Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Ciemos pie Džimbas

30.09.2015

20dimba_1.jpg30. septembrī Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 3.,4. klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz Rīgu, uz centru „Dardedze”, lai piedalītos Džimbas drošības ceļojumā.

Tā ir 3 stundu gara preventīvi izglītojoša, interaktīva programma, kas notiek Džimbas mājvietā, Centrā „Dardedze”. Programmas mērķis ir mācīt bērniem personiskās drošības iemaņas saskarsmē ar citiem cilvēkiem - pazīstamiem, svešiem, vienaudžiem vai pieaugušajiem. Programmas laikā bērni izdzīvo dažādas situācijas, kuras palīdz bērniem uzzināt, kā atpazīt bīstamas situācijas, kā tajās rīkoties, pie kā vērsties pēc palīdzības. Drošības ceļojums ved ciemos pie Drošuļa Džimbas – drošības tēla, kurš ir ieradies no īpašas salas uz dzīvi Latvijā, lai bērniem nodotu drošas saskarsmes zināšanas, kas ir būtiskas, laimazinātu šo bērnu risku kļūt par vardarbīgas, cietsirdīgas, ļaunprātīgas rīcības upuriem un veicinātu viņu pašapziņu un prasmi droši rīkoties dažādās situācijās.

Lasīt visu ziņu galerija (26)

Pretī zelta rudenim!

28.09.2015 kur : Vecbebru tehnikums

14parg_1.jpgSeptembris Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā ir ne vien Dzejas dienu, bet arī pārgājienu mēnesis.

8.klases audzēkņi kopā ar audzinātājām Daigu Andersoni un Sandru Auzenbergu pārgājienu apvienoja ar muzeju apmeklēšanu.

28. septembra pēcpusdienā apmeklējām Jēkaba Bīnes gleznu ekspozīciju skolas telpās, kur interesantu stāstījumu mums sagatavoja skolas darbiniece Maija Jermaka. Nākošajā dienā devāmies uz muzeju "Galdiņi", bet pēc pusdienām pārgājienā "Pretī zelta rudenim", no skolas līdz Bebru pagasta "Atvariem" un atpakaļ.

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Dzejas dienās valodo ziedu virpuļi

22.09.2015

dscn6422_1.jpgSeptembrī - Dzejas dienu mēnesī Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 5.- 9. klašu audzēkņi piedalījās dzejas radošajā aktivitātē „Rainis toreiz un tagad". Katrs skolēns saņēma šablonu „Rainis", to izgreznoja pēc saviem ieskatiem, kā arī izvēlējās un iemācījās no galvas Dižgara dzejoli.

Priecēja, ka dzejoli '”Lauztās priedes" norunāja jau 6.klases skolniece Elīna Zadzeiko.

Lasīt visu ziņu galerija (20)

Sirsnīgs un emocijām bagāts deju kolektīva „Kāres” gadskārtējais atskaites koncerts

14.05.2014 kur : Vecbebru tehnikums

img_4829_1.jpg14. maija vakarā spirgts kā zaļojošais pavasaris, sirsnīgs un emocijām bagāts noritēja Vecbebru profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas jauniešu deju kolektīva „Kāre” gadskārtējais atskaites koncerts „Mūžīgi laimīgi”, kurā piedalījās arī pagasta vokālais ansamblis „Nianse” (vadītāja Liāna Haritonova) un jaunie talantīgie dziedātāji Reinholds un Rūdolfs Sprukuļi. Mācību iestādes piepildītā skatītāju zāle uzgavilēja katram priekšnesumam, jo ikvienā no tiem bija jūtams, cik daudz enerģijas un darba atdots, lai mums, skatītājiem, dāvātu svētku brīdi.

Lasīt visu ziņu galerija (29)

''Zaļās jostas''pārstāves viesojas Vecbebros

10.04.2015 kur : Vecbebru tehnikums

dscn4991_1.jpg10.martā Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7.klases kolektīvu apciemoja "Zaļās jostas" pārstāves Dace un Linda, lai satiktos ar mums, SIA "Clean R" un "Zaļā josta" rīkotā video konkursa 3.vietas ieguvējiem, un apbalvotu.

