Lapas karte
AA+A++
A AAA

Alfa kursa Atklāšanas svētki Koknesē

09.03.2018

28577394_10213517791071613_8555246153516380580_n_1.jpg5.martā kafejnīcā RŪDOLFS  notika Kokneses Alfa kursa atklāšanas svētki, ko organizē Kokneses Romas katoļu baznīca. Dalībniekiem bija iespēja uzzināt, kas ir Alfa un kā tā darbojas, kā arī dzirdēt liecības par piedzīvoto šāda veida pasākumā.

Ievadlekcijā "Vai dzīvē ir vēl kas vairāk?" atnākušos uzrunāja  misionārs teologs Žozefs Bastēns no Beļģijas. Pāris atziņas, ko dalībnieki viņa uzrunas laikā saņēma, bija aicinājums dzīvot šobrīd, kā arī pieņemt un mīlēt to, kas manī ir mazs, vājš un necils. Muzikālo baudījumu sniedza kristīgie mūziķi Linda un Andris Mikuļi (grupa the Rock) un sitaminstrumentālists Māris Skrinda, kā arī pastāstīja, kāds ir viņu dzīves mērķis un piepildījums, kas ļauj ar cerību un prieku izdzīvot ikdienu.

Savukārt priesteris Pēteris Alusiks Alfa kursa atklāšanas svētkos novēlēja: "Lai šis Alfa kurss mums ir kā patīkams lidojums!"

Alfa kurss ir 11 nedēļu cikls, kura mērķis ir iepazīstināt ar kristīgo ticību nepiespiestā, brīvā atmosfērā. Tā laikā dalībnieki varēs rast atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem.  Kursa nodarbības, kas parasti sāksies ar maltīti, notiks pirmdienu vakaros. Dalība Alfas kursā tiek nodrošināta par brīvu, taču ir iespēja ziedot par vakariņām. Pievienoties kursiem ikvienu aicinām vēl līdz 26. martam. Pēc trešās nodarbības Alfa kursa grupas jauniem dalībniekiem tiks slēgtas.

Visiem koknesiešiem sirsnīgi pateicamies par atvērtību. Par atbalstu īpašs paldies Kokneses novada domes priekšsēdētājam Dainim Vingrim, Koknese pagasta bibliotēkas kolektīvam un Mārcim Briškam (SIA "Ataudze"), sirsnīga pateicība par Alfas kursa mājām Koknesē kafejnīcas RŪDOLFS saimniecei Annai Čīmai, kā arī ikvienam, kurš varēja ierasties un vēl radīs iespēju pievienoties kursiem. Par šī Alfas kursa tapšanu un norisi īpašu paldies sakām arī viens otram! 

Vairāk par Alfa kursu var uzzināt mājaslapā www.alfakurss.lv.

Kokneses Alfa kursa komandas vārdā Marija Vilde

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top