Lapas karte
AA+A++
A AAA

Iršu pagasta bibliotēka

Pie atmiņu ugunskura pulcējas barikāžu dalībnieki

27.01.2015

p1010112.jpgŠogad janvārī aprit 24 gadi, kopš 1991. gada barikāžu dienām. Nedēļas nogalē, Iršos, lāpu un svecīšu izgaismota taka pie vēsturiskas vietas - muižas klēts, kas nereti tiek dēvēta arī par pagasta magazinu, aicināja barikāžu dalībniekus un pagasta iedzīvotājus aizdegt simbolisku barikāžu ugunskuru.

Līdz ar pirmajām gaisā uzvirmojošām dzirkstelēm sāka raisīties atmiņas…

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Lāčplēša diena Iršos

11.11.2014

dsc03693.jpg11. novembrī Iršu pagasta ļaudis pulcējās centrā, lai atcerētos un godinātu 1919. gada Latvijas valsts brīvības cīnītājus.

Pērses pamatskolas skolēni šim pasākumam sāka gatavoties savlaicīgi – pagasta bibliotēkā noskaidroja, kādi notikumi risinājās mūsu valstī 1919. gadā un dekorēja ar auseklīšiem stikla traukus.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Iršu pagsta bibliotēkas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” eksperti viesojas Kokneses novada bibliotēkās

10.11.2014

img_6413.jpg8. novembris Iršu pagasta bibliotēkas „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrijas” ekspertiem bija piepildīts ar dažādām aktivitātēm un prieka mirkļiem. Viens no dalībnieku mērķiem bija piedalīties akcijā „Iepazīsti Kokneses novada bibliotēkas.” Iršu lasītāji iepazinās ar Ratnicēnu bibliotēku un Kokneses pagasta bērnu un pieaugušo bibliotēkām. Visās bibliotēkās mēs tikām sirsnīgi sagaidīti un bibliotēku vadītāji ar prieku iepazīstināja mūs ar informācijas krātuvēm. Ratnicēnu bibliotēkā visu uzmanību piesaistīja seno lietu izstāde. Savukārt Koknesē acis varēja pamielot pie Raganiņu izstādes.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

​Abonētie preses izdevumi Iršu pagasta bibliotēkā 2015. gadam

20.10.2014

Abonētie preses izdevumi Iršu pagasta bibliotēkā 2015. gadam.

 1. 100 labi padomi.
 2. Ieva.
 3. Ilustrētā Pasaules Vēsture.
 4. Ilustrētā Junioriem.
 5. Staburags.
 6. Auto Bild Latvija.
 7. Praktiskais Latvietis.
 8. Dari Pats.
 9. Patiesā Dzīve.
 10. Ievas Veselība.
 11. Sīrups +.
 12. Avenīte.
 13. Privātā Dzīve.
 14. Ievas Stāsti.

Dubultsvētki Iršos

26.09.2014

img_6284.jpgPiektdiena, 26. septembris, Iršos izvērtās par lielu svētku dienu. Palaižot gaisā krāsinus balonus, biedrība „Irsis” svinīgi atklāja jauno atpūtas laukumu, kurš tūlīt pat tika pieskandināts ar dzeju un dziesmām.

Pērses pamatskolas sākumskolas skolēni deklamēja savu iemīļoto dzejnieku dzejoļus. Bērni ir iecienījuši Maijas Laukmanes gara darbus – jautrus, skanīgus dzejoļus par dažādām tēmām.

Kokneses mūzikas skolas audzēkņi pieskandināja laukumu ar mūzikas instrumentu skaņām un Iršu sieviešu vokālais ansamblis visus priecēja ar skanīgu dziedāšanu.

Lasīt visu ziņu

KUR GAN BEZ TĒVA LIELĀ SPĒKA MĒS VISI LIKTOS! ( Iveta Skapste)

15.09.2014 kur : Iršu pagasta bibliotēka

picture-6278.jpgLatvijā, jau sesto gadu pēc kārtas, septembra otrajā svētdienā oficiāli tiek svinēta Tēva diena. Tēva dienas mērķis ir popularizēt ideju, ka tēvam ir jābūt gandarītam un lepnam par savu ģimeni un bērniem.

Atzīmējot šo dienu, Iršu pagasta bibliotēkā tika izlikta vienas dzejoļu grāmatas - „Tētis” izstāde. Šinī grāmatiņā ir apkopoti dzejnieku un citu radošu cilvēku gara darbi, kas veltīti tētiem un tēta lomai.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

E – prasmju nedēļa Iršu pagasta bibliotēkā

31.03.2014

img_5650-1.jpgIršu pagasta bibliotēkā, e- prasmju nedēļas ietvaros, notika dažādas aktivitātes visām bibliotēkas lietotāju grupām.

Pērses pamatskolas skolēni apmeklēja portālu www.drossinternets.lv un ar izglītojošu spēļu palīdzību uzzināja par drošu interneta lietošanu bērniem un jauniešiem.

Vecāko klašu skolēni ar zināšanu testu „Es elektroniskā vidē” pārliecinājās par savām prasmēm interneta vidē.

Lasīt visu ziņu galerija (11)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top