Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

Jaunieši dāvina koncertu vecļaudīm

16.07.2020

img_20200715_wa0017.jpgProjekta "PROTI un DARI" ietvaros jūlija vidū sirsnīga un iedvesmojoša brīvprātīgā darba aktivitāte bija jauniešu veidots koncerts pansionātos dzīvojošiem vecajiem cilvēkiem. Šoreiz sagadījies, ka projektā piedalās ļoti talantīgi jaunieši, kuri dejo tautas dejas, dzied koros, ansambļos, muzikālajās studijās. Tā kā ideja par koncertu nāca jūnija mēnesī, kad tiktu svinēta 80 gadu jubileja Mārim Čaklajam, tad izvēlējāmies priekšnesumu programmu veltīt dzejnieka daiļradei.

Lasīt visu ziņu galerija (24)

Projekta “PROTI un DARI” jaunieši brīvprātīgā darba aktivitātēs

16.07.2020

22.jpgSastādot projekta "PROTI un DARI" individuālo pasākumu programmas gandrīz katrā tiek iekļauta brīvprātīgā darba aktivitāte. To mērķis ir bagātināt jauniešu darba pieredzi, attīstīt vērtības kā empātija, līdzjūtība, uzlabotu prasmes organizēt, strādāt komandā, plānot laiku, prasmi dot, negaidot neko pretī, prezentācijas, komunikācijas, radošās prasmes.

Šogad projektā iesaistījās seši jaunieši, kuri jūnijā absolvēja Ilmāra Gaiša vidusskolu. Pirmajā kopīgajā sapulcē, pārrunājot jauniešu vēlmes, viņi izrādīja iniciatīvu doties uz dzīvnieku patversmi, kā arī izveidot koncerta programmu, ar kuru varētu doties uz pansionātiem, lai dažādotu veco laužu ikdienu, sniegtu prieku.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Sociālajā dienestā svin Lāčplēša dienu

12.11.2019

img_20191111_wa0002.jpgDienā, kad visā Latvijā tiek degtas liesmas, simbolizējot gaismas uzvaru pār tumsu, mēs iedegāmies sacensību garā kļūt par atzītāko ekspertu un zinātāju jautājumos par Latviju. Kokneses Sociālā dienesta zālē tika rīkots pasākums mūsu novada senioriem – intelektuālā spēlē "Mana Latvija + Tava Latvija = Mūsu Latvija", lai pārbaudītu vecākās paaudzes zināšanas par Latviju. Lai senioriem nevajadzētu konkurēt savā starpā, viņi izaicināja Sociālā dienesta kolektīvu veidot pretinieku komandu, lai apliecinātu arī savu varēšanu, atbildot uz āķīgajiem jautājumiem.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Atsāksies brīvā laika nodarbības personām ar invaliditāti

08.11.2019

afisa__uzsaukums_2_1.jpgAr šī gada 13.novembri, Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā atsākam brīvā laika nodarbības personām ar invaliditāti. Nodarbības notiks reizi nedēļā, trešdienās vai piektdienās, no plkst. 10:00 - 13:00. Dziedāsim dziesmas, iesim rotaļās, spēlēsim spēles, atjautības uzdevumus, radoši darbosimies!

Vairāk informācijas un pieteikšanās pa tālruņiem: 65161740, 26525901!

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top