Lapas karte
AA+A++
A AAA

I. Gaiša Kokneses vidusskola

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas teritorijā izveidota Zaļā klase

15.11.2021

img_20211109_wa0002.jpgIlmāra Gaiša Kokneses vidusskolas teritorijā izveidota moderna mācību zona "Zaļā klase" - mūsdienīga un radoša vide daudzveidīgam mācību darbam, kā arī dažādu nodarbību un aktivitāšu organizēšanai brīvā dabā. Zaļās klases būvniecība tika uzsākta šī gada vasarā, 1. jūlijā, un noritēja līdz 25. oktobrim.

 Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas direktore Inese Saulīte stāsta, ka Zaļās klases būvniecības darbu pabeigšana ir gaidīts un priecīgs notikums, lai arī šobrīd nav iespējama svinīga atklāšana. "Jaunās mācību ārtelpas izveide ir teicams atbalsts pedagogiem jauno kompetenču īstenošanā un pašvaldības vērienīgs ieguldījums nākotnē," uzsver izglītības iestādes direktore. Vadot nodarbības un mācību stundas Zaļajā klasē, pedagogi pilnveidos un dažādos mācību metodes vispārējās izglītības satura apguvē, kā arī veicinās skolēnu vēlmi izglītoties svaigā gaisā.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Emocionālās veselības mēnesis Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

08.11.2021

lejupielade.jpgAugusta sākumā, no 9. – 11.augustam, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnu pašpārvalde četru dalībnieku sastāvā - Paula, Marta, Alise un Patrīcija,  kopā ar jaunatnes lietu speciālistu Ievu Ūtēnu devās uz Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mācībām, projekta "Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai" ietvaros, savas emocionālās kompetences stiprināšanai Malnavā. Mācību laikā pašpārvaldes līderi un atbalsta persona apguva zināšanas par jauniešu psihoemocionālo veselību, vienaudžu atbalsta formām, iniciatīvas attīstīšanu un projekta iesniegšanu, kā arī pārmaiņu vadību.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Miķeļtirgus Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

28.09.2021

20210928_125347.jpgRudentiņš, bagāts vīrs! Kad dārzos raža novākta, salikta pagrabos, tad visi uz tirgu! Tirgus prece top arī virtuvēs. Tur darbi darāmi kopā ar mammām vai vecmāmiņām! 

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā gan tirgojāmies, gan pirkām, gan minējām mīklas... čigānietes zīlēja, spēlējām spēles un dziedājām! 
Saulīte bija devīga un dāsna!  Prieks visiem! 

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Rudens josta

27.09.2021

20210914_130927.jpgNāk rudens apgleznot Latviju... Un dažreiz lielie rudens palīgi ir arī skolas bērni. Tā arī šoreiz! Uz Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolu tika nesti dažnedažādi dārzeņi, augļi, ziedi, lai veidotu skaistu Rudens jostu. Zāliena zaļais un jostas krāšņais raibums liecināja par gadalaiku maiņu un mūsu prieku, to visu vērojot. 

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Svētki esam mēs

27.09.2021

20210918_133804.jpgŠogad izskan XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas sākās jau vasarā un notiek no jūlija līdz oktobra beigām. Daudzi notikumi jau aiz muguras, daži vēl priekšā! Arī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas folkloras kopa "Tīne" daudzos notikumos bija aktīvi līdzdalībnieki. Citādi. Neparasti. Radoši. Ar pārliecību, ka to darām no sirds un sev par prieku!  

Lasīt visu ziņu galerija (22)

Tīnes prieki un dažādi labumi

09.06.2021

20210524_202143.jpgKāds tad ir bijis šis, tik ļoti neparastais mācību gads?  Folkloras kopa "Tīne" šogad virtuāli nosvinēja savu 30.dzimšanas dienu! Esmu par to ļoti gandarīta! Uztveru folkloras kopu "Tīne" nevis kā pašdarbības kolektīvu, vai interešu izglītības pulciņu, bet kā folkloras parādību Koknesē vairāku gadu garumā. No "Tīnes" pēc tam izauga pieaugušo folkloras kopa "Urgas". Esam patiešām no sirds nosvinējuši šos svētkus, varētu teikt, e-vidē! Bija prieks skatīties vecos video, vecās fotogrāfijas, veidot no tiem stāstus, dalīties ar tiem sociālos tīklos... Bija arī divas dažādas publikācijas laikrakstos "Kokneses Novada Vēstis" un "Staburags", kurās apstiprinājās mana sajūta par "Tīni" kā parādību. 

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Erasmus+ jaunieši īsteno vietējai sabiedrībai noderīgu projektu

03.06.2021

eu_flag_erasmus_vect_pos.jpgŠis gads ieviesis dažādas pārmaiņas, kurām jāspēj pielāgoties. Vairāku gadu garumā Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola iesaistās starptautiskajos Erasmus+ projektos. Lai gan šogad situācija neļāva tikties ar ārzemju draugiem, Kokneses jaunieši atrada veidu, kā pašiem skicēt, radīt un īstenot projektu vietējā mērogā. No 2019. līdz 2022. gadam tiek īstenots projekts "SE.LE.N.E." ("SErvice LEarning Network in Europe" (Project 2019-1-IT02-KA229-062172_3); projekta koordinatores Inguna Kalniņa, Lelde Āre). Projekts vērsts uz pakalpojumu apguvi (service learning; no angļu val.) kā jaunu un radošu pieeju izglītībai, mācīšanās procesam un pilsoniskuma audzināšanai. Kā zināms, mācīšanās mūža garumā, ne tikai skolas telpās, paliek arvien aktuālāka, mācību procesu īstenojot pilsētvidē, sociālajā sabiedrībā, apkārtējā teritorijā. Projekta mērķis ir saskatīt saikni ar reālām vajadzībām, kas būtu noderīgas vietējā sabiedrībā. Starptautiskais mērķis – skaidri parādīt Eiropā aktīvas, motivējošas un uz skolēniem vērstas izglītības pieejas potenciālu.

Lasīt visu ziņu galerija (25)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top