Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kultūras dzīve Iršu pagastā

Pārsteigums Ziemassvētkos

03.01.2022

img-20211226-wa0027.jpgOtrajos Ziemassvētkos, kad kamanas bija sniegā ieputinātas, Ziemassvētku vecītis Iršu pagastā ieradās ar pēdējo autobusu. Viņš nebija īsti pārliecināts, ko darīs šajā vakarā, jo viss šogad bija citādi. Prātā ienāca doma, ka varētu doties uz ''Zemitānu" briežu dārzu pēc brieža vai iedzert kafiju un apēst piparkūku vietējā kafejnīcā, tomēr, ieraugot mirdzošo pieturu, vecītis saprata, ka kurjers ar dāvanām ieradies laicīgi un Ziemassvētku taksometrs arī viņu jau gaidīja, tāpēc lēmums viens - jāpaliek tepat un jāiepriecina ar dāvanām, kuras bija sarūpējuši lieliskie Riekstiņciema Rūķi un Iršu pagasta pakalpojumu centrs.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pateicība par nesavtīgu darbošanos

03.01.2022

img-20211230-wa0049.jpgSagaidot Latvijas valsts dzimšanas dienu, Iršu pagasta pakalpojumu centrs aicināja ieteikt cilvēkus, kuri būtu pelnījuši saņemt Pateicības rakstu par gada garumā padarītajiem labajiem darbiem Iršu pagastā. Gada nogalē godinājām aktīvos un pašaizliedzīgos ļaudis, kuri darbojušies un snieguši atbalstu Iršu pagasta attīstībā un izrādījuši rūpes par līdzcilvēkiem.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Lai spīd liesmiņas piemiņai - ar gaismiņu logā un sirdī

13.11.2021

 img_20211112_wa0020.jpg11. novembrī, Lāčplēša dienā, pieminot Latvijas brīvības cīnītājus, arī Iršu pagastā, aizdedzot svecītes, mēs katrs savā sirdī teicām paldies tiem cilvēkiem, kuri toreiz, pirms daudziem gadiem, mūs nosargāja, lai mēs tagad varētu dzīvot brīvu un mierīgu dzīvi.

 Godinot savus Lāčplēšus katrs atsevišķi, bet visi kopā, aicinājām ikvienu iedegt gaišu svecītes liesmiņu savās mājās, savu māju logos un pagastā par visiem tiem, kuri cīnījušies par savu valsti, par savu Latviju. Ar lepnumu par savu valsti, ar mīlestību pret savu ģimeni un tuviniekiem, par visiem, kas cīnās un nepadodas, iemirdzējās lāpu un svecīšu gaismiņas, spītējot aukstumam un lietus lāsēm.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Godina dārza karali ķirbi

02.11.2021

20211101_204239.jpgVisā pasaulē 31.oktobrī atzīmē Helovīna svētkus. Visu svēto nakts priekšvakarā galvenais dekors ir ķirbis, kad savu radošumu varam izpaust uz vienu izredzēto ogu. Lai arī Helovīns nav latviešu tradīcija, tāpat kādam arī var nepatikt saldumu - izjokošanas lieta, tomēr jebkurš iemesls kopā būšanai ar ģimeni ir labs. Vai prieka var būt par daudz? Kopīga mājas dekorēšana, ķirbju grebšana, uzkodu gatavošana, tērpu darināšana - priekpilni mirkļi.

Lasīt visu ziņu galerija (10)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top