Lapas karte
AA+A++
A AAA

Iedzīvotāju aptauja

Aptaujas rezultātu apkopojums

06.04.2021

aptaujas_rezultati.jpgJaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2021. – 2037. gadam un attīstības programmas 2021. – 2028.gadam izstrādes ietvaros 2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība, sadarbībā ar  Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un attīstības programmas izstrādes (turpmāk - attīstības plānošanas dokumenti). 

Attīstības plānošanas dokumentu izstrādes ietvaros no  2021. gada 1. februāra līdz 28. februārim notika iedzīvotāju aptauja ar  mērķi noskaidrot Aizkraukles, Kokneses, Pļaviņu, Neretas, Jaunjelgavas, Skrīveru novada iedzīvotāju viedokli par pašvaldības attīstību, problēmām un to iespējamajiem risinājumiem turpmāk. Aptauja ietvēra arī jautājumus par pašvaldības sniegto pakalpojumu kvalitāti un iedzīvotāju dzīves līmeni, iespējamām pašvaldības attīstības prioritātēm un vajadzībām nākotnē.

Lasīt visu ziņu

Aptauja uzņēmējiem par topošā novada attīstību

16.03.2021

aptauja_2020.jpgIkviens Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novada uzņēmējs no 17. marta līdz 31. martam ir aicināts sniegt ieguldījumu attīstības dokumentu izstrādē un izpildīt īsu aptaujas anketu par uzņēmējdarbības vidi topošajā Aizkraukles novadā.

Aptaujas anketa aizņems ne vairāk kā 10 minūtes un palīdzes pašvaldībai izprast uzņēmēju vajadzības un izaicinājumus, kā arī iespēju robežās tos risināt. Aptaujas rezultāti ir anonīmi un tiks atspoguļoti tikai apkopotā veidā.

Aptaujas saite ir šeit.

Lasīt visu ziņu

Kokneses novada iedzīvotāju aptauja 2020

04.03.2021

koknesesnov_kr_jpg_samaz.jpgKokneses novada dome no 2020. gada 14. decembra līdz 2021. gada 15. februārim organizēja novada iedzīvotāju aptauju ar mērķi noskaidrot Kokneses novada iedzīvotāju viedokli par dzīves kvalitāti novadā, par novada attīstības iespējām, problēmām un to iespējamiem risinājumiem, un lai sagatavotu priekšlikumus Kokneses novada attīstības programmas Rīcības plāna pilnveidošanai, Kokneses novada attīstības programmas 2020. – 2026. gada uzraudzības ziņojuma 2020. – 2026. gadam izstrādei.

Paldies visiem novada iedzīvotājiem, kuri bija atsaucīgi un atvēlēja savu laiku anketas aizpildīšanai elektroniski Kokneses novada mājaslapā.

Kopā tika saņemtas 167  elektroniski aizpildītas anketas.

Kokneses novada iedzīvotāju 2020. gada aptaujas rezultātu apkopojums

Lasīt visu ziņu

Iedzīvotājus aicina kopā plānot jaunā Aizkraukles novada attīstību

01.02.2021

anketam.jpg2020. gada nogalē Aizkraukles novada pašvaldība sadarbībā ar  Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novadiem ir uzsākusi darbu pie jaunveidojamā Aizkraukles novada Ilgtspējīgas attīstības stratēģijas un  attīstības programmas izstrādes. Tās veidošanā savu viedokli aicināti izteikt arī iedzīvotāji.  

 Ikviens Aizkraukles, Jaunjelgavas, Kokneses, Skrīveru, Neretas un Pļaviņu novada iedzīvotājs un interesents aicināts piedalīties attīstības programmas izstrādē, piedaloties tematisko grupu diskusijās tiešsaistēkā arī aizpildot aptaujas anketas elektroniski un papīra formā 

 Tematisko grupu diskusijas notiks tiešsaistē (Zoom vai Teams platformās):

Lasīt visu ziņu

Aicinām piedalīties Kokneses novada iedzīvotāju aptaujā!

18.12.2020

koknesesnov_kr_jpg_samaz.jpgJa esi Kokneses novada iedzīvotājs, aicinām Tevi aizpildīt aptaujas anketu.

Aptauja elektroniskā formā ir pieejama šeit: Aptaujas anketa

Kokneses novada dome ik gadu organizē aptauju ar mērķi noskaidrot Kokneses novada iedzīvotāju viedokli par dzīves kvalitāti novadā, par novada attīstības iespējām, problēmām un to iespējamiem risinājumiem, un lai sagatavotu priekšlikumus Kokneses novada attīstības programmas Rīcības plāna pilnveidošanai, Kokneses novada attīstības programmas 2020. – 2026. gada uzraudzības ziņojuma 2020. – 2026. gadam izstrādei.

Anketa ir anonīma un aptaujas rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā.

Iedzīvotāju aptauja notiek no 2020.gada 14.decembra līdz 2021.gada 15.februārim.

Lasīt visu ziņu

Kokneses novada iedzīvotāju aptauja

09.04.2019

kg.jpgCienījamais Kokneses novada iedzīvotāj, pašvaldībai ir svarīga JŪSU aktīva līdzdalība, lai kopīgi plānotu novada attīstību.

Aicinām piedalīties Kokneses novada attīstības plānošanas dokumentu izstrādē un atbildēt uz aptaujas jautājumiem par turpmākajiem novada attīstības virzieniem!

Aptaujas mērķis ir noskaidrot Kokneses novada iedzīvotāju viedokli par novada attīstības iespējām, problēmām un to iespējamajiem risinājumiem, kā arī sagatavot priekšlikumus Kokneses novada attīstības programmas izstrādei. Aptauja ir anonīma, tās rezultāti tiks publicēti tikai apkopotā veidā.

Lūdzam aptaujas anketu aizpildīt līdz 2019. gada 10.maijam.

Aptauja elektroniskā formā ir pieejama šeit: Aptaujas anketa

Paldies Jums par izrādīto interesi un atvēlēto laiku aptaujas anketas aizpildīšanai! Aptaujas rezultātu apkopojums tiks ievietots Kokneses novada mājaslapā www.koknese.lv un pašvaldības izdevumā "Kokneses Novada Vēstis".

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top