Lapas karte
AA+A++
A AAA

Par pakalpojumiem Kokneses bibliotēkās ārkārtējās situācijas laikā

12.10.2021

sarga_sevi_un_apkertejos__1.jpgPakalpojumu nodrošināšana Kokneses bibliotēkās ārkārtas situācijas laikā: 

Individuāli apmeklējumi

* Bibliotēkas reģistrētajiem lasītājiem nodrošina individuālu grāmatu apmaiņu un iespēju lietot datoru e-pakalpojumu izmantošanai, ja telpā bez apmeklētāja un bibliotēkas darbinieka nav citu cilvēku.

* Līdz ar to bibliotēkas nosaka, ka lietotāji bez vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sadarbspējīgu sertifikātu bibliotēkas apmeklējumu piesaka, kā arī grāmatas iepriekš rezervē. Bibliotēka nosaka arī konkrētu apmeklējuma laiku  reģistrētiem lietotājiem bez vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sertifikāta un lietotājiem ar vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Tas pats attiecas uz e-pakalpojumu izmantošanu pie datoriem.

* Bērni līdz 12 gadu vecumam bibliotēku individuāli apmeklē tikai tādas personas pavadībā, kurai ir vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sertifikāts. Ja pavadošai personai nav minētā sertifikāta, tiek nodrošināta grāmatu apmaiņa.

* Bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

* Klātienē iekštelpās  bibliotēka nodrošina vienai personai vismaz 15 m2 no publiski pieejamās telpas platības. Apmeklētāji lieto sejas maskas, ievēro pārējās drošības prasības.

Organizēti bibliotēkas pasākumi un pakalpojumi (abonementa un lasītavu izmantošana)

* Lietotāji ar vakcinācijas/ Covid-19 pārslimošanas sadarbspējīgu sertifikātu var piedalīties bibliotēkas organizētos pasākumos.

* Vienmēr tiek veikta apmeklētāju vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu verifikācija, uzrādot personu apliecinošu dokumentos.

* Bērni no 12 gadu vecuma uzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top