Lapas karte
AA+A++
A AAA

I. Gaiša Kokneses vidusskola

Teņa dienas zibakcija

18.01.2022

20220117092940.jpg17. janvārī svinama Teņa diena. Tā ir Sieviešu svētdiena, kad jādara tikai neatliekamie darbi, daudz jādanco. Arī viena no Zirgu dienām. Tāpat šī diena veltīta cūku saimei. Šajā dienā nedrīkst bārties, lai cūkas neslimotu. Ēdienkartē obligāta ir cūkas gaļa – auss, pusgalva vai kājiņas. Ar Teņa dienu sākas ziemas vidus, un laiks pavēršas uz pavasara pusi. Šogad Teņa dienā bija liels vējš un putenis. Varbūt der pavērot ticējumu - ja snieg, sniegs gaidāms arī visu atlikušo ziemu. Sniegputeņi sola labu miežu gadu. 

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 11. klašu skolēni izrādē "Draugi satiekas 13 krēslu krodziņā"

06.01.2022

ekranuznemums-9.jpgPēc ilgāka pārtraukuma, kuru ienesa mūsu ierastajā skolas dzīvē pandēmija, 21.decembrī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 11.klašu skolēni un viņu audzinātājas Alla Tarasova un Jevgēnija Zune uzaicināja vidusskolēnus un skolotājus kopā sagaidīt Ziemassvētkus viesmīlīgajā "13 krēslu" krodziņā. Izrādes ideja tika aizgūta no 60. - 70. gadu populārā televīzijas raidījuma, izveidoto scenāriju skolēni nolēma papildināt ar dziesmām un pašu iestudētām dejām. Tika nolemts arī saglabāt neatkārtojamos un kolorītos tēlus, smalkos jokus, savdabīgo uzrunu "Pans....Paņi..." , kas liktu skatītājiem izjust šo savdabīgo laikmetu.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Emocionālās veselības mēnesis Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā.

30.12.2021

3-b.jpgIlmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnu pašpārvalde 8.novembrī uzsāka projektu "Labbūtības ceļakartes aktivitāšu īstenošana Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā  "Mana emocionālā veselība"", NR. VP2021/4-40. Projekts tika īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros, un skola saņēma 998,00 eiro budžetu aktivitāšu īstenošanai, kura mērķis ir veicināt Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnu apziņu par emocionālo veselību caur izzinošām, radošām, mākslas un sporta aktivitātēm.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Lepojamies ar stāstnieku konkursa finālistiem!

20.12.2021

Stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa" šogad notika jau 25.reizi! Šogad finālā piedalījās 94 dalībnieki no visas Latvijas. Kā katru gadu, arī Piedaugavas novada stāstnieki tajā ir kuplā skaitā! Šoreiz stāstnieki pārstāvēja Aizkraukles novada vidusskolu, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolu, Pļaviņu vidusskolu, Lielvārdes pamatskolu un Allažu tautas namu follkloras kopu "Tiptaiņi". 
Arī šogad, diemžēl, atkal video formātā. Tas prasīja gan no paša dalībnieka, gan arī skolotājiem un vecākiem, citādu gatavošanos un dažādas prasmes.

Lasīt visu ziņu

Pašsacerēto Ziemassvētku dzejoļu konkurss

20.12.2021

kopskats.jpgZiemassvētkus gaidot, daudz darāmā. Jāpaspēj vēl dzejoļi atkārtot, jaunas dziesmas iemācīties... 

Šogad Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 1.-4.klašu skolēni bija aicināti paši sacerēt dzejoļus, kurus var noskaitīt pie eglītes. Darbu bija daudz! 58! Visi bija centušies! Ne tikai sacerēt, glīti uzrakstīt, bet arī noformēt. 
Dzejoļus lasīja un vērtēja paši skolēni no 2.līdz 4.klasei un skolotājas Andra Kārkliņa, Inguna Žogota. 

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Ziemassvētki nāk!

10.12.2021

img_20211210_wa0026.jpgIlmāra Gaiša Kokneses vidusskolā Ziemassvētku tuvumu jūt ik uz soļa gan mācībās, gan pošot klases un skolas telpas, gan piedaloties dažādos Ziemassvētku konkursos. 1. – 4. klašu skolēni kopā ar savām skolotājām šogad īpaši padomājuši par klases durvju noformēšanu. Šoreiz tā ir rūķu cepure! 

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Piedaugavas novada stāstnieku konkurss "Teci, teci, valodiņa"

17.11.2021

pateiciibas_raksti_koknese.jpgŠogad, tāpat kā iepriekšējā mācību gadā stāstnieki piedalījās video konkursā. Katrā skolā, kas izteica vēlēšanos, vispirms tika organizēti skolas konkursi, vai nu attālināti, ar video starpniecību, vai jaunāko klašu skolēni to varēja darīt klātienē.

Piedaugavas novada pusfinālā piedalījās Aizkraukles novada vidusskolas, Lielvārdes pamatskolas, Pļaviņu vidusskolas, Allažu tautas nama folkloras kopas "Tiptaiņi" un Kokneses vidusskolas stāstnieki no 1.- 11.klasei.

Lasīt visu ziņu galerija (9)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top