Lapas karte
AA+A++
A AAA

Par Kokneses novada domes bezmaksas informatīvo izdevumu "Kokneses Novada Vēstis"

Pirmais "Kokneses avīzes" numurs iznāca 1994. gada augustā kā "Aizkraukles avīzes" pielikums.

1996. gada 19. decembrī tiek izdots pirmais Kokneses pagasta padomes informatīvais izdevums "Kokneses vēstis" numurs, bet no 1998. gada 15.oktobra līdz 1999.gada 3.jūnijam tiek izdots kā rajona laikraksta "Staburags" pielikums.

Savukārt no 1999. gada 3. jūnija līdz 2009. gadam iznāk kā pastāvīgs pagasta padomes informatīvais laikraksts.

Redaktors Jānis Āboliņš šo laikrakstu veidoja no paša pirmā numura līdz 2001. gada martam un laikraksts iznāca divas reizes mēnesī.

Valdas Leitānes redakcijā laikraksts iznāca kopš 2001. gada 15. maija un pēdējais  Valdas Leitānes veidotais avīzes numurs iznāca 2008. gada 8. aprīlī. Avīze iznāca vienu reizi mēnesī bez maksas.

Kopš 2008. gada 6. jūnija laikraksts tika izdots Anitas Šmites redakcijā, vienu reizi mēnesī un bez maksas.

Kopš 2009. gada jūlija, kad tika izveidots Kokneses novads, kurš sastāv no Iršu, Bebru un Kokneses pagastiem, avīzes nosaukums tika mainīts uz "Kokneses Novada Vēstis", informējot iedzīvotājus par notiekošo Kokneses novada domē un aktualitātēm Kokneses novadā, un to veido 2 redaktori - Anita Šmite un Sarmīte Rode, kura līdz šim veidoja Bebru pagasta laikrakstu "Spiets", bet pagastu apvienošanās rezultātā tiek veidots viens izdevums - "Kokneses Novada Vēstis".

Mainoties likumdošanai, ar 2020. gada 3. janvāri laikraksts "Kokneses Novada Vēstis" ir izslēgts no Uzņēmumu reģistra vestā masu informācijas līdzekļu reģistra. "Kokneses Novada Vēstis" ir Kokneses novada domes bezmaksas informatīvais izdevums.

Aicinām Kokneses novada iedzīvotājus iesaistīties izdevuma tapšanā. Kā to var izdarīt? Sūtiet atsauksmes, ierosinājumus, jautājumus, uz kuriem vēlētos iegūt atbildes vai pavēstīt kādu citu noderīgu informāciju, kas būtu interesanta arī citiem lasītājiem. Informāciju var sūtīt pa e-pastiem: anita.smite@koknese.lv (Anitai Šmitei) vai sarmite.rode@koknese.lv (Sarmītei Rodei), vai pa pastu uz Kokneses novada domi, Melioratoru ielā 1, ar norādi Kokneses novada domes bezmaksas informatīvajam izdevumam "Kokneses Novada Vēstis". Izdevums iznāk katra mēneša 15. datumā. Informāciju var iesniegt līdz katra mēneša 5. datumam.

Anita Šmite, anita.smite@koknese.lv , tālr: 26164508

Sarmīte Rode: sarmite.rode@koknese.lv , tālr: 29903892

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top