Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

„Es varu spēlēt jebkur – uz ielas, stacijā, spēļu zālē vai stadionā” (Imants Daksis)

20.09.2012 kur : Vecbebru tehnikums

dscf1712.jpgKad citur dzejas dienas pasākumi jau bija pieklusuši, 20.septembra vakarā Bebru internātvidusskolas pagrabiņā dzejas mīļotāji mājīgā atmosfērā, sveču gaismā un pie tējas tases baudīja mūziķa, dzejnieka, filozofa un vienkārši interesanta cilvēka Imanta Dakša koncertu.

Katra Imanta Dakša dziesma bija kā mazs, neaizmirstams klejojums Visuma plašumos un atgriešanās katram pie sevis.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Pirmā skolas diena Bebru internātvidusskolā

03.09.2012 kur : Vecbebru tehnikums

sdc15973.jpgPirmā skolas diena mūsu skolā sākās ar Latvijas TV 1 viesošanos – bērnu, vecāku, skolotāju intervijām.

Svinīgajā pasākumā pirmklasniekus sveica Meža skolas pārstāvis Zaķis, kas centās dalīties savās zināšanās matemātikā, kas stipri atšķīrās no pirmskolā mācītā, bet šķiroties mazie pirmklasnieki tika sestdienās un svētdienās aicināti apmeklēt arī Meža skolu.

Tālākā dienas gaitā skolā viesojās un koncertu sniedza O kartes dalībnieki, Kašers un māsas Šomases, šo pasākumu apmeklēt tika aicināti arī Bebru pamatskolas un Vecbebru Profesionālās vidusskolas audzēkņi.

Klases stundās skolēni iepazinās ar skolas iekšējās kārtības normatīvajiem aktiem, atcerējās vasaras piedzīvojumu un cienājās ar Z/S Zemītes konditorejas gardajiem kliņģeriem.

Pēcpusdienā 1.-4.klases skolēni bija Jautrās stafetēs, 5.-11.klases skolēniem bija orientēšanās trasīte.

Vakara noslēgumā uz kopīgu diskotēku aicināja Amerikas auto klubs VOYAGER.

Lielu paldies Skolas kolektīvs izsaka Antrai Ķimenei un Anitai Svencei par skaistajiem apsveikumiem un skanīgajām dziesmām jauno mācību gadu uzsākot.

Direktore Mudīte Auliņa

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pārsteigumu pilnās mācību gada noslēguma dienas Bebru internātvidusskolā

04.06.2012

sdc14112.jpgMācību gada nogalē Bebru internātvidusskolas skolēni devās ekskursijās. Šī iespēja radās pateicoties A.Sluča kunga dāvanai - autobusam.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Akreditācijas laikā atzinīgi novērtē Bebru internātvidusskolas darbu

25.05.2012

Skolas Akreditācija Bebru internātvidusskolā notika no 7. līdz 12. maijam. Skolā viesojās un skolas darbību izvērtēja trīs eksperti: Irēna Frankoviča, Upesleju internātpamatskolas – rehabilitācijas centra- direktore, Rasma Vīgante, Latvijas Universitātes- docente, Agra Zaķe, Iecavas vidusskolas- direktore. Tika izvērtētas septiņas skolas darbības jomas: mācību saturs – iestādes īstenotās izglītības programmas, mācīšana un mācīšanās, izglītojamo sasniegumi, atbalsts izglītojamiem, iestādes vide, iestādes resursi, iestādes darba organizācija, vadība un kvalitātes nodrošināšana.

Lasīt visu ziņu

Izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu koncerts

10.05.2012 kur : Kokneses kultūras centrs

p5106161_1.jpg10. maija pēcpusdienā Kokneses kultūras namā skanēja bērnu balsis un rībēja deju grīda, jo šeit notika Kokneses novada izglītības iestāžu pašdarbības kolektīvu koncerts „Nāc droši, kur dziesmas un dejas skan...”.

Lasīt visu ziņu galerija (53)

Starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas AWARD seminārs Venstpilī

28.03.2012

img_4526.jpgValsts izglītības satura centrs sadarbībā ar Ventspils pilsētas Izglītības pārvaldi no 14. – 16.martam Ventspils vakara vidusskolā, Saules ielā 37, organizēja pieredzes apmaiņas semināru starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas AWARD Latvijā koordinatoriem un vadītājiem. Kokneses novadu šajā seminārā pārstāvēju es, Bebru internātvidusskolas skolotāja Daila Bružuka. Seminārā pavisam piedalījās 17 dalībnieki no dažādiem Latvijas novadiem: Ventspils, Zilupes, Ogres, Dobeles, Valkas, Cēsīm, Kuldīgas, Grobiņas, Olaines, Jūrmalas, Balviem, Jaunjelgavas, Valkas, Kandavas un, protams, arī Kokneses.

Lasīt visu ziņu galerija (4)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top