Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Radi. Rādi. Raidi! 2018

10.05.2018 11:00 - 17:00 kur : Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros
radi_radi_raidi_2018.jpg

Profesionālo izglītības iestāžu māksliniecisko kolektīvu lielkoncerts 2018.gada 10.maijā
Norises vieta: Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta – VECBEBRI, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads

Programma:
 Profesionālās pilnveides seminārs par Zemgales kulināro mantojumu sadarbībā ar biedrību “Siera klubs” un “Latvijas Biškopības biedrību”– plkst. 11.00- 14.00.
Profesionālās izglītības iestāžu radošās darbnīcas un karjeras izglītības pasākumi no plkst. 12.00. Jaunieši varēs iepazīties ar robotu programmēšanas iespējām, izmēģināt strādāt ar mežu simulatoriem, darboties ar 3d planšetdatoru, vērot drona lidojumu, skatīties filmiņas par Ogres tehnikumu.

 Vietējo amatnieku izstāde degustācija no plkst.12.00.
 Latvijas 100gades Profesionālās izglītības iestāžu interešu izglītības māksliniecisko kolektīvu lielkoncerts, plkst.15.00.

Lasīt visu ziņu

Ogres tehnikums aicina mācīties Pieaugušo izglītības centrā

19.03.2018

51c6be6e_836a_fc1e.jpgPiedāvājam mācīties Ogres tehnikuma Pieaugušo izglītības centrā sekojošās profesionālās tālākizglītības programmās.

Piedāvātās programmas skatīt šeit

PIKC Ogres tehnikums piedalās projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”

19.03.2018

vecbebru_logo.jpgPIKC Ogres tehnikums piedalās projektā  “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”.

Projekta mērķis: Pilnveidot nodarbināto personu profesionālo kompetenci, lai laikus novērstu darbaspēka kvalifikācijas neatbilstību darba tirgus pieprasījumam, veicinātu strādājošo konkurētspēju un darba produktivitātes pieaugumu.

Informāciju par projektu skatīt šeit

Iespēja pieteikties apgūt Ogres tehnikuma piedāvātās profesionālās izglītības programmas

07.03.2018

!!! No 2018.gada 12.marta līdz 16.aprīlim ikvienam nodarbinātajam ir iespēja pieteikties apgūt Ogres tehnikuma piedāvātās profesionālās izglītības programmas. Sīkāka informācija: http://www.ovt.lv/muzizglitiba

Tautisko deju nometne Vecbebros

06.02.2018

deju_ometne_vecbebri.jpgOgres tehnikums organizēja Latvijas simtgades XVI Deju svētku lieluzveduma "Māras zeme" koncertprogrammas profesionālās meistarības pilnveides tautisko deju nometni, ar mērķi izkopt audzēkņos tautas tradīcijas, veicināt personības attīstību, uzsverot Latvijas valsts simtgades zīmē notiekošo XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku nozīmīgumu.

Tautisko deju treniņu nometne norisinājās Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vietā Vecbebros no 2017.gada 3.-4.februārim, piedalījās tehnikuma jauniešu deju kolektīvs "Solis" (vadītāja Daira Dāle) un Ogres Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs "Dzīpari" (vadītāja Marta Dargiene) kopā 55 dalībnieki. Audzēkņi, divas dienas, cītīgi pilnveidoja savus deju soļus, lai sagatavotos atlases skatēm, par ko katrs dalībnieks saņēma arī Apliecinājumu no Ogres tehnikuma direktores Ilzes Brantes un direktores vietnieces kultūrizglītības un audzināšanas jomā Armandas Auziņas. Tautisko deju nometne audzēkņiem ir viena no tehnikuma tradīcijām, aicinot ciemos citu skolu kolektīvus un veicinot kopīgu sadarbību audzēkņu interešu izkopšanā.

Lasīt visu ziņu

Medus – bitīšu dotais zelts!

