Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Vecbebri, Bebru pagasts, Aizkraukles novads, Latvija, LV-5135
56.720085 25.493519

Profesionālās tālākizglītības programmās:  http://www.ovt.lv/vecbebri

 • Biškopība ar iegūstamo profesionālo kvalifikāciju biškopis (960 stundas) – 2017./2018.mācību gadā programmu apgūst 26 izglītojamie
 • Lauksaimniecība ar iegūstamo profesionālo kvalifikāciju lauku īpašumu apsaimniekotājs (960 stundas) – no 2018.gada 1.septembra


Projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”  ietvaros Ogres tehnikums piedāvā apgūt - Profesionālās tālākizglītības programmas, Profesionālās pilnveides izglītības programmas un Neformālās izglītības programmas. Sīkāka informācija: http://www.ovt.lv/muzizglitiba

Šobrīd projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”  ietvaros Ogres tehnikums īsteno šādas profesionālās izglītības programmas:

Profesionālās tālākizglītības programmas:

 • Dārzu un parku kopšna – kokkopis arborists (mācību ilgums 640 stundas)
 • Būvdarbi – namdaris (mācību ilgums 960 stundas)
 • Mežsaimniecība – mežsaimniecības tehniķis (mācību ilgums 960 stundas)
 • Interjera dizains – interjera noformētājs (mācību ilgums 960 stundas)

Profesionālās pilnveides izglītības programmas:

 • Programmatūras un produktu izstrāde: dizaina pamati/domāšana (izmantojot CNC darbagaldu) (mācību ilgums 200 stundas)
 • Harvestera operatora darbi (mācību ilgums 320 stundas)
 • Ainavu arhitektūra, teritorijas plānošana (mācību ilgums 256 stundas)
 • Meža atjaunošana, kopšana un atjaunoto meža platību aizsardzība (mācību ilgu 160 stundas)

Neformālās izglītības programmās: http://www.macibaspieaugusajiem.lv

 • A kategorijas traktortehnikas vadītāja apmācība (mācību ilgums 103 stundas)
 • AutoCad (mācību ilgums 130 stundas)

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Sporta klubi atzinīgi novērtē Kokneses novadā pieejamo infrastruktūru

21.08.2020

img_5128.jpgSporta klubi un skolas atzinīgi novērtē Kokneses novadā pieejamo infrastruktūru un tās daudzveidīgo piedāvājumu. Vecbebru tehnikuma kompleksā pieejamo 120 gultasvietu daudzums un plaši sakārtotās infrastruktūras un labiekārtotās apkārtnes rezultātā viens no sporta klubiem jau 20 gadus par savu nometņu mītnes vietu izvēlējušies Vecbebrus.

Vasaras ir bērnu un jauniešu nometņu un treniņprogrammu laiks un Vecbebrus par savām mājām šobrīd sauc 139 nometņu un treniņprogrammu dalībnieki. Līdz šim Vecbebros ir veiksmīgi noritējušas 17 nometnes un treniņu programmas.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Ogres tehnikums uzsāk elektronisko pieteikšanos mācībām 2020./2021.mācību gadam

15.04.2020

ot_uzn.jpgOgres tehnikums ir uzsācis elektronisku pieteikšanos mācībām 2020./2021.m.g. pēc 9. un 12. klases. Pieaugušo izglītības programmas tiek īstenotas Ogrē, Vecbebros un Rankā.

Aizpildot veidlapu, pieteikšanās mācībām Ogres tehnikuma mājas lapā: http://www.ovt.lv/

7 iemesli, kāpēc apgūt starptautisku profesionālās izglītības programmu Latvijā!

13.02.2019

foto_eklase.jpgProfesionālā izglītība Latvijā šobrīd attīstās daudz straujāk nekā sabiedrības priekšstats par to. Profesionālās izglītības iestādēs ir iespēja mācīties programmās, kas vērstas uz specifisku karjeru, mācoties nozares profesionāļu pasniegtos priekšmetus un praksē apgūstot praktiskās zināšanas. Daudzas no piedāvātajām apgūstamajām profesijām darba tirgū ir ar stabiliem ienākumiem un augstu izaugsmes potenciālu. Turklāt daudzi jaunieši un vecāki pat nenojauš, ka Latvija ir vienīgā Baltijas valsts, kas piedāvā apgūt pasaulē atzītu Starptautiskā Bakalaurāta Karjeras izglītībā programmu, apvienojot spēcīgas praktiskās iemaņas ar biznesa vadības pamatiem un personīgo izaugsmi! Šo iespēju piedāvā profesionālās izglītības kompetences centrs “Ogres tehnikums”!

Lasīt visu ziņu

Nākamie ēdināšanas pakalpojumu speciālisti praktiskās iemaņas apgūst Vecbebros

30.01.2019

7b0d8cfb_0220_41da_99cd_0513d8d6d42f.jpg23. un 24.janvārī Ogres tehnikuma programmu īstenošanās vietā Vecbebros jau no agra rīta notika aktīva darbošanās – nākamie ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, šoreiz - pirmā kursa audzēkņi bija atbraukuši uz praksi.

