Lapas karte
AA+A++
A AAA

"Dzeguzīte", ģimenes atbalsta centrs

Irši, Iršu pagasts, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5108

Juridiskais nosaukums : Ģimenes atbalsta centrs "Dzeguzīte", Pastarpinātās pārvaldes iestāde
Reģistrācijas numurs : 90000073412
Pārvaldības iestāde : Aizkraukles novada pašvaldība
Reģistrācijas numurs : 90000074812
Juridiskā adrese : Lāčplēša iela 1A, Aizkraukle, Aizkraukles nov., LV-5101
Bankas konts :
  • AS "SEB banka" UNLALV2X LV36UNLA0050012230157
56.792889 25.592165

Projekta pasākums "Skaidrības diena"

20.10.2017 13:00

skaidribas_diena_001.jpg

Projekta pasākums - lekcija "Skaidrības diena" par dažādām atkarībām, pamatojumiem un to risinājumiem Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte", Iršos. Dalība bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Krāsaino smilšu spēļu nodarbības

14.10.2017 12:00

Krāsaino smilšu spēļu nodarbības Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte", Iršos. Bez maksas.

Lasīt visu ziņu

Visi enerģiskie un darbīgie seniori gaidīti klubiņā „Pīlādzītis”!

10.09.2014

p9102296.jpg10. septembrī, pēc saulainās un darbiem bagātās vasaras, uz pirmo kopīgo pasākumu šoruden Ģimenes atbalsta dienas centrā pulcējās senioru klubiņa „Pīlādzītis” dalībnieki. Sirsnīgā gaisotnē raisījās sarunas par to, kā pavadīta vasara un, kā interesanti un radoši pavadīt rudeni. Par tradīciju klubiņā ir kļuvusi apaļo dzīves gadskārtu jubilāru sumināšana. Tikšanās reizē visskaistākos rudens ziedus saņēma šī mēneša dižo gadu gaviļniece Marta Bremze. Klātesošos labām domām iedvesmoja Lības Zukules vēlējums: „Smaids neko nemaksā, bet dod daudz. Tas dara bagātāku saņēmēju, neko nenolaupot devējam. Smaids ir veldze gudrajam, gaismas stars cerību zaudējušam, saules gaišums bēdu sagrauztam un dabas dotas zāles grūtā brīdī.”

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Bērnu aizsardzības diena Ģimenes atbalsta dienas centrā

01.06.2011

p6018885.jpg1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena, tās aizsākumi meklējami 1925. gadā, kad Ženēvā norisinājās pasaules konference bērnu labklājībai. Pirmo reizi šī diena, īpašu svētku veidā veltīta speciāli bērniem, tika atzīmēta 1950. gadā. Kopš tā laika Starptautiskā bērnu aizsardzības diena ir kā nemainīga tradīcija daudzās pasaules valstīs un šajā dienā visā pasaulē notiek dažādi pasākumi, kas veltīti bērniem, sniedzot prieku un sajūtu, ka šī ir viņu diena.

Atzīmējot šo dienu, Kokneses pagasta Ģimenes atbalsta dienas centrā (DC) 1. jūnijā notika pasākums, kur jau plkst. 12.00 bērni pulcējās DC uz sportiskām aktivitātēm, bet plkst. 15.00 jaunieši sniedza jauku koncertu. Varēja vērot gan dejas jauno dejotāju, deju grupas "Bounce", izpildījumā, gan ieklausīties Asnates Višķeres flautas spēlē un dziedājumā. Koncerta noslēgumā ikviens varēja dziedāt līdzi Antras Ķimenes dziedātajām dziesmām ģitāras pavadījumā.

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Meklē Lieldienu Zaķa pārsteigumu

28.04.2011

koknese-5.jpgIršu pagasta pirmsskolas vecuma bērni 28. aprīlī ĢKC „Dzeguzīte” laukumā ar dziesmām un rotaļām, veicot dažādus uzdevumus, devās meklēt Lieldienu Zaķa pārsteigumu. Pasākums bērniem tapa ar biedrības „Palīdzi man izaugt” iegūto finansējumu, piedaloties Hipotēku bankas klientu kluba „Mēs paši” projektu konkursā. Atrast Lieldienu Zaķa paslēptās olas, pa ceļam, lasot Zaķa atstātās vēstules, bērniem palīdzēja viņu draugi lācis Krācis, lapsa Capsa, kaķis Strīpiņš un zaķene Minnija. Ik apstāšanās vietā, bērni, izpildot Zaķa norādītos darbiņus, atrada nevis olas, bet dzijas kamoliņus. Izrādījās, ka Lieldienu Zaķa olas pavisam nejauši bija nokļuvušas lapsas Capsas mugursomā. Viltniece apsolījās laboties un bērni tika pie ilgi meklētā pārsteiguma. Vislielākais prieks viņiem bija par Zaķu mammas ierašanos ar gardu cienastu. Pasākumā bērni iemācījās jaunas dziesmas un rotaļas, un saulainajā pļaviņā atvadījās no saviem draugiem līdz nākamajai tikšanās reizei.

Kokneses Novada Vēstis

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv "Dzeguzīte", ģimenes atbalsta centrs
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top