Lapas karte
AA+A++
A AAA

Esi bibliotēkai draugs!

27.04.2016

irsi180416_1_1.jpgAprīļa mēnesis bibliotēkām ir īpašs - valstī tiek atzīmēta Bibliotēku nedēļa. Šogad pasākuma vadmotīvs – ATTIECĪBAS. SADARBĪBA. KOPIENA. Raugoties no malas var likties, ka bibliotēka ir vieta, kur gūt zināšanas, informāciju, radošumu, izklaidi un iespējas mūžizglītībai. Bet, ja paraugās vērīgāk, tad jāatzīst, ka bibliotēkā notiek nemitīga sadarbība gan bērniem, gan pieaugušajiem, savā starpā komunicējot, piedaloties dažādos pasākumos vai vienkārši labi pavadot laiku informācijas krātuvē.

Iršu pagasts nav liels, bet bibliotēka var lepoties ar saviem sadarbības partneriem – Pērses sākumskolu, pirmsskolas grupiņu, ĢKC „Dzeguzīte”, sociālo pansiju un individuālajiem atbalstītājiem.

Šogad bibliotēka, visas nedēļas garumā, pārsteidza apmeklētājus ar dažādām aktivitātēm. Radošajā darbnīcā „Saudzē grāmatu!” sākumskolas skolēni ar prieku gatavoja grāmatzīmes. Pirmsskolas grupiņas bērni iejutās brāļu Grimmu literārās pasakas „Brēmenes muzikanti” galveno varoņu lomās, un vadoties pēc daiļdarba sižeta notikumiem, pieskandināja bibliotēku ar dažādām dziesmām. Vecāko klašu skolēni un pieaugušie „lauzīja” galvas ZIBENSKONKURSĀ „Iepazīsti novadpētniecības materiālus par Iršiem!”, skatījās bibliotēkas foto albumus un filmas.

Pieaugušie lasītāji tika iepazīstināti ar dāvinājumu - grāmatām no Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārija apmaiņas fonda.

Bibliotēkas nedēļā apmeklētāji tika iepriecināti ar saldiem kārumiem, kurus papildināja vēlējums „Esi bibliotēkai draugs!” un pārsteiguma balviņām konkursa uzvarētājiem. Paldies pagasta ļaudīm par piedalīšanos un atsaucību!

Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja Dace Grele

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top