Katru dienu audzēkņi, izpildot mācību programmu, gatavoja vairākus ēdienus – šoreiz bija jāgatavo zivju zupa, gaļas sautējums, pildītās pankūkas, dažādi salāti un saldais ēdiens.

Lasīt visu ziņu galerija (7)

Rudens kross jau kārtējo reizi Vecbebros pulcina Latvijas profesionālās izglītības iestāžu audzēkņus

29.09.2018

kross_2.jpg

29.septembrī viesmīlīgajā Vecbebru stadionā un parka teritorijā norisinājās rudens krosa sacensības. Atkal mūs lutināja silts un saulains, bet vējains laiks.

Atklāšanas parādi, tāpat kā vieglatlētikā, kuplināja pāri par 300 dalībnieku. Labu rezultātu sasniegšanu krosa distancēs veicināja Kokneses Domes priekšsēdētāja D.Vingra, Ogres tehnikumu direktores I.Brantes un AMI SK priekšsēdētājas I.Bukovskas uzrunas viesiem un dalībniekiem.

Pēc svinīgā ievada  visi dalībnieki kopīgi devās viena km distancē, lai to iepazītu un sagatavotos sacensībām - kā Eiropas Sporta nedēļas dalībnieki.

Lasīt visu ziņu galerija (8)

Sporta svētki profesionālajā izglītībā sākušies!

27.09.2018

lode.jpgLatvijas Profesionālās izglītības mācību iestāžu 29.sporta spēles audzēkņiem tika svinīgi atklātas šā gada 20.septembrī Vecbebru uzpostajā stadionā.

Svētku noskaņu nodrošināja siltais, saulainais laiks, sacensību organizatoru - Ogres tehnikuma paveiktais un protams, audzēkņu kuplais skaits.

Atklāšanas parādi kuplināja 20 mācību iestāžu komandas ar vairāk kā 300 sportot gribētāju.

Pēc sacensību karoga svinīgās pacelšanas dalībniekus uzrunāja Kokneses novada domes izpilddirektors I.Klaužs un AMI SK  priekšsēdētāja I.Bukovska.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Latvijā jau no šī mācību gada varēs apgūt Starptautiskā Bakalaurāta izglītības programmu profesionālajā izglītībā

19.07.2018

koki_mezs.jpgLatvija ir pirmā Baltijas valsts, kas no šī gada piedāvā iespēju apgūt visā pasaulē augsti novērtēto, prestižo Starptautiskā Bakalaurāta izglītības programmu Karjeras izglītībā, ko paredzēts īstenot profesionālajās izglītības iestādēs. Šāda programma jau tiek piedāvāta tādās valstīs kā Somija, Zviedrija un citur pasaulē.

 Starptautiskā Bakalaurāta izglītības programmu Karjeras izglītībā jaunieši apgūs integrēti, izmantojot bilingvālo (latviešu un angļu valodās) mācīšanos, un to piedāvā Profesionālās izglītības kompetences centrs “Ogres tehnikums”. Līdz šim Starptautiskā Bakalaurāta programma Latvijā tika īstenota Rīgas Valsts 1.ģimnāzijā, Rīgas Valsts 2.ģimnāzijā un Latvijas Starptautiskajā skolā, bet tagad Ogres tehnikums to piedāvā arī izglītojamajiem, kas izvēlējušies profesionālo izglītību.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Apmācības izglītības iestāžu ēdināšanas uzņēmumos strādājošajiem pavāriem, pārtikas tehnologiem, medicīnas māsām u.c. ar šo jomu saistītiem speciālistiem.

28.05.2018

pavariem.jpgVeselības ministrijas īstenotā Eiropas Sociālā fonda darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” 9.2.4. specifiskā atbalsta mērķa „Uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem, jo īpaši nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem” 9.2.4.1. pasākuma „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” projekta „Kompleksi veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi” (identifikācijas Nr.9.2.4.1/16/I/001)

Apmācības izglītības iestāžu ēdināšanas uzņēmumos strādājošajiem pavāriem, pārtikas tehnologiem, medicīnas māsām u.c. ar šo jomu saistītiem speciālistiem.

Mērķis: 2018. un 2019. gadā karjeras portāls Prakse.lv īsteno Veselības ministrijas projektu visā Latvijā, ar mērķi pilnveidotizglītības iestāžu ēdināšanas uzņēmumos strādājošo pavāru, pārtikas tehnologu, medicīnas māsu u.c. ar šo jomu saistīto speciālistu teorētiskās zināšanas par veselīga uztura jautājumiem un praktiskās iemaņas veselīga un pilnvērtīga uztura pagatavošanā, saņemot praktiskus padomus, kurus turpmāk varēs pielietot ikdienā, t.sk., profesionālo uzdevumu veikšanai.

Mērķauditorija: izglītības iestāžu ēdināšanas uzņēmumos strādājošie pavāri, pārtikas tehnologi, medicīnas māsas u.c. ar šo jomu saistītie speciālisti.

Izvēlētā metodika: diskusija ar dalībniekiem, teorijas prezentācija, izmantojot PPT, praktiskie grupu darbi, analizējot un veidojot informāciju, praktiskie grupu darbi ēdienu gatavošanā.
Laiks: 2018. gada 1. jūnijā, plkst. 9:00

Norises vieta: Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta – Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, LV – 5135

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top