Lapas karte
AA+A++
A AAA

Izglītība

Pārtikas pakas skolēnu vecākiem izsniegs 31. maijā

27.05.2021

Attālināto mācību laikā 2020./2021. mācību gada 2. semestrī skolēniem Kokneses novada pašvaldības piešķirtā brīvpusdienu nauda tiek novirzīta kā atbalsts ģimenēm pārtikas paku nodrošināšanai skolēniem attālinātā mācību procesa laikā. Pārtikas pakas tiek sagatavotas par laika periodu no 26. aprīļa līdz 31. maijam. Beidzamās pārtikas pakas šajā mācību gadā Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas un Bebru pamatskolas 1. - 9. klašu  skolēnu vecāki, kā arī Pērses sākumskolas 1. - 6. klašu skolēnu vecāki varēs saņemt:

  • Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā – 31. maijā no plkst. 10:00 – 15:00;
  • Bebru pamatskolā – 31. maijā no plkst. 13:00 - 18:00;
  • Pērses sākumskolā – 31. maijā no plkst. 12:00.
Lasīt visu ziņu

Klāt eksāmenu laiks!

10.05.2021

eks.jpgTurpinoties ierobežojumiem valstī un Kokneses novadā izglītības jomā, pienācis eksāmenu laiks 12. klašu izglītojamajiem. Lai vispārizglītojošo mācību priekšmetu eksāmenu norise būtu droša, izglītojamajiem un pieaugušajiem, kuri iesaistīti obligāto pārbaudījumu norisē, jāievēro galvenie drošības pamatprincipi - jāveic testēšana (gan skolēniem, gan pieaugušajiem, kas piedalās eksāmenu norisē un organizēšanā), jāievēro distances un higiēnas prasības, kā arī eksāmenu laikā visiem jālieto individuālās aizsardzības līdzekļi, tostarp mutes un deguna aizsegs. 

Lasīt visu ziņu

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņi – starptautisko konkursu laureāti

06.05.2021

Lai gan Kokneses Mūzikas skolā visu otro semestri mācību process notiek attālināti un turpināsies līdz pat mācību gada beigām, tomēr audzēkņi un pedagogi strādā ar pilnu atdevi. Šobrīd skolā notiek pārcelšanas eksāmeni visās programmās, bet  mūsu 11 absolventiem – skolas beigšanas eksāmeni. Ļoti veiksmīgi jau pagājis Mūzikas literatūras eksāmens, vēl priekšā tikai Solfedžo un Specialitātes eksāmens, un 28. maijā absolventi saņems skolas beigšanas apliecības. Aprīļa mēnesī mūsu skolas audzēkņi piedalījās arī neklātienes konkursos. 

Lasīt visu ziņu

Par mācību darba organizāciju Kokneses pamatskolā – attīstības centrā no 5.maija

30.04.2021

Kokneses pamatskola- attīstības centrs līdz šodienai, 30. aprīlim, organizēja mācību darbu klātienē, ievērojot Ministru kabineta noteikumus Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".

   Pasliktinoties epidemioloģiskajai situācijai Kokneses novadā un pieaugot saslimšanas kumulatīvajiem rādītājiem, kā arī saslimušo skaitam un kontaktpersonu skaitam izglītības iestādē, pieņemts lēmums no 5.maija organizēt mācību procesu Kokneses pamatskolā – attīstības centrā attālināti.

Lasīt visu ziņu

“Gudrs, vēl gudrāks!” 7. maijā piedalīsies Lauris Bičenko no Bebru pamatskolas

29.04.2021

4_2_14.jpgŠogad Latvijas Televīzijas raidījuma "Gudrs, vēl gudrāks" sezonu pirmo reizi noslēgs 4. klašu skolēni. Līdz šim raidījumā tika aicināti piedalīties pamatskolas un vidusskolas posma skolēni, taču šogad pirmo reizi šāda iespēja tiek piedāvāta arī sākumskolas vecākās klases pārstāvjiem.

Informējam, ka LTV1 7. maijā plkst. 18:50 spēles "Gudrs, vēl gudrāks!" 4. klašu otrajā pusfinālā sacentīsies arī Lauris Bičenko no Bebru pamatskolas.

Lasīt visu ziņu

Bērnudārza "Bitīte" 3. grupiņa slēgta līdz 10. maijam

29.04.2021

logo_bitite.jpg Bebru pagasta pirmsskolas izglītības iestādē "Bitīte" saslimšana ar Covid-19 atklāta darbiniecei, kura strādā 3. grupiņā. No 28. aprīļa līdz 10. maijam 3. grupiņā noteikta mājas karantīna. Informāciju par pozitīvu testu Iestādes vadība saņēma 28. aprīlī pulksten 7:00. Nekavējoties tika pieņemts lēmums par karantīnu un informēti 3. grupiņas bērnu vecāki.

