Lapas karte
AA+A++
A AAA

Lasīšanas maratons nebeidzas

27.04.2021

irsi260421_5.jpgPagājušo nedēļu Latvijā atzīmēja kā bibliotēku nedēļu. Pirms pandēmijas izsludināšanas, nedēļas laikā, bibliotēkas saviem lasītājiem piedāvāja dažādas literārās aktivitātes, informāciju krātuvēs valdīja īsta rosība, bibliotekāri rūpējās par svētku sajūtu. Šogad, Covid -19 ietekmē, bibliotēku nedēļa noritēja klusākā gaisotnē ar zīmīgu moto "Darīt neticamo!"

Iršu pagasta bibliotēka, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, pateicās 25 lasīt veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2020" dalībniekiem. 

Paši mazākie lasītāji bibliotekāri sagaidīja savā ierastajā vidē, bet vecāko klašu programmas dalībnieki labprāt pārsteiguma balviņas saņēma brīvā dabā.

Īstiem grāmatu draugiem no lasīšanas nav jāatpūšas. Ar prieku varu paziņot, ka bibliotēkai  ir saņemts ielūgums pieteikties "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijai 2021." Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas īstenošanu un Lielo lasīšanas svētku norisi atbalsta LR Kultūras ministrija, organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka kopā ar reģionālajām bibliotēkām, pagastu un skolu bibliotēkām. Priecāšos par katru interesentu, kurš izteiks vēlmi lasīt un piedalīties lasīšanas veicināšanas programmā!

Paldies Pērses sākumskolai par sadarbību un pirmsskolas grupiņas audzinātājai Daigai Andersonei par pacietību, ievadot bērnus burtu un grāmatu pasaulē, paldies pagasta pārvaldei par materiālo atbalstu!

 Dace Grele,

Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top