Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ģimenes atbalsta centrs Dzeguzīte

"Dzeguzītē" visi veseli

28.02.2022

Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" 26. februārī veikto analīžu atbildes liecina, ka visi iepriekš saslimušie ir izveseļojušies un jauni saslimšanas gadījumi nav konstatēti.

Pirms nedēļas pansijas iemītniekiem veiktie Covid-19 testi liecināja par pozitīvu rezultātu 11 senioriem. Saslimšana noritēja vieglā formā.

Lasīt visu ziņu

Ģimenes krīzes centrā “Dzeguzīte” konstatēta saslimšana ar Covid-19

22.02.2022

gimenes-krizes-centra-dzeguzite-konstateta-saslimsana-ar-covid-19-1.jpgIršu pagasta Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" pēc kārtējās Covid-19 testu veikšanas 11 klientiem konstatēti pozitīvi rezultāti. "Reizi divās nedēļās pansionāta iemītnieki nodod testus. Pagājušajā nedēļā diemžēl testu rezultāti nebija iepriecinoši. Tomēr šī nav krīzes situācija, jo visi seniori, kuriem atklāta inficēšanās ar Covid-19, jūtas labi - nav paaugstināta temperatūra, ir normāls skābekļa līmenis asinīs, nav klepus, iesnas u.c. slimības simptomu. Saslimušo klientu ģimenes locekļi tiek informēti par veselības stāvokli. Visi darbinieki ir veseli," skaidro iestādes direktores pienākumu pildītāja Inita Bērzkalna.

Lasīt visu ziņu

"Dzeguzīte" pateicas prieka nesējiem

12.01.2022

26.jpgĢimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" Iršu pagastā aizvadītā gada nogale izvērtās par sirsnīgu apsveikumu un dāvanu saņemšanas laiku, jo, tāpat kā citus gadus, tik daudzi "Dzeguzītes" draugi un labvēļi - organizācijas, biedrības, iestādes, Aizkraukles novada iedzīvotāji un prieka nesēji no citiem Latvijas novadiem un ārzemēm vēlējās iepriecināt vecļaudis.

Lasīt visu ziņu galerija (39)

Pateicības diena "Dzeguzītē"

26.11.2021

pat_2.jpgĢimenes atbalsta centrs "Dzeguzīte" seniori jau otro gadu  saņem saldu un veselīgu sūtījumu neklātienē  no Bebru pagasta senioru  padomes  "Mārtiņroze" un Kokneses senioru klubiņa "Pīlādzītis", vēlot gaišu, prieka pilnu un veselīgu Gaidīšanas laiku. Šī diena ir laiks, kad katrs savā sirdī lolojam pateicību par visām brīnišķīgajām lietām, ko darām viens otra labā.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

"Dzeguzītes" klientu tuvinieku ievērībai!

12.10.2021

Ģimenes atbalsta centrs "Dzeguzīte" lūdz klientu tuviniekus būt saprotošiem un ārkārtas situācijas laikā ievērot valstī noteiktos ierobežojošos pasākumus:

  • Tikšanos iepriekš saskaņot ar iestādes administrāciju (zvanot direktorei pa tālruni 26175385 vai sociālajai darbiniecei pa tālruni 29495529);
  • Uzrādīt vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, reģistrēties apmeklētāju žurnālā;
  • Tikšanās laikā ievērot drošības pasākumus (1 persona, 2 metri, maskas, roku dezinfekcija).
Lasīt visu ziņu

"Dzeguzītē" sāk vakcinēt pret Covid-19

25.02.2021

vakcinacija.jpgĢimenes atbalsta centrā  "Dzeguzīte" vakar, 24. februārī,  pieaugušo sociālās aprūpes nodaļas pirmie 13 klienti un 9 darbinieki saņēma Covid-19 vakcīnas. Viņus vakcinēja uz vietas iestādē ģimenes ārstes Daces Graudas uzraudzībā ģimenes ārsta prakses medmāsa.

Iestādes direktore Gaļina Kraukle stāsta, ka Covid-19 vakcīnas saņēma klienti, kuri iepriekš bija izteikuši vēlmi vakcinēties un kuri nav izslimojuši šo infekciju. "Vecākā kliente, kura vakcinējās, ir 94 gadus veca kundze. Gan viņa, gan pārējie klienti pēc vakcīnas saņemšanas jūtas labi. Pēc diviem mēnešiem, kad vakcinētie klienti un darbinieki saņems otru vakcīnas devu, pirmās vakcīnas saņems vēl citi klienti un iestādē strādājošie. Savukārt vēl vairākiem klientiem, kuri ir izslimojuši ar Covid-19, vakcinācija plānota apmēram pēc trīs mēnešiem – tāds laiks noteikts saskaņām ar vakcinēšanas vadlīnijām," informē Gaļina Kraukle.

Lasīt visu ziņu

"Dzeguzītē" sāksies vakcinācija pret Covid-19

22.02.2021

Sociālajos aprūpes centros Latvijā jau norit vakcinācija pret Covid-19. Šonedēļ klientu un darbinieku vakcinācija notiks Iršu pagasta Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte".

 "Vēl nav zināms konkrēts datums, bet ir saņemta informācija, ka tuvākajās dienās vakcinācija sāksies. Sociālajos centros Skrīveros un Pļaviņās ir lielāks personāls un atsevišķi medicīnas kabineti, tāpēc tur vakcinācija ir sākusies ātrāk. Mūsu iestādē par senioru veselību rūpējas viena  medmāsa. Vakcinācija tiks veikta ģimenes ārstes Daces Graudas uzraudzībā. 17. februārī veiktie Covid-19 testi uzrādīja tikai negatīvus rezultātus. Priecājamies, ka "Dzeguzītē" visi klienti un  darbinieki ir veseli," stāsta iestādes direktore Gaļina Kraukle.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top