Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sporta klubi atzinīgi novērtē Kokneses novadā pieejamo infrastruktūru

21.08.2020

img_5128.jpgSporta klubi un skolas atzinīgi novērtē Kokneses novadā pieejamo infrastruktūru un tās daudzveidīgo piedāvājumu. Vecbebru tehnikuma kompleksā pieejamo 120 gultasvietu daudzums un plaši sakārtotās infrastruktūras un labiekārtotās apkārtnes rezultātā viens no sporta klubiem jau 20 gadus par savu nometņu mītnes vietu izvēlējušies Vecbebrus.

Vasaras ir bērnu un jauniešu nometņu un treniņprogrammu laiks un Vecbebrus par savām mājām šobrīd sauc 139 nometņu un treniņprogrammu dalībnieki. Līdz šim Vecbebros ir veiksmīgi noritējušas 17 nometnes un treniņu programmas.

Vasaras brīvlaikā bērni un jaunieši daudzveidīgi pavada savu brīvo laiku - gan sporto, gan dzied, gan dejo un apgūst valodas. Lielākā dalībnieku daļa Vecbebros ieradušies uz sporta nometnēm un apgūst dažādus sporta veidus kā basketbols, futbols, peldēšana, cīņu veidus kā tekvondo, tiek pilnveidotas prasmes sporta dejās un trenēta fiziskā sagatavotība un izturība.  

Vietējie uzņēmēji, ēdinātāji, tirdzniecības vietas un naktsmītnes pozitīvi vērtē sporta klubu un skolu izvēli nometnes un treniņus pavadīt Kokneses novadā.

Informāciju sagatavoja:

Kokneses novada domes Attīstības nodaļa

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top