Lapas karte
AA+A++
A AAA

I. Gaiša Kokneses vidusskola

Stāstu laiks

16.11.2020

20201103_124127.jpgNovembris mums visiem ir īpašs! Tas ir Latvijas svētku mēnesis! Arī Lāčplēša diena ir šajā tumšajā mēnesī. Un tradicionālajā kultūrā šis ir laiks pasaku, teiku, nostāstu, atgadījumu stāstīšanai. 

3.novembrī I.Gaiša Kokneses vidusskolā notika skolas Stāstnieku konkurss, bet 13.novembrī Aizkrauklē - Piedaugavas novada Stāstnieku konkursa "Teci, teci, valodiņa" pusfināls. Tajā piedalījās stāstnieki no Kokneses, Pļaviņām, Aizkraukles, Lielvārdes un Allažiem. Šogad žūrija vērtēja iesūtītos stāstnieku video priekšnesumus. 23 dalībnieku vidū bija arī 4 mūsu skolas audzēkņi: Rimants Keišs, 2.a, Evija Kramiņa, 2.a, Valters Riekstiņš, 2.a un Laura Vilde, 3.b. 

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Mārtiņgaiļu izstāde

10.11.2020

2a.jpgSagaidot Mārtiņdienu, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 1.- 4.klašu skolēni izveidojuši Mārtiņgaiļu izstādi. Paldies visiem! Arī vecākiem par kopīgi veidotajiem gaiļiem! 

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Prieks kopā būt

12.10.2020

img_20201012_wa0001.jpgRudens zeltainākajā laikā tiek svinēta Skolotāju diena. Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā 9. oktobris bija īpaša svētku diena, jo ceļu uz skolu mēroja arī tie skolotāji un skolas darbinieki, kuri darba gaitas beiguši, bet vienmēr būs piederīgi skolas saimei.

"Bijām patīkami pārsteigti par skolas kolektīva atsūtītajiem ielūgumiem un priecājamies par satikšanos atkal skolā!" – vēl pirms svētku koncerta ar saviļņojumu sacīja skolotāji un darbinieki, kuri domās ik rudeni mēro ceļu uz skolu, kur pagājis darba mūžs.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Aizvadītie pasākumi Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

06.10.2020

ziedu_pakl_1.jpgZiedu paklāji

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā rudens pusē vienmēr bijusi tradīcija organizēt ziedu izstādes, dažreiz dārzeņu - lielākais, interesantākais. Šogad skolēni veidoja ziedu paklājus ārā, skolas pagalmā. Izdevās lieliski! Visiem ļoti patika! Liels paldies 1.- 4.klašu vecākiem par atbalstu ziedu gādāšanā! 

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā no 1. jūnija sākas audzēkņu uzņemšana 10. klasē

02.06.2020

skola_2020.jpgSkola piedāvā: 

vispārējās vidējās izglītības vispārizglītojošā virziena programmas divus virzienus:

1. Valodas un sociālās zinātnes

2. Dabaszinātnes 

(skat. pielikumu Programmu apraksts IGKV)

  • bezmaksas mācību grāmatas un darba burtnīcas
  • ar vidējo vērtējumu 7,5 balles un augstāk tiek piešķirta stipendija
  • iespēju dzīvot skolas dienesta viesnīcā (bez maksas, pieejams bezvadu internets)
  • daudzveidīgas interešu izglītības iespējas
  • sporta nodarbības sporta hallē, stadionā un peldbaseinā
  • nodarbības sporta skolas Kokneses treniņgrupās
  • iespēju individuāli darboties informācijas tehnoloģiju jomā katru darbdienu skolas informācijas centrā un datorklasēs
Lasīt visu ziņu

Zināšanas apliecina attālinātā ģeogrāfijas olimpiādē

02.06.2020

daniels_l.jpgMācību priekšmetu olimpiādes  - tā ir iespēja jaunajiem talantiem parādīt, pilnveidot savas zināšanas, prasmes un iemaņas, attīstīt radošās spējas. Valsts Izglītības satura centrs koronavīrusa Covid-19 dēļ izsludinātās ārkārtas situācijas laikā klātienē atcēla Latvijā plānotās mācību priekšmetu olimpiādes, taču dažas no tām tika organizētas tiešsaistē, kas visiem bija jauns izaicinājums. Olimpiādes tika organizētas ESF projekta "Nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu īstenošana izglītojamo talantu attīstībai' ietvaros.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top