Jūs varat atcelt doto piekrišanu sīkdatņu saglabāšanai, atķeksējot savā pārlūkprogrammā funkciju, kas ļauj noraidīt visus sīkdatņu saglabāšanas priekšlikumus. Šos iestatījumus Jūs varat atrast savas interneta pārlūkprogrammas izvēlnēs "iespējas" vai "preferences". Zemāk Jūs varat atrast dažas noderīgas saites:

 Sīkdatņu lietošanas noteikumu izmaiņas

Jebkādas turpmākās izmaiņas mūsu sīkdatņu lietošanas noteikumos tiks publicētas vietnē. Lūdzu, regulāri pārbaudiet mūsu vietnē publicētos sīkdatņu lietošanas noteikumus par jebkuriem atjauninājumiem vai veiktajām izmaiņām.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top