Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Kokneses pamatskola – attīstības centrs piedalās konferencē “Praktiski. Lietpratībai. Zemgale.”

21.04.2022

fotokonferencei.jpgAprīlī visos Latvijas reģionos notiek  Skola 2030 tiešsaistes konferences “Praktiski. Lietpratībai”, kurās gandrīz 700 skolu un pirmsskolu skolotāji dalās ar saviem pieredzes stāstiem. Projekta Skola2030 vadītāja Zane Oliņa uzsver, ka “Ar šīm konferencēm mēs gribam pateikt vislielāko paldies ikvienam skolotājam un vadītājam, kas strādā, lai pilnveidotais mācību saturs un pieeja tiktu iedzīvināti visā Latvijā – paldies, ka jūs turpināt darīt, risināt, padarīt ieraugāmu labo, paveikto, svinēt mazās uzvaras, it īpaši tagad – laikā, kad ir liela smaguma sajūta plecos. Lielas pārmaiņas nenotiek ātri, tās prasa lielu pacietību un lielu darbu, un tieši tāpēc tik ļoti svarīga ir pleca sajūta, ko skolotāji var sniegt viens otram - mēs visi esam ceļabiedri, ir svarīgi to neaizmirst.”

Lasīt visu ziņu

Bērns ar speciālām vajadzībām pirmsskolas izglītības iestādē

21.04.2022

viscseminars20220420.jpg".... svarīgi ir ticēt savam bērnam, pat ja viss šķiet sliktāk par sliktu.

Tikai ticība ļauj turpināt meklējumus, pamanīt un izmantot katru niansi,

kas varētu palīdzēt bērnam. Ikviens bērns ir īpašs, un vienam sasniegums ir atklājums astrofizikā, bet citam – izrunāts vārds un paša uzvilkta līnija. Katram ir savs ceļš...."   

 Līga Bērziņa, Latvijas Autisma apvienības vadītāja

 

Pirmsskolas izglītība ir izglītības pakāpe, kurā notiek bērna individualitātes un personības veidošanās, veselības nostiprināšana un tiek nodrošināta sagatavošanās pamatizglītības ieguvei. Ikviena bērna attīstība norisinās atšķirīgi, reizēm ātrāk, reizēm negaidīti pēkšņi, tomēr vecumposmu attīstības secība ir negrozāma. Tādēļ ir svarīgi saprast, ka agrīni  konstatēti attīstības vai mācīšanās traucējumi, laicīgi sniegta palīdzība un noteikti piemēroti atbalsta pasākumi nozīmē labākus rezultātus mācību satura apguvē skolā.

Lasīt visu ziņu

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Bormaņi, Kokneses pagasts, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5113
56.676292 25.482927

Kokneses pamatskola - attīstības centrs

2021./2022.m.g. piedāvā apgūt speciālās pirmsskolas un pamatizglītības programmas izglītojamiem:

  • ar garīgās attīstības traucējumiem, programmu kodi 01015811 un 21015811,
  • ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem, programmu kodi 01015911 un 2101591,
  • pirmsskolas izglītības programmu bērniem ar jauktiem attīstības traucējumiem, programmas kods 01015611.

Profesionālās pamatizglītības programmas( uzņemšana ar speciālo pamatizglītību):

  • iegūstamā kvalifikācija – koksnes materiālu apstrādātājs,
  • iegūstamā kvalifikācija – virtuves darbinieks.

Piedāvājam: bezmaksas dzīvošanu internātā un četrreizēju ēdināšanu, logopēda un ārstnieciskās vingrošanas nodarbības, smilšu terapiju un psihologa konsultācijas, interešu izglītību.

Informācija par uzņemšanu – m.t. 26382177

Virtuālā ekskursijā pa skolu varat doties Kokneses pamatskola - attīstības centrs

Lasīt visu ziņu

"Vecāku skoliņas" nodarbība Kokneses pamatskolā – attīstības centrā

14.04.2022

foto2.jpgPavasaris šogad pavisam untumains – te iepriecina ar sildošiem saules stariem, bet jau pēc brīža pārsteidz ar asu ziemeļvēju, lietusgāzēm vai cīruļputeni. Tomēr daba ir gatava plaukt, ziedēt un priecēt ar savu skaistumu.

Kokneses pamatskolā – attīstības centrā 30.marta pēcpusdienā skolā valdīja rosība, jo pēc pusgadu ilga pārtraukuma uz kārtējo 'Vecāku skoliņas" nodarbību pulcējās skolēnu vecāki un izglītības iestādes atbalsta komandas speciālisti, lai neformālā gaisotnē ieklausītos viens otra pārdomās  ne tikai par dažādām dzīves grūtībām, bet arī par pozitīvām emocijām un prasmi gūt spēku, lai varētu paveikt šķietami neticamas lietas – plīdzētu bērnam ar speciālām vajadzībām nokļūt pie nepieciešamajiem speciālistiem, "morāli" nesalūzt un atrast ceļu uz skolu, kas, vecākuprāt, viņu bērnam ir visatbilstošākā.

Lasīt visu ziņu

E-Twinning projekta “Bērns iepazīstas ar sajūtu pasauli” aktivitātes

28.03.2022

etwinning_logo.jpgtauste.jpgKokneses pamatskolas – attīstības centra pirmsskolas grupas “Bērziņš” un “Pienenīte” ar skolotājām turpina dalību projektā “Bērns iepazīstas ar sajūtu pasauli” un veiksmīgi īstenoti pirmie projektā paredzētie uzdevumi.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Jautrie skaitāmpanti

04.03.2022

ghtred-488x173-1.jpg2.jpgSkaitāmpanti ir unikāls žanrs: tas vienlaikus ir īss, smieklīgs stāstiņš, spēle, mīkla un vienkārši patīkama skaņu virkne, kuru gribas atkārtot vēl un vēl. Parasti skaitāmpanti ir jautri un interesanti teksti, kuros ir minētas absurdas un jautras lietas, arī dažādi neeksistējoši vārdi bez nozīmes. Skaitāmpanti ir neatņemama spēļu aktivitāšu sastāvdaļa. Skaitāmpanti prot “nogludināt” emocijas, tas ir vienkāršs ceļš uz godīgumu. Ja zini skaitāmpantu, nav jādomā, ka spēli sāka negodīgi, neīstais cilvēks vai komanda. Visi bija klāt, visi dzirdēja un skaitīja līdzi! Tātad vēroja, ka sadalījums notika godīgi.

Lasīt visu ziņu galerija (5)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top