Lapas karte
AA+A++
A AAA

Konkursā "Grāmatons" balvas čaklākajiem lasītājiem

27.12.2021

img-20211201-wa0009.jpgIzdevniecība "Latvijas Mediji" aicināja no 15. jūlija līdz 15. septembrim bērnus un jauniešus vecumā no 3 līdz 17 gadiem, kā arī viņu vecākus un citus ģimenes locekļus, ģimenes draugus iesaistīties grāmatu lasīšanas maratonā "Grāmatons",  izaicinājuma ietvaros lasot grāmatas latviešu valodā un izpildot radošus uzdevumus. Konkursā tika noteiktas četras vecuma grupas: 3+,5+,11+ un ģimenes grupa (vecāki un citi ģimenes locekļi vai ģimenes draugi, kas vecāki par 17 gadiem). Šajā konkursā piedalījās arī Pērses sākumskolas pirmsskolas grupa ar skolotājām Daigu Andersoni un Zitu Šteinbergu, kā arī Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 3.a klases skolnieks Valters Riekstiņš un 6.a klases skolniece Estere Riekstiņa.

Kā rakstīja organizatori, tad ''Grāmatu lasīšana ir maratons visa mūža garumā. Tas ir vērtīgs brīvā laika pavadīšanas laiks, kas uzlabo pašsajūtu un kognitīvās spējas. ''Grāmatona" dalībnieki iepazīs vai turpinās apzināt bagāto literatūras pasauli, un, trenējot savu "lasīšanas muskuli", varēs iegūt vērtīgas balvas.''

Oktobra mēnesī tika paziņoti rezultāti, kur pie balvām tikām arī mēs. Valters un Estere ieguva naudas balvu 50 eiro katrs, savukārt Pērses bērni un skolotāja Daiga Andersone, kura startēja arī ģimeņu grupā, katrs ieguva izdevniecības ''Latvijas Mediji'' dāvanu karti 30 eiro vērtībā. Jaunas grāmatas gada nogalē jau iegādātas un varam piekrist, ka ''Lasīšana atmaksājas. Visiem tika lasīšanas prieks, bet veiksmīgākajiem arī planšetdators, dāvanu kartes un naudas balvas''.

Daiga Andersone,

"Grāmatons" dalībniece

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top