Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Mazie deju svētki Vecbebros

03.04.2014 kur : Vecbebru tehnikums

a-69.jpgKokneses novada skolu deju kolektīvi cītīgi gatavojas XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Kokneses un Pļaviņu novada deju kolektīvu skatei 15. aprīlī, kas notiks Kokneses kultūras namā. 3. aprīļa vakarā Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas zālē koncertā „Ai, kājiņas, ai, kājiņas, dancot grib, dancot grib!” Kokneses novada skolu deviņi deju kolektīvi skatītājiem dāvāja apgūtās skates dejas. Iepriecinoši, ka vienā novadā ir tik daudz deju kolektīvu, ka pateicoties deju kolektīvu vadītāju, skolotāju un vecāku kopīgai sadarbībai bērni un jaunieši ir draugos ar deju.

Lasīt visu ziņu galerija (29)

Projektu nedēļa VPVI sākumskolā

27.03.2014

Marta mēnesī Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā norisinājās Projektu nedēļa. Sākumskolas skolēni to pavadīja, izzinot tēmu "Rotaļlietas". Katrs audzēknis no mājām atveda savu mīļāko rotaļlietu, kuru uzzīmēja un veidoja aprakstu par to. Kopīgi pētījām rotaļlietu attīstības vēsturi, materiālus, no kā tās tiek gatavotas, uzzinājām, kas ir droša rotaļlieta. Skolēni veica aptaujas savās klasēs un noskaidroja katra bērna mīļmantiņu, apkopoja rezultātus. Tā tika izveidota gan katras klases, gan 1.-4. klašu kopīgā diagramma.

Jauka bija diena, kuru skolēni pavadīja praktiskās nodarbībās, gatavojot pašdarinātas rotaļlietas-zaķus, saldējumus, zemenes, desas, bumbas u.c. Nodarbības vadīja meistare Laine Lapiņa no Zaubes, viņai palīdzēja skolotājas un audzinātājas.

Lasīt visu ziņu

Krāsaino smilšu spēles

20.03.2014 kur : Vecbebru tehnikums

dscn1245.jpgPavasara brīvdienās, 20.martā, kad dabā oficiāli iestājas pavasaris, Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā notika izglītojošais un radošais seminārs skolotājiem ''Krāsaino smilšu spēles'', kuru piedāvāja Dabas vides estētikas studija ''Dabas vēstniecība'', tās idejas autore Diāna Timofejeva.

Darbs ar krāsainajām smