Lapas karte
AA+A++
A AAA

Paldies Iršu pagasta bibliotēkai!

23.11.2020

bildes.jpgIr noslēgusies “BILŽU BIROJA” rīkotā mūzikas un mākslas festivāla “BILDES” 35 gadu jubilejai veltītā akcija "ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti".

Akcijai iesūtītās pastkastīšu fotogrāfijas ir apskatāmas mājaslapā www.bildes.lv  kā arī Festivals Bildes Facebook lapā. Pēc akcijas noslēguma "Bilžu Birojs" un "Bilžu" mākslinieku žūrija izvērtēja iesūtītos darbus un atzīmēja interesantāko darbu autorus.

Latvijas Nacionālā bibliotēka, īpaši vērtējot bibliotēku veikumu akcijas laikā, vēlējās atzīmēt Vecpiebalgas novada bibliotēkas un Kokneses novada Iršu pagasta bibliotēkas noformētās pastkastītes.

Ņemot vērā pašreizējo situāciju valstī, festivāls "Bildes" savas 35 gadu svinības ir pārcēlis. Tāpēc balvas un krāsainus paldies akcijas dalībnieki saņems savās atjaunotajās pastkastītēs.

Iršu pagasta bibliotēka jau ir saņēmusi skaistu atzinības rakstu "Mīļš Paldies"! Prieks, ka bibliotēkas radošās grupas "Veiklie pirkstiņi" darbs ir novērtēts. Cerēsim, ka pārvērtību piedzīvojušajā pastkastītē gada nogalē iekritīs daudz sirsnīgu apsveikumu!

Dace Grele,

Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja   

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top