Lapas karte
AA+A++
A AAA

Nākamie ēdināšanas pakalpojumu speciālisti praktiskās iemaņas apgūst Vecbebros

30.01.2019

7b0d8cfb_0220_41da_99cd_0513d8d6d42f.jpg23. un 24.janvārī Ogres tehnikuma programmu īstenošanās vietā Vecbebros jau no agra rīta notika aktīva darbošanās – nākamie ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, šoreiz - pirmā kursa audzēkņi bija atbraukuši uz praksi.

Katru dienu audzēkņi, izpildot mācību programmu, gatavoja vairākus ēdienus – šoreiz bija jāgatavo zivju zupa, gaļas sautējums, pildītās pankūkas, dažādi salāti un saldais ēdiens.

Par bargu žūriju kļuva ne tikai Ogres tehnikuma pedagogi, bet arī Ogres tehnikuma un Kokneses pašvaldības darbinieki, kas nogaršoja ēdienus un kopā ar audzēkņiem izvērtēja katra ēdiena garšas un noformējuma kvalitāti.

Patīkami, ka jaunieši arī mācījās apkalpot klientus, stāstīja par to, kā ēdienus gatavoja.

Paši audzēkņi atzina, ka ir jauki mainīt ierasto vidi, iepazīt gan jaunas telpas, gan izmēģināt roku neierastā vidē.

Nu jau pavisam drīz viesmīlīgās telpas Vecbebros atkal apdzīvos gan ēdināšanas pakalpojumu speciālisti, gan viesmīļi, kad 7.februārī jaunieši klās kafijas galdu, piedāvās dažādus  Valentīndienas galda klājumus, ceps konditorejas izstrādājumus un gatavos garšīgas pusdienas!

Arī turpmāk Ogres tehnikuma audzēkņi Vecbebros apgūs prasmes gan ēdienu gatavošanā, gan darbā pie bāra. Priecājamies, ka mums ir iespēja mācīties, izmantojot dažādas darba vietas, mainot ierasto mācību vidi!

Direktores vietniece L.Caune

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top