Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Mūzikla ''Pelnrušķīte'' viesizrāde Jumpravā

01.12.2014

dsc_0595.jpg26.novembrī Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 3. un 7.klases audzēkņi kopā ar skolotājām Daigu Andersoni, Ivetu Bērziņu un Sandru Auzenbergu devās uz Jumpravas speciālo internātpamatskolu, lai pirmssvētku laikā iepriecinātu viņus ar viesizrādi -mūziklu "Pelnrušķīte".

Skola ir bērniem ar garīgās attīstības traucējumiem, atrodas nomalē, klusā vietā - Jumpravas pagastā, Lielvārdes novadā.

Lasīt visu ziņu galerija (15)

Esi brīvs un atvērts!

27.10.2014 - 31.10.2014 kur : Vecbebru tehnikums

dsc_0128.jpgRudens skolēnu brīvdienās no 27.oktobra līdz 31.oktobrim Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā notika Bērnu un pusaudžu dienas nometne „Esi brīvs un atvērts”. Šo nometni finansēja Valsts izglītības satura centrs un līdzfinansēja Kokneses novada dome.

Nometnes mērķis bija nodrošināt bērniem un pusaudžiem no sociālā riska ģimenēm savu interešu apzināšanu un sniegt iespējas ilgtermiņā praktiski darboties interešu izglītības programmās; apzināt bērniem un pusaudžiem savas intereses mākslas, sporta un veselīgas dzīves ziņas jomā un veidot izpratni par atkarības vielu lietošanu, sekām un ietekmi uz dzīves kvalitāti un vērtību izzināšanu; organizēt radošās darbnīcas, sporta aktivitātes un citas nodarbības, lai bērni un pusaudži varētu praktiskā darbībā pārliecināties, kas viņus interesē visvairāk un ar ko viņi gribētu nodarboties brīvajā laikā arī turpmāk.

Lasīt visu ziņu galerija (36)

Mārtiņdiena Vecbebros

06.11.2014 kur : Vecbebru tehnikums

dsc_0171.jpg6.novembrī Vecbebros pulcējās pirmsskolas audzēkņi un viņu pedagogi no Kokneses novada - PII "Bitīte", PII "Gundega", Pērses pamatskolas un Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas, lai ierībinātu PII MA pasākumu Mārtiņdiena.

Katras mācību iestādes bērni bija gatavojuši priekšnesumus, lai priecētu gan sevi, gan savus draugus; iepriekš kopīgi saskaņotās rotaļas, ko mācījušies bija visi, radīja drošību un pašpārliecinātību par savām spējām.

Lasīt visu ziņu galerija (40)

Putras programmas noslēgums kopā ar Mašu un Lāci

09.11.2014 kur : Vecbebru tehnikums

dsc_0091.jpgVecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas audzēkņi jau otro gadu aktīvi piedalījās Vislatvijas Putras programmā. Ja pagājušajā gadā iespēja piedalīties bija tikai pirmsskolas un sākumskolas skolēniem, tad šogad to varēja darīt arī 5.-8. klašu kolektīvi. Mūsu skolu pārstāvēja 7.klases kolektīvs kopā ar audzinātājām Daigu Andersoni un Sandru Auzenbergu. 0.-4. klases bērni kopā ar audzinātājām oktobra mēnesī piedalījās Vislatvijas izstādes "Putrai dzimšanas diena" veidošanā, skatījās Putras stundu, pildīja mājas darbus, mācījās rotaļas un tautas dziesmas par putru, uzzināja, kā graudaugi palīdz izaugt lieliem, stipriem un gudriem. Tā kā "Herkuless" šogad svin 60 gadu jubileju, tad audzēkņi veidoja dāvanu - izstādi(zīmējumus, aprakstus, pasakas, radošos darbus u.c.).

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas pedagogi aktīvi iesaistās un apgūst dažādus apmācības kursus

06.11.2014

Lai pilnveidotu profesionālās prasmes un paaugstinātu kvalifikāciju, Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas skolotāji aktīvi izmanto iespējas savu zināšanu papildināšanai.

