Lapas karte
AA+A++
A AAA

Jauniešiem

Uz priekšu ar jaunu zināšanu bagāžu - noslēdzies projekts jauniešiem "ES savai NĀKOTNEI"

14.01.2022

dsc0080.jpglogo-jspa.jpgAizvadītā gada decembrī Kokneses jauniešu biedrība organizēja pēdējās aktivitātes projektā "ES savai NĀKOTNEI". 16.decembrī attālināti notika praktiskas mācības digitālo rīku izmantošanā "Izlaušanās istaba", kurās piedalījās 14 dalībnieki - 6 Aizkraukles  novada izglītības iestāžu pedagogi un 8 jaunieši, kuri izgājuši projekta darbnīcu ciklu. Šādā veidā veicinājām pedagogu sadarbību ar jauniešiem neformālā gaisotnē, brīvā komunikācijā.

Ievas Ūtēnas vadīti visi dalībnieki tika sadalīti grupās un sāka "izlauzties" no pirmā uzdevuma. Komandām bija jāatšifrē ziņas un jārod atbildes uz jautājumiem. Kad komandas bija veiksmīgi tikušas galā ar šo uzdevumu, tās pašas sāka veidot savu izlaušanās istabu ar dažādiem šifriem, izmantojot digitālos rīkus. Aktivitātes beigās komandas apmainījās ar pabeigtajiem darbiņiem un izvērtēja padarīto.

Lasīt visu ziņu

Jaunieši apgūst nākotnes prasmes un darbu komandā

15.12.2021

logo_jspa.jpgRudens noslēgumā norisinājās trešais "Kokneses jauniešu biedrības" organizētais nodarbību cikls vietējiem jauniešiem "Atpakaļ NĀKOTNĒ", kas notika attālināti Zoom platformā 20.- 21.novembrī.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Jaunieši apgūst projektu rakstīšanu no idejas līdz realizācijai

22.11.2021

kjb_logo_1.jpglogo_jspa.jpgBiedrība "Kokneses jauniešu biedrība" īsteno projektu "ES savai NĀKOTNEI", kuru finansē Jaunatnes politikas valsts programmas projektu konkursa "Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai" ietvaros. 

Lasīt visu ziņu

Emocionālās veselības mēnesis Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā

08.11.2021

lejupielade.jpgAugusta sākumā, no 9. – 11.augustam, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēnu pašpārvalde četru dalībnieku sastāvā - Paula, Marta, Alise un Patrīcija,  kopā ar jaunatnes lietu speciālistu Ievu Ūtēnu devās uz Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras mācībām, projekta "Atbalsts psihoemocionālās veselības veicināšanas pasākumiem skolās Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai" ietvaros, savas emocionālās kompetences stiprināšanai Malnavā. Mācību laikā pašpārvaldes līderi un atbalsta persona apguva zināšanas par jauniešu psihoemocionālo veselību, vienaudžu atbalsta formām, iniciatīvas attīstīšanu un projekta iesniegšanu, kā arī pārmaiņu vadību.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Jaunieši mācās kā mācīties!

20.10.2021

logo_jspa.jpgBiedrība "Kokneses jauniešu biedrība" īsteno projektu "ES savai NĀKOTNEI", nr. VP2021/1-100, kuru finansē Jaunatnes politikas valsts programmas projektu konkursa "Atbalsts jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai" ietvaros. Projektā paredzētas 3 lielākas aktivitātes "Atpakaļ PAGĀTNĒ", "Atpakaļ TAGADNĒ" un "Atpakaļ NĀKOTNĒ".

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Koknesē jauniešiem aug idejas

20.10.2021

_ylfhvie.jpgjauns_projektu_pieteikumu_konkurss_programmas_nvo_fonds_ietvaros.jpgJūlijā divas biedrības "Kokneses jauniešu biedrība" biedres Paula Užule un Kristiāna Lagzdiņa ieguva Zemgales NVO centra projektu konkursa "Šeit aug idejas" finansējumu. Jaunietes projekta pieteikumā paredzēja trīs dažādas aktivitātes: sadraudzības spēles futbolā starp jauniešiem un politiķiem, speciālista moderētas debates par jaunatnes politiku un video materiāla izveidi ar Aizkraukles novada politiķu un jauniešu ekspress intervijām. 

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Aicina jauniešus piedalīties fotokonkursā par zaļāku Eiropu

07.09.2021

konkurss_zalaka_eiropa.jpgInformācijas tīkls jauniešiem Eurodesk – organizē konkursu ar izaicinājumu sēriju jauniešiem no 13 – 30 gadu vecumam par Eiropas tematiku!

 Ik rudeni Eurodesk aicina jauniešus izkustēties, iesaistoties Eiropas līmeņa kampaņā "Time to move" un stāstot par jauniešu neformālās izglītības iespējām ārzemēs. Pērn Latvijā notika 18 dažādi klātienes un tiešsaistes pasākumi, kā arī Eiropas līmeņa T-kreklu konkurss, kur 89 no 334 iesniegtajiem darbiem bija tieši Latvijas jauniešu! Un latviete Una arī saņēma balvu vienā no nominācijām kā labākā! Vai arī šogad varam startēt tikpat labi un vēl labāk?

 Šogad konkurss ir vesela izaicinājumu virkne – četri dažādi formāti un tēmas, kas tiks izsludinātas ik pa divām nedēļām septembra un oktobra garumā.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top