Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa

Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu nodaļa

1905. gada iela 7, Koknese, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5113
56.644623 25.432297

Par pakalpojumiem Kokneses bibliotēkās ārkārtējās situācijas laikā

12.10.2021

sarga_sevi_un_apkertejos__1.jpgPakalpojumu nodrošināšana Kokneses bibliotēkās ārkārtas situācijas laikā: 

Individuāli apmeklējumi

* Bibliotēkas reģistrētajiem lasītājiem nodrošina individuālu grāmatu apmaiņu un iespēju lietot datoru e-pakalpojumu izmantošanai, ja telpā bez apmeklētāja un bibliotēkas darbinieka nav citu cilvēku.

* Līdz ar to bibliotēkas nosaka, ka lietotāji bez vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sadarbspējīgu sertifikātu bibliotēkas apmeklējumu piesaka, kā arī grāmatas iepriekš rezervē. Bibliotēka nosaka arī konkrētu apmeklējuma laiku  reģistrētiem lietotājiem bez vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sertifikāta un lietotājiem ar vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Tas pats attiecas uz e-pakalpojumu izmantošanu pie datoriem.

Lasīt visu ziņu

Noslēgusies "Nacionālās skaļās lasīšanas sacensība 2021"

27.09.2021

img_20210925_wa0002.jpg26. septembrī ar vērienīgu pasākumu Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē un tiešraides translāciju LNB Facebook lapā noslēdzās ceturtais Skaļās lasīšanas sacensību gads. Sestdien Rīgā satikās reģionālie uzvarētāji jeb čempioni no visas Latvijas, kuri tiesības braukt uz Nacionālo finālu  bija ieguvuši cīnoties reģionālajos finālos.

Mūsu -  Aizkraukles reģionu, kurā ietilpa Kokneses, Skrīveru, Pļaviņu, Jaunjelgavas un Aizkraukles novadi, pārstāvēja Estere Riekstiņa no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas. Estere mūsu žūrijas un pašu dalībnieku vērtējumā bija ieguvusi visaugstāko novērtējumu.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Lasi! Iesaisties! Atbalsti!

06.05.2021

pink_and_blue_autism_care_event_poster_1.jpgKokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa uzsāk "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021" lasīšanas veicināšanas programmu.

Šis ir BJVŽ programmas 21. gads.  Vairāk vai mazāk par žūriju ir dzirdējuši visi un vairāk par programmu var lasīt šeit -  LNB aktualitātēs vai jautāt bibliotēkā.  BJVŽ pamats ir nemainīgs - sešu grāmatu izlasīšana un novērtēšana līdz janvārim.

2021. gada žūrijas grāmatu kolekcija apskatāma “Lasāmkokā”, plakātā vai bibliotēkas esošajā grāmatu kolekcijas kastē/izstādē. Bibliotēkā uz vietas visas grāmatas var nebūt, jo kurš pirmais nāk, tas pirmais izvēlās un lasa.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

3. Nacionālā skaļās lasīšanas sacensība ir sākusies!

24.02.2021

thumbnail_fb_img_1614241412152.jpgLai veicinātu lasītprasmi un lasīt prieku, Latvijas Nacionālā bibliotēka, sadarbībā ar Latvijas bērnu un jaunatnes literatūras padomi, 2021.gadā turpina Skaļās lasīšanas sacensības - https://lnb.lv/lv/lnb-aicina-skolenus-piedalities-skalas-lasisanas-sacensibas

  5. klašu skolēni visā valstī ir aicināti gatavoties aizraujošam pirmās kārtas konkursam, sadarbojoties ar savu skolu vai bibliotēku. Sacensības notiks trīs kārtās: 

* Vietējās sacensības interneta vidē jeb attālināti (februāris – maijs) -Kokneses novadā.

* Reģionālais fināls (aprīļa beigas – vasara)  - Aizkraukles reģionā.

* Nacionālais fināls (septembra beigas)  - Rīgā, LNB Ziedoņa zāle.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top