27.11.2017

med4.jpgLikumsakarība vai nejauša izvēle mums atklāj jaunas intereses, talantus, ko paši nemaz neapjautām. Apgūstot jaunas prasmes, mēs ne tikai izglītojamies, bet arī atrodam jaunas aizraušanās,  biznesa idejas. Arī tad, ja vēl neesam izlēmuši, ko darīsim nākotnē, gūt  pieredzi ir interesanti un noderīgi.

Laikā no 2017.gada 20. novembra līdz  24.novembrim visā Eiropā norit profesionālo prasmju nedēļa, kad ikviena iestāde vai organizācija var popularizēt kādu prasmi, ko apgūt, kas ir nozīmīga cilvēka dzīvē.

2017.gada 22. un 23.novembrī Ogres tehnikums sadarbībā ar Latvijas Biškopības biedrību, Ogres biškopības biedrību  un biedrību “Siera klubs” aicināja ikvienu interesentu apmeklēt pasākumu Medus brokastis, un uzzināt kaut ko jaunu par biškopību, medus ražošanas procesiem, izprast medus nozīmi cilvēka dzīvē, kā arī nākotnē izveidot savu bišu dravu.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Daudz laimes, Latvija!

22.11.2017

dsc_1913.jpg16. novembra vakarā  Vecbebru tehnikuma zālē daudz laimes 99. dzimšanas dienā Latvijai vēlēja svētku koncerta dalībnieki un Bebru pagasta iedzīvotāji. Klātesošos svētkos sveica Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza: „Rīta pastaigā varbūt tu pagūsi saķert vējā virpuļojošo pēdējo rudens lapu un aizdomāties par to, kur sākas un kur beidzas Latvijas ceļš, vai vispār tam ir sākums, un kur beidzas bezgalība. Šī taka, šis lielceļš ved mūs pretī nākotnei, apstājoties un aizdomājoties par to, ka katru gadu, pieminot Latviju svētku reizē, tās ceļi kļūst garāki un garāki gan par mazuļa pirmajiem nedrošajiem soļiem, gan par sirmgalvja lēnīgajiem soļiem. Droši ejiet pa sev izvēlēto ceļu, apzinoties, ka tie atbalsojas Latvijas sirdī!” 

Lasīt visu ziņu galerija (16)

“Medus brokastis”

23.11.2017 10:00

medus_brokastis.jpgAicinām jūs piedalīties Ogres tehnikuma, Latvijas Biškopības biedrības, Ogres Biškopības biedrības un Siera kluba organizētajā pasākumā "Medus brokastis"

2017. gada 23. novembrī plkst. 10.00 un plkst. 12.00 Ogres tehnikuma profesionālās izglītības programmu īstenošanas vietā Vecbebros, Bebru pagastā, Kokneses novadā.

Pasākuma laikā gūsiet informāciju par medu kā vērtīgu un veselībai noderīgu pārtikas produktu, par medus izmantošanas iespējām, par dažādiem sieru veidiem.

Ikviens varēs degustēt medus maizes un sieru. 

Aicinām pieteikt grupas pa tālruni: 22411283 vai rakstīt e-pastā: anita.svoka@ovt.lv līdz 2017. gada 17. novembrim.

Lasīt visu ziņu

Biškopju seminārs Vecbebros

09.11.2017 10:30 - 13:30 kur : Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Ogres tehnikums sadarbībā ar  Latvijas Biškopības biedrību 2017.gada 9.novembrī Vecbebros organizē semināru biškopjiem.

Seminārs notiks: Vecbebros, tehnikuma zālē (Bebru pagasts, Kokneses novads)

Dienaskārtība: šeit.

Lasīt visu ziņu

Izglītības iespējas strādājošajiem no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam

09.10.2017

macibas_ot_vt_proj.jpgIzglītības iespējas strādājošajiem no 25 gadiem līdz neierobežotam vecumam, projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” Nr. 8.4.1.0/16/I/001 ietvaros, no 05.10.2017. līdz 06.11.2017. notiek grupu komplektēšana mācībām. Programmu īstenošanas vieta – Ogres tehnikums un Vecbebri

Sīkāku informāciju skatīt: šeit

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top