Lapas karte
AA+A++
A AAA

Rosība un darbošanās prieks Hiršenhofas tirdziņā Iršos

25.08.2021

irsi200821_15.jpgPirms kapusvētkiem, pagājušās nedēļas nogalē, Iršos bija vērojama liela rosība un darbošanās prieks. Stadionā notika “Hiršenhofas tirdziņš”. Nu jau 3. gadu pēc kārtas. Lielā cilvēku interese liecina, ka šī tradīcija ir “iesakņojusies” pagasta dzīvē. Pasākums nenotika ierastajā vietā – Magazīnas laukumā. Laukumā notiek sengaidītie celtniecības darbi. Tiek atjaunota Magazīnas klēts.

Pirmām kārtām tirdziņa organizētāji uz “andeli”  aicina pagasta iedzīvotājus. Mudina ļaudis darboties, radīt un pārdot. Šogad patīkami pārsteidza bērni ar pašgatavotām rotām un ceptiem kārumiem. Kā vienmēr, arī šogad tirgotāji piedāvāja daudz labu lietu – dažādu ziedu medu, tējas, veselīgus sīrupus imunitātes uzlabošanai, lavandas izstrādājumus, sieru un meža veltes. Pircēju acis priecēja rotaslietu stends. Liela piekrišana bija dārzeņiem, mājas kūpinājumiem un krāšņajām gladiolām.

Iršu dziedošās meitenes parūpējās par muzikālo noskaņu, veltot katram tirgotājam īpašu dziesmu. Savukārt tirdziņa apmeklētāji piedalījās loterijā un varēja vinnēt zemnieku saimniecības “Zemītes” sagādātos kārumus un prezentācijas materiālus par Iršu pagastu.

“Hiršenhofas tirdziņa” rīkošanu atbalsta Iršu pagasta pārvalde. Paldies tirgotājiem, pagasta ļaudīm par piedalīšanos un interesi!

Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja Dace Grele

Sporta darba organizatore Lāsma Rutkovska

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top