Lapas karte
AA+A++
A AAA

Iršu pagasta bibliotēka

Radošās darbnīcas Iršos

05.06.2013 kur : Iršu pagasta bibliotēka

img_4655.jpgIršos, Kokneses novada svētku ietvaros, 5. jūnijā darbojās radošās darbnīcas ar moto – paliec krāsaināks pats un radi skaistāku vidi ap sevi!

„Dzeguzītes” audzinātājas meistarīgi palīdzēja radošo darbnīcu dalībniekam pārvērsties par taureņiem, kuri savukārt varēja pagatavot sev krāsainas brilles un kļūt neatpazīstami. Briļļu radošo darbnīcu organizēja Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Iršu pagasta bibliotēka uzvar konkursā „Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes ”

07.05.2013

No šī gada 15. marta līdz 7. aprīlim visu Latvijas publisko bibliotēku apmeklētāji tika aicināti iesaistīties virtuālajā spēlē – konkursā „Izzini Latvijas monētās iekaltās kultūrzīmes”. Konkurss norisinājās interneta vietnē letonika.lv. Iršu pagasta bibliotēkas lietotāji jau no pirmajām konkursa dienām ar lielu interesi piedalījās spēlē, meklēja atbildes un aktīvi ceļoja monētu vēsturē. Nu ir zināmi konkursa rezultāti un Iršu pagasta bibliotēka pārliecinoši- spraigā cīņā ir ieguvusi pirmo vietu visas Latvijas mērogā. Saskaņā ar nolikumu, galvenās balvas – 20 latu monētu „Sudraba lasis” saņems pa vienai aktīvākajai bibliotēkai no katra Latvijas reģiona. Tās ir : Iršu pagasta bibliotēka Vidzemē, Rendes bibliotēka Kurzemē, Skaistkalnes pagasta bibliotēka Zemgalē, Stabulnieku bibliotēka Latgalē un Baložu pilsētas bibliotēka Pierīgā.

Lasīt visu ziņu

Bibliotēku nedēļa Iršos

30.04.2013

dsc05878.jpgKopš 1997. gada Latvijā tiek atzīmēta Bibliotēku nedēļa. Šogad tā notika no 22. līdz 28. aprīlim. Bibliotēku nedēļas vadmotīvs – Mantojuma sardzē.

Iršu pagasta bibliotēkā nedēļas ietvaros notika dažādas aktivitātes. Apmeklētāji tika iepriecināti ar jaunu sienas dekoru – izgatavotu no norakstītām grāmatu lapām. Dekora elementus sagatavoja Pērses pamatskolas absolvente, Ogres amatniecības vidusskolas audzēkne Līva Ālīte. Radošajā darbnīcā tapa jauki, pavasarīgi apsveikumi. Tos saņēma bibliotēkas sadarbības partneri un atbalstītāji. Sirsnīgs paldies viņiem par sapratni un ieinteresētību!

Lasīt visu ziņu galerija (16)

1991. gada barikāžu piemiņas pasākums Iršos

25.01.2013 kur : Iršu pagasta bibliotēka

picture-103.jpg25. janvāra vakarā Iršu pagasta centrā dega ugunskurs, aicinot iedzīvotājus piedalīties barikāžu atceres pasākumā.

Pie ugunskura pārvaldes vadītāja Raina Līcīte pateicās tiem pagasta ļaudīm, kuri 1991. gada janvārī devās uz Rīgu, lai bez ieročiem, bet ar stingru pārliecību aizstāvētu Latvijas neatkarību.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Iršu pagasta bibliotēkas Bērnu un Jauniešu žūrijas dalībnieki Podnieka namā

06.11.2012

2. novembrī Iršu pagasta bibliotēkas Bērnu un Jauniešu žūrijas dalībnieki devās ekskursijā uz Ērgļiem, lai iepazītos ar Podnieka namu.

Keramiķis Andris Džiguns mūs laipni sagaidīja un piedāvāja aktīvu nodarbību savā darbnīcā.

Podnieka nams nav iedomājams bez māla. Izrādās, ka šo – sev darbam ļoti noderīgo dabas bagātību, keramiķis iegūst savas mājas pagalmā – no dīķa un apstrādā īpašā ierīcē, kas atgādina gaļas maļamo mašīnu.

Lasīt visu ziņu

Iesaisties makulatūras vākšanas akcijā!

11.10.2012

sdc17955.jpgIršu pagasta bibliotēka piedalās makulatūras akcijā, kuru kopīgi organizē „Papīrfabrika „Līgatne” un publisko bibliotēku attīstības projekts „Trešais tēva dēls”.

Makulatūra – aprakstītas papīra lapas, avīzes, žurnāli un grāmatas pēc kāda laika kļūst nevajadzīgas, tomēr šīm lietām ir iespēja atdzimt jaunā veidā.

Šī makulatūras vākšanas akcija aicina atklāt bagātību, kas paslēpta šķūnīšos, pagrabos, sekcijās, atvilknēs un papīrgrozos.

Lasīt visu ziņu galerija (8)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top