Lapas karte
AA+A++
A AAA

Hiršenhofas tirdziņš

18.08.2020

irsi140820_19.jpg14. augustā Iršos valdīja liela rosība. Pie Iršu muižas klēts – magazīnas notika gadskārtējais “Hiršenhofas tirdziņš”. Saulainā un skaistā diena bija kā radīta “andelei”, priekam un atpūtai. “Hiršenhofas tirdziņā” pārdotā prece vienmēr ir bijusi īpaša. Tā ir radīta ar izdomu un neatlaidīgu darbu. Tās pievienotā vērtība ir sirdsdegsme.

Pircēji varēja iegādāties daudz labu lietu – mājas sieru, ļoti gardus pašceptus kārumus, veselīgus sīrupus imunitātes stiprināšanai un ogu pulverus. Netrūka dārzeņu un krāšņo rudens ziedu – gladiolu. Uzburot saldus mākoņus  par bērnu prieku rūpējās cukurvates tirgotāji.

Kokneses tūrisma centrs piedāvāja ar novadu saistītus prezentācijas materiālus un suvenīrus. Ļoti liela interese tika izrādīta par nupat iznākušo Undīnes Pabriks – Bollow  fotostāsta grāmatu “Hirschenhof – Irši. Pagātnes pēdas.”  Savukārt Iršu pagasta bibliotēka “par baltu velti” visiem interesentiem piedāvāja literāru preci – krustvārdu mīklu par Iršu pagastu un aicināja uzspēlēt azartisku pašgatavotu spēli. Spēle uzrunāja gan lielus, gan mazus. Atminēto krustvārdu mīklu jāatnes uz bibliotēku vai jāatsūta elektroniski un izlozes kārtībā tiks noteikti uzvarētāji.

 Kapela “Aizezeres  muzikanti” rūpējās par tirdziņa jauko noskaņu. Tāpat možu garu palīdzēja uzturēt arī Iršu putra un mazsālītie gurķīši. Putru un gurķīšus tirdziņa dalībnieki vērtēja kā varen gardus.

“Hiršenhofas tirdziņa” rīkošanu atbalstīja Iršu pagasta pārvalde un biedrība “Irsis”.

Paldies visiem, kas ar savu brīvprātīgo, nesavtīgo darbu palīdzēja organizēt  tirdziņu, paldies tirgotājiem un pagasta ļaudīm ka atnācāt!

 Dace Grele,

Iršu pagasta bibliotēkas vadītāja

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top