Vecāki šajā laikā var sazināties ar savu ģimenes ārstu un izmantot darba nespējas lapu B.  Par saslimšanas gadījumu ir sniegta informācija Slimību profilakses un kontroles centram (SPKC) un Izglītības Kvalitātes valsts dienestam (IKVD).

Lasīt visu ziņu

Par attālinātām mācībām no 5. maija Kokneses novada skolās

29.04.2021

0505att_mac.jpgSakarā ar epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanos novadā, kumulatīvo rādītāju pieaugumu pēc Slimību profilakses un kontroles centra mājaslapā publicētās informācijas 28. aprīlī, Kokneses novads neietilpst to administratīvo teritoriju sarakstā, kurās epidemioloģiskie apstākļi pieļauj mācību procesa īstenošanu klātienē izglītības iestāžu 1.- 6. un 12. klasēm, kā arī rotācijas kārtībā 7.- 9. un 10. - 11.klasēm.

Lasīt visu ziņu

Parūpējies arī Tu par savas apkārtnes tīrību!

21.04.2021

21042021.jpgSkaisti ziedošas vizbulītes, putnu čalas un silta saule liecina, ka klāt ir pavasaris. Visa dzīva daba mostas, un arī mēs esam sarosījušies uz ikgadējo “Lielo talku”. Tīra un sakopta vide ir būtiska cilvēka veselībai un labklājībai.

Rūpējoties par apkārtējās vides tīrību un estētiskumu, Kokneses pamatskola – attīstības centra saime 2021. gadā 21. aprīlī čakli iesaistīsies skolas teritorijas sakopšanā. Skola – centrs aicina arī Kokneses novada iedzīvotājus parūpēties par vides tīrību un piedalīties savas tuvākās apkārtnes sakopšanā, tādejādi, piedaloties zibakcijā “Tīra vide mums apkārt”.

Talkas laikā ķer mirkli, uzņem oriģinālu bildi, un atsūti mums. Pēc nejaušības principa viens veiksmīgais saņems pārsteiguma balvu.

Kokneses pamatskola – attīstības centrs aicina “Esi aktīvs! Piedalies Kokneses novada apkārtnes sakopšanā”.

Lasīt visu ziņu

Aktualitātes izglītības jomā Kokneses novada izglītības iestādēs no 7.aprīļa

08.04.2021

     izglitiba.jpg7. aprīlī stājās spēkā grozījumi noteikumos "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai".  32.7.5. punktā noteikts, ka izglītības iestādes dibinātājs pieņem lēmumu par mācību procesa īstenošanu klātienē konkrētajā izglītības iestādē. "Mācību procesa īstenošanu klātienē uzsāk ar nākamās kalendārās nedēļas pirmdienu pēc attiecīgā lēmuma pieņemšanas."

    Mūsu novadā darbu klātienē turpina pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte", "Gundega" un Pērses sākumskolas pirmsskolas grupiņa. Darbu klātienē īsteno arī  Kokneses pamatskolā – attīstības centrā.

  7. aprīlī Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapā publicēta informācija par kumulatīvajiem rādītājiem administratīvajās teritorijās. Kokneses novadā 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotāju ir 183.

Lasīt visu ziņu

Akcija „Rādi, ka neradi lieku!” aicina jauniešus domāt par aprites ekonomiku

22.03.2021

zana_marta_izaicinajums.jpgBiedrības „Daibes ilgtspējas centrs” izstrādātās kampaņas „Radi, lieku neradot!” tēls Žanis Neveisteris met izaicinājumu 13 - 19 gadīgajiem, lai caur radošu darbošanos jaunieši iepazītu aprites ekonomikas pamatprincipus. Jau kopš janvāra vairāk kā 100 skolas visā Latvijā izmanto biedrības sagatavoto online lekciju sēriju. Skolotāji mācību procesā aicināti integrēt arī Žaņa mestos izaicinājumus, lai radošā darbošanās vainagotos gan ar zināšanām, gan noderīgām balvām.

Žaņa Neveistera marta izaicinājums jauniešiem (no 15.03. līdz 15.04.)

Šoreiz Žanis aicina aizdomāties par tādu nozīmīgu aprites ekonomikas terminu kā produkta dzīves cikls. Piedalīties iespējams divos variantos.

1. SPĒLĒJOT! 

  • Jaunieši aicināti izspēlē spēli, kurā jāsaliek produkta dzīves cikls limonādes bundžiņai, džinsu biksēm, hamburgerim un mobilajam telefonam. 
  • Spēle atrodama: https://produkta-dzives-cikls....
  • Kad spēle izspēlēta un cikli iepazīti, tad jāuztaisa ekrānšāviņš kādam no rezultātiem.

2. IZPĒTOT!!

Lasīt visu ziņu galerija (2)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top