Lapas karte
AA+A++
A AAA

Janavas Z/S

Janavas, Kokneses pagasts, Aizkraukles novads, Latvija

Juridiskais nosaukums : JANAVAS, Aizkraukles rajona Kokneses ciemata zemnieku saimniecība, Zemnieku saimniecība
Reģistrācijas numurs : 48701005248
Juridiskā adrese : "Janavas", Kokneses pagasts, Aizkraukles novads, LV-5113
56.629208 25.357718

Bioloģiskā zemnieku saimniecība "Janavas" atrodas Daugavas dabas parka teritorijā, kas izveidots, lai aizsargātu Daugavas senleju un unikālo dabas mantojumu. Šis reģions ir unikāls ar savu bagāto ziedu sugu dažādību  - šeit atrodas 2/3 visu Latvijas teritorijā esošo floru pārstāvji, tajā skaitā arī aizsargājamas un reti sastopamas sugas. “Janavas” var lepoties ar iekoptu vidi un bioloģisko produktu ražotni - agrākā saimniecības ēka ir izveidota par bioloģisko tēju fasētavu un bioloģiskās kosmētikas ražotni.

ZS „Janavas”  piedāvā izstaigāt Dabas sētas taku, saimniece iepazīstina ar savu pieredzi bioloģisko produktu ražošanā, audzēšanā un izmantošanā. Pasākuma laikā apmeklētāji var baudīt zāļu tējas, izbaudīt kosmētikas iedarbību sejas masāžas laikā, izgatavot ziepes. Uz vietas ir iespējams ražoto produkciju arī iegādāties. 

2020.gada novembrī ZS "Janavas" saņēma "Zaļo sertifikātu" - apliecinājumu tam, ka saimniecībā darbošanās norit  saudzējot apkārtējo vidi, saglabājot ainavas, to bioloģisko daudzveidību un tiek ievērotas vietējās tradīcijas. Vienlaikus tas ir arī ieguldījums lauku tūrisma ilgtspējīgā attīstībā.

Ieejas maksa

Dabas taka ar zāļu tēju degustāciju un ieskatu ražošanas procesā: 

Pieaugušie 5 EUR/pers.

Bērni līdz 7 gadi bez maksasDati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Janavas Z/S
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top