Tikšanās laikā pārrunājām jautājumus par atkritumu šķirošanu un kāpēc tas ir tik svarīgi. Skolēniem piedāvāja spēli "Gribi būt miljonārs?", kurā visi jautājumi bija par tēmu "Atkritumi". Klasē izveidoja divas komandas, kuras savstarpēji cīnījās par uzvaru. Tikai ar viena punkta pārsvaru uzvarēja Elīnas komanda, Ligitas komandai - 2.vieta.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Ceļā uz Dziesmu un deju svētkiem

12.04.2015 kur : Vecbebru tehnikums

img_2452_1.jpgDabas atmodas svētkiem pošas pavasaris, bet mūsu novada izglītības iestāžu deju kolektīvi gatavojas šīs vasaras lielākajam notikumam – XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. 12. marta vakarā Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas zālē jaunie dejotāji dāvāja skatītājiem skaistu pavasara koncertu, kurā izdejoja deju svētku repertuāru. Koncerta vadītāja Jolanta Nīcgale-Kondrāte sacīja: „Deju kolektīviem šis koncerts ir pirmais pārbaudījumus pirms galvenās skates 31. martā. Katra deju kolektīva lielākais sapnis ir piedalīties dziesmu un deju svētkos.”

Lasīt visu ziņu galerija (106)

Dodos uz Dinamo Rīga noslēguma pasākumu!

11.03.2015

Sestdien,7.martā, lieli un mazi mākslinieki no Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7.klases, kā arī PII ''Bitīte'' 2.grupas un viņu atbalstītāji devās apmeklēt Didscn4925_1.jpgnamo Rīga 7.sezonas noslēguma pasākumu bez maksas. Tā bija balva par piedalīšanos bērnu zīmējumu konkursā ''Es dodos uz Dinamo Rīga spēli savā sapņu autobusā''.

Pasākuma īpašais viesis bija Sandis Ozoliņš. Arēna Rīga vestibilā norisinājās Dinamo Rīga hokejistu foto un parakstu sesijas. Muzikālos priekšnesumus sniedza Dzelzs vilks, Bermudu divstūris, Triānas parks, Coolmans Report un Latvian Blues Band.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Noslēdzies NORDEKA un DinamoRīga bērnu zīmējumu konkurss

17.02.2015

dscn4828_1.jpgVecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 7.klases skolēni, kā arī PII "Bitīte" 2.grupas kolektīvs un 4.grupas audzēkne Estere Riekstiņa piedalījās Nordeka un DinamoRīga rīkotajā bērnu zīmējumu konkursā "Es dodos uz Dinamo Rīga spēli savā sapņu autobusā".

Kopumā konkursam iesūtīti bija aptuveni 300 darbiņi, rīkotājiem izvēlēšanās prasījusi tiešām ilgu laiku un pūles,jo katrs zīmējums šķitis īpašs.Visi bijuši ļoti patīkami pārsteigti,cik daudz bērnos ir fantāzijas un izdomas.

Lasīt visu ziņu galerija (19)

Trešā vieta ekoskolu konkursā

17.02.2015

SIA Clean R Ekoskolas ietvaros rīkoja konkursu ekoskolu klasēm sadarbībā ar biedrību „Zaļā josta’’, ļaujot izcīnīt ekspertu izglītojošo vides izglītības lekciju par dabas resursu taupīšanu, videi draudzīgu dzīvesveidu un atkritumu šķirošanas nozīmi ikdienas dzīvē, kā arī pārsteiguma balvas - somas, kurās varēs atrast izglītojošas un noderīgas lietas. Somas ir apdrukātas ar atstarojošu uzrakstu.

Lasīt visu ziņu

Skolēni darbojas tehniski radošās darbnīcās

27.01.2015 kur : Vecbebru tehnikums

dsc_0953.jpg2015.gada 27.janvārī Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā 6.-12.klases skolēniem bija iespēja piedalīties SIA „Aspired” organizētajās tehniski radošajās darbnīcās.

Šādas aktivitātes par praktisku līdzdarbošanos, izmantojot „hands-on” principu, ļauj patiesi izprast skolā un citur teorētiski apgūtu materiālu vai dzirdētu informāciju.

Lasīt visu ziņu galerija (12)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top