7.oktobrī trīs Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas skolotājas Lāsma Skadmane, Lāsma Gūte, Marina Riekstiņa uzsāka dalību Rīgā, piedalījās Latvijas Pašvaldības mācību centra (LPMC) organizētajos kursos „Konfliktu risināšana skolā”. Kursi sastāvēja no trīs dienu nodarbībām:

Lasīt visu ziņu

Sagaidot Helovīnus!

05.11.2014

dsc_0025_2.jpgTuvojoties oktobra beigām, sarosās saldumu mednieki un izjokot gribētāji! Jau par tradīciju kļūst pasākumi, kuru galvenais atribūts ir lielā oranžā oga. Arī Vecbebru Profesionālā un vispārizglītojošā internātvidusskola nav izņēmums. Jau laicīgi no 20. līdz 23.oktobrim varēja smelties dažādas idejas Helovīnu svinēšanai. Visas nedēļas garumā informācijas centrā varēja apskatīt skolotājas Lāsmas Skadmanes raganu kolekciju. Kā saka, pati skolotāja: „Raganu viņai nav daudz- tikai 59, viņa pati- 60!”

Lasīt visu ziņu galerija (23)

"Cilvēcības stunda" kopā ar draugiem no "Ulubeles"

04.11.2014 kur : Vecbebru tehnikums

4.novembrī Vecbebru Profesionālā un vispārizglītojošā internātvidusskolā viesojās Rīgas pilsētas dzīvnieku patversmes „Ulubele” darbinieki ar četrkājaino draugu sunīti Loti.

Pirmsskolas un sākumskolas skolēniem tika piedāvāta „Cilvēcības stunda”, ar izglītojošo sarunu par Cilvēcību un Necilvēcību, par to- kas jāzina katram atbildīgam suņu un kaķu saimniekam. Skolēni labprāt piedalījās diskusijās, atbildēja uz konkursu jautājumiem, saņēma balvas un fotografējās ar draudzīgo sunīti Loti.

Kā pateicību par jauko pasākumu skolēni nosūtīja patversmes dzīvniekiem sarūpēto barību.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Ceļojums dabas pasaulē

01.09.2014

img_1451.jpgPateicoties Latvijas vides aizsardzības fonda projektu konkursā par vides izglītības nometņu organizēšanu bērniem un jauniešiem iegūtajam finansējumam un Kokneses novada domes līdzfinansējumam, no 4. līdz 13. augustam 30 sākumskolas skolēni no Kokneses novada piedalījās Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas (VPIV) organizētajā bērnu vasaras atpūtas nometnē „Sēkliņas ceļojums”. Īstenojot VPIV projektu vadītājas Ināras Bakmanes sagatavoto projektu, nometnes vadītāja Aija Rimša un skolotājas Sanita Šiballo, Žanna Malašenoka, Laimdota Stepēna, Malda Sokolovska, Guna Leiboma un Santa Lāce rosināja nometnes dalībniekiem atklāt jaunas lappuses noslēpumainajā dabas grāmatā.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Informatīvs bezmaksas pasākumus izglītības iestādēm

20.05.2014 kur : Vecbebru tehnikums

2014.gada 20.maijā, plkst.11.00

APGĀDS ZVAIGZNE ABC piedāvā

VECBEBRU PROFESIONĀLĀ UN VISPĀRIZGLĪTOJOŠĀ INTERNĀTVIDUSSKOLĀ

Informatīvus bezmaksas pasākumus izglītības iestādēm

  • Aktuālākie izdevumi (arī elektroniskie) pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem.
  • Kā padarīt atraktīvas rotaļnodarbības un mācību stundas?
  • Kā pārbaudīt, vai bērns ir apguvis pamatprasmes, kuras izvirza mācību programmas?
  • Ko piedāvāt vecākiem, kuri vēlas nodarboties ar savu bērnu?
  • Aktualitātes jaunajam mācību gadam u.c.

Aicināti pirmsskolas pedagogi, metodiķi, 1.-2.klašu skolotāji, logopēdi un speciālo skolu skolotāji un vecāki.

Pasākuma ilgums: 1,5 h.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top