Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses Mūzikas skola

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts - baudījums dvēselei

01.06.2014 kur : Kokneses kultūras centrs

img_1583_1.jpgStarptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā, Kokneses kultūras namā uz gada noslēguma koncertu aicināja Kokneses Mūzikas skola. Šis koncerts bija īsts mākslas baudījums dvēselei ikvienam koncerta apmeklētājam.

Skanīgi un izteiksmīgi priekšnesumi skatītāju uzmanību piesaistīja viens pēc otra. Jaunie mūziķi klausītājus priecēja no nopietnajiem klasiķu skaņdarbiem līdz jautrai tautas mūzikai. Šis koncerts bija pierādījums gada laikā cītīgi paveiktajam darbam, par ko mākslinieki saņēma bagātīgus aplausus. "Skatītāju un klausītāju aplausi ir mākslinieku lielākā alga," koncerta sākumā, uzrunājot klātesošos, teica Mūzikas skolas direktore Silvija Cīrule. Nebija šaubu, ka ikviens no priekšnesumiem bija pelnījis vislielākos aplausus.

Lasīt visu ziņu galerija (44)

Pūšaminstrumentu spēles konkursā koknesietei III vieta

14.05.2014

konkurss-ozolniekos.jpgOtro gadu pēc kārtas Kokneses mūzikas skolas flautas klases audzēkņi dodas uz Ozolniekiem , lai piedalītos Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu Pūšaminstrumentu spēles konkursā. Katru gadu konkursa datums ir nemainīgs - 9.maijs. Šogad mūzikas skolu pārstāvēja 3.flautas klases audzēkne Lilija Ozoliņa un guva izcilus rezultātus. Savā grupā, vecumā no 8 līdz 11 gadiem, Lilija ar 21,33 punktiem ieguva III vietu. Apsveicam!

Foto-Skolotāja Gundega Ermiča, koncertmeistare Ilona Makareni, 3.klases audzēkne Lilija Ozoliņa

Muzikāli radošā viktorīna Kokneses mūzikas skolā

13.03.2014

dsc09653.jpgFebruāra beigās, turpinot pagājušajā gadā aizsākto tradīciju, Kokneses Mūzikas skola uzņēma ciemiņus no Skrīveru mūzikas un mākslas skolas, lai abu mūzikas skolu 5.,6.,7. klašu audzēkņi piedalītos muzikālajā viktorīnā, kas veltīta Jāņa Cimzes 200-gadei un Emiļa Melngaiļa 140–gadei.

Lasīt visu ziņu galerija (25)

Ziemassvētkos sveic Kokneses Mūzikas skolas kolektīvs un aicina uz svētku koncertu

13.12.2013

… Un lēni durvis veras: Tēvs zaļu eglīti nes, Un zaros tai pārslas zaigo- Kā baltas zvaigznītes.

Un vienu svecīti spožu, Dedz māte un eglītē liek: Cik gaiši un silti no viņas - Kā saule visapkārt tiek!

„ Pie Taviem šūpuļiem stāvu”, Tad tēvs un māte dzied, Un lielas, zilas zvaigznes, Aiz sniegainā loga zied….

Lasīt visu ziņu

Kokneses Mūzikas skolas bērnu rudens piedzīvojums

13.11.2013

dsc03703_1.jpgJau vairākus gadus pēc kārtas Kokneses mūzikas skola piedāvā saviem audzēkņiem iespēju apmeklēt koncertcikla „Mūzika tev” četras koncertlekcijas Rīgā. Lai gan šis prieks nav no lētajiem, ar vecāku atbalstu, vairāk kā 30 bērnu arī šogad, lietainā 5.novembra rītā, devās braucienā.

Lai brauciens būtu vēl interesantāks, pateicoties skolotājas L.Kamzoles –Gagaines iniciatīvai, apmeklējām arī Latvijas etnogrāfisko brīvdabas muzeju. Laipnas gides pavadībā 40 minūšu ilga ekskursija pa Kurzemes sētu likās ļoti aizraujoša. Bērnus ieinteresēja stāsti par seno latviešu dzīvi un Mārtiņdienas tradīcijām.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Kokneses Mūzikas skolas audzēkņu koncerts

13.11.2013 kur : Kokneses mūzikas skola

dsc03725.jpg„Kā ziedus mirušus mūs izkaisīja vējā …” Tās ir rindas no Ilmāra Šaltes grāmatas „Nolaupītā bērnība”. Latvijas republikas proklamēšanas 95. gadadienu Kokneses Mūzikas skolas audzēkņi un skolotāji atzīmēja ar divdaļīgu pasākumu, kura 1.daļa tika veltīta represēto piemiņai. Skarbās I. Šaltes atmiņas par pieciem Sibīrijā pavadītajiem bērnības gadiem mijās ar audzēkņu atskaņotajiem skaņdarbiem, dziedātajām dziesmām. Teksts papildināja mūziku un mūzika papildināja tekstu.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Priecīga atkalredzēšanās Kokneses Mūzikas skolā!

12.10.2013 kur : Kokneses mūzikas skola

k_bumbisa_afisa.jpgŠķiet, tikai nesen Kokneses Mūzikas skolas durvis aizvēra skolas Klavieru klases absolvents Kaspars Bumbišs, lai 2013. gada 12. oktobrī tās atvērtu jau kā J. Vītola Mūzikas akadēmijas Jāņa Maļecka klavieru klases students. Prieks un satraukums valdīja skolā, jo ne jau katru dienu absolventi mūs pagodina ar savu klātbūtni!

Kaspars uz Kokneses Mūzikas skolu pārcēlās no Madlienas Mūzikas skolas, kurā bija sācis mācīties vijoļspēli. 1998.gadā mūsu skolā vēl nebija Vijoļspēles klases un Kasparam nācās izvēlēties citu mūzikas instrumentu. Izvēle tika Klavieru spēlei.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top