Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ģimenes atbalsta centrs Dzeguzīte

"Dzeguzītē" ierodas rūķi no Kokneses

17.12.2018

img_20181212_wa0016_6_2.jpgIr pienācis Ziemassvētku gaidīšanas laiks, kad cilvēki steidz iepriecināt cits citu ar apsveikumiem un sirsnīgām dāvaniņām. Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" decembris ir dāsniem ciemiņiem bagāts mēnesis. 9.decembrī "Dzeguzītē"  ciemojās koknesiete Valija Fedotova ar savu čaklo rūķu komandu.  Ciemiņi  ar līdzcilvēku palīdzību, ņemot talkā sociālos tīklus, bija sarūpējuši dāvaniņas 38 pansijas iemītniekiem un darbiniekiem, kā arī "Dzeguzītes" Atbalsta nodaļas bērniem un darbiniekiem. Atbraucēji bija sarūpējuši arī  priekšnesumus: Ziemassvētku dzejoļus un flautas skaņās izspēlētu skaisto melodiju  "Klusa nakts, Svēta nakts".

Lasīt visu ziņu

"Dzeguzītē" svin Pateicības dienu

03.12.2018

img_20181129_wa0000.jpg29. novembrī ĢAC "Dzeguzīte" pieaugušo sociālās aprūpes nodaļā viesojās Kokneses, Bebru un Iršu pensionāru pārstāvji. Ciemiņi bija atbraukuši, lai kopīgi ar nodaļas iemītniekiem atzīmētu Pateicības dienu. Viesi pastāstīja par  Pateicības dienas  aizsākumiem Amerikā, par šīs dienas tradīcijām citās valstīs. Ciemos ieradās arī skolotāja Daiga Andersone kopā ar Iršu pirmsskolas bērniem, kuri mums  dāvāja dziesmas un dejas. Apsveicām Daigu ar iegūto titulu " Gada brīvprātīgais 2018”, jo arī pie mums viņa ar bērniem ir biežs viesis. 

Lasīt visu ziņu

Balzams dvēselei – satikšanās ar draugiem!

17.09.2018

img_20180914_wa0005.jpgKas ir balzams dvēselei? Pajautājiet to Ģimenes atbalsta centra "Dzeguzīte" vecļaudīm! Un viņi jums atbildēs – tas ir satikšanās prieks ar draugiem, kopīgi dziedātas dziesmas un māka negausties par dzīves likstām, bet uzsmaidīt vēl vienam dzīves rudenim. 13. septembrī Ģimenes atbalsta centrā "Dzeguzīte" pie pansijas iemītniekiem viesojās gaidīti ciemiņi no septiņām pieaugušo sociālās aprūpes iestādēm, lai kopā svinētu svētkus "Balzams dvēselei". Pirms desmit gadiem aizsāktā tradīcija sakuplojusi kā ābele rudenī pilniem zariem āboliem. Šajā dienā uz Iršiem ceļu mēroja seniori un darbinieki no Skrīveru novada pašvaldības aģentūras sociālās aprūpes centra "Ziedugravas", sociālās aprūpes centra "Pļaviņas", Ērgļu sociālās aprūpes centra "Kastaņas", Ērgļu novada sociālā aprūpes centra, pansionāta "Madliena", Ķeguma novada sociālās aprūpes centra "Senliepas" un Ogres pansionāta. ĢAC "Dzeguzīte" direktore Gaļina Kraukle teic, ka atsaucību iemantojušais pasākums katru gadu notiek vienā no pansionātiem, kurš iepriekšējā tikšanās reizē ieguvis ceļojošo kausu. Katru gadu pasākumam tiek izvēlēta konkrēta tēma, par kuru tiek gatavots mājasdarbs. Šajā reizē bija aicinājums sagatavot priekšnesumu, izmantojot latviešu tautas pasaku motīvus. Rosinot iejusties dienas noskaņā, atbraucējus glīti sapostajā pagalmā, kuru rotāja mājinieku veidotie rudens ziedu dekori, sagaidīja omulīgs pasaku lācis.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Piedāvā darbu pavāram

15.09.2017

Ģimenes atbalsta centrs "Dzeguzīte" aicina darbā pavāru uz noteiktu laiku. Sīkāka informācija pa tālr.26175385

Patriotisma nedēļa ,,Dzeguzītē”

26.11.2015

845_1.jpgĢimenes krīzes centra bērni, jaunieši un vecļaudis ar lielu aktivitāti un patriotisma jūtām piedalījās Latvijas dzimšanas dienai veltītās nedēļas aktivitātēs. "Dzeguzītes" māja tika izrotāta ar Latvijas karoga krāsas noformējumu, svecītēm ārpusē. Lāčplēša dienā lielie un mazie dzeguzēni piedalījās Iršu pagasta pasākumā. Ar svecītēm rokās Iršu centrā kopīgi izveidojām Jumīša zīmi. Lai augam stipri, veseli un esam droši!

Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top