Lapas karte
AA+A++
A AAA

Kulturas dzīve Kokneses pagastā

Līgo ienāk Koknesē!

21.06.2021 18:00 - 20:00

img_8080.jpgEsam sagaidījuši Vasaras saulgriežus, kad smeļamies spēku dabā un mūsu senču latviskajā dzīvesziņā. 21. jūnija vakarā Kokneses tirgus laukumā ikviens bija aicināts veidot kopīgu ziedu ugunskuru. Paldies visiem, kuri Jāņu zāļu pušķīšus ievija šajā simboliskajā ugunskurā, līdzi dodot savas labās domas un svētku prieku. Tāpat kā Jāņuzāles savijās vienotā ziedu rakstā, folkloras kopas "Urgas", kapelas "Aizezeres muzikanti", Kokneses kultūras nama senioru jauktā kora "Alaine" un sieviešu kora "Anima" dziedātās dziesmas nopina kopīgu dziesmu vainagu.

Lasīt visu ziņu galerija (57)

Svētki mazajām princesēm un bruņiniekiem

01.06.2021

1_septembri_3.jpgStarptautiskajā bērnu aizsardzības dienā, 1. jūnijā, Koknesē notiks mazo princešu un bruņinieku balle. Lai tā veiksmīgi noritētu, jāizveido savs princeses vai bruņinieka tērps un tajā jānofotografējas. Var arī uzzīmēt savu sapņu tērpu. Aicinām piedalīties arī princešu pasakas lasījumā. Fotogrāfija, zīmējums vai abi līdz 28. maijam jānosūta "Whatsapp" uz tālruni 26574538 vai e-pastā: inguna.strazdina@koknese.lv. 

1. jūnijā tērpus publicēs Kokneses kultūras nama "Facebook" lapā, un balle varēs sākties! 

Ballē ar princešu pasaku lasījumu var pieteikties arī bērni no sešu līdz 11 gadu vecumam. Pieteikumus gaidām šajā nedēļā un pieteikt viņus var arī vecāki un vecvecāki. 

Lasīt visu ziņu

Mākslas dienās "piePogās" KRĀSAS"

23.04.2021 - 24.04.2021 kur : Kokneses kultūras centrs

  visvairak_man_patik_but_ziema_2.jpgSagaidot Mākslas dienas, Kokneses kultūras nams aicina 23. un 24. aprīlī, laikā no plkst. 21:00 līdz 24:00, "piePOGĀT KRĀSAS"!

  * "piePOGĀJIET POGAS"

 Jūs gaidīs apgleznotu pogu izstāde, kurā ar savu apgleznoto pogu aicināts piedalīties ikviens interesents. Laikā no 12. aprīļa apgleznojiet pogas un atnesiet līdz 20. aprīlim uz kultūras namu. Pogu sagataves var saņemt, piezvanot pa tālruni 26574538. Visiem māksliniekiem kārums no kultūras nama.

 * "piePOGĀJIET MIRKLI"

Nofotografējieties pie apgleznotajām pogām un ievietojiet  fotogrāfiju savā FB lapā,  pievienojot @Kokneseskulturasnams vai sūtot uz WhatsApp 26574538.

* "piePOGĀ KRĀSAS"

Nāciet skatīties, kā krāsojas kultūras nama logi, skan mūzika un ieklausieties Kokneses amatierteātra I.Ziedoņa “Pasakas par pogu” lasījumā.

Lasīt visu ziņu

Lieldienu raibumi Koknesē

07.04.2021

Daudz prieka, pavasara saulīti, krāsainus pārsteigumus Lieldienu svinētājiem Koknesē atveda galvenais svētku varonis – Lieldienu Zaķis kopā ar savu draugu Gaili. Ar svētkiem rotātu auto viņi devās sasveicināšanās tūrē pa Kokneses ielām, vēlot priecīgas Lieldienas lieliem un maziem svētku gaidītājiem. Savukārt mazie koknesieši un viņu vecāki svētku prieka vēstnešus sagaidīja savu māju pagalmos, līksmi sasveicinoties un parādot, cik ļoti viņiem patīk svinēt Lieldienas. Paldies Kokneses kultūras nama kolektīvam par sarūpēto svētku prieku! Aicinām noskatīties Ingus Pugačova uzņemto video – Lieldienu Zaķa un Gaiļa lielisko braucienu pa Koknesi!

Svinam pavasari!

09.03.2021

es_dzimtai_z_1.jpgKokneses kultūras nams aicina no 8. marta līdz 14. martam piedalīties dažādās aktivitātēs ar devīzi: "IELAID SIRDĪ PAVASARI!" Pavasara svētku nedēļā savu radošumu varēs apliecināt gan pieaugušie, gan bērni. Aicinām iepazīties ar katrai dienai iecerēto darbošanos! 

KOKNESES KULTŪRAS NAMS INFORMĒ: VIDEO "PAVASARA MĀJDANCIS" IESŪTĪŠANA IR PAGARINĀTA LĪDZ 14. MARTAM. LAI TOP AIZRAUJOŠI DANČU MIRKĻI!

Par savām aktivitātēm ikviens tiek aicināts dalīties "Facebook", pievienojot mirkļbirku #ielaidsirdipavasari


Lasīt visu ziņu galerija (8)

Valentīndienā tikšanās pie Mīlestības soliņa

16.02.2021

14_02_21_1.jpgPriekam jau nevajag daudz, tikai radošu dzirksti un vēlmi radīt prieka sajūtu citiem. Visu mīlētāju dienā, 14. februārī, šīs dienas svinētājus pie Kokneses kultūras nama gaidīja Mīlestības soliņš. Par svētku noskaņu - romantisku mūziku, izgreznoto soliņu, iedegtām svecēm no ledus darinātos svečturos bija parūpējies Kokneses kultūras nama kolektīvs. Ikviens svētku dienas vakarā no pulksten 16 līdz 19 varēja atnest savu izgatavoto Valentīndienas simbolu un piestiprināt pie izveidotās sirsniņu pamatnes, kā arī nofotografēties, apsēžoties uz Mīlestības soliņa.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Konkursā "Foto zibsnis 2020" dabas ainavas un aizvadītā gada mirkļi

20.01.2021 - 01.02.2021

ziemas_ainava.jpgKokneses kultūras nams aicināja iedzīvotājus piedalīties konkursā "Foto zibsnis 2020". Līdz 1. februārim tika gaidītas fotogrāfijas, kas atklāj interesantāko, jautrāko un iedvesmojošāko 2020. gada notikumu vai arī iemūžinātu dabas ainavu. 23 atsūtītās fotogrāfijas tika publicētas Kokneses kultūras nama Facebook lapā un piedalījās skatītāju balsojumā. 

Lasīt visu ziņu galerija (24)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top