Lapas karte
AA+A++
A AAA

Iedzīvotāju aptauja

Kokneses novada iedzīvotāju aptaujas rezultātu apkopojums

23.04.2014

gerbonis-kokneses-novada.jpgKokneses novada dome šī gada februārī un martā organizēja novada iedzīvotāju aptauju par pašvaldības darbu, sniegto pakalpojumu kvalitātes un pieejamības novērtējumu, par ieteikumiem pašvaldības darba uzlabošanā, novada svētku organizēšanā un cita veida jautājumiem, kopumā saņemot 194 aizpildītas anketas. Ar aptaujas apkopojumu iespējams iepazīties šeit.

Paldies visiem, kas piedalījās Kokneses novada iedzīvotāju aptaujā!

24.03.2014

koknese-logo-1_1.jpgKokneses novada dome februārī un martā organizēja novada iedzīvotāju aptauju par pašvaldības darbu, sniegto pakalpojumu kvalitātes un pieejamības novērtējumu, par ieteikumiem pašvaldības darba uzlabošanā, novada svētku organizēšanā u.c.. Vēlamies pateikt paldies visiem tiem iedzīvotājiem, kas bija atsaucīgi un atvēlēja savu laiku anketas aizpildīšanā papīra formā vai aizpildīja anketu Kokneses novada mājaslapā. Katrs izteiktais viedoklis mums ir svarīgs. Paldies arī Bebru un Iršu pagastu pārvaldēm, Ģimenes atbalsta dienas centram un Kokneses pagasta bibliotēkai par līdzdalību aptaujas organizēšanā.

Kopā tika saņemtas 89 elektroniski aizpildītas anketas un 105 anketas papīra formā.

Līdz aprīļa sākumam notiks anketu apkopošana, rezultātus apkopotā veidā publicēsim avīzē „Kokneses Novada Vēstis” un novada mājaslapā www.koknese.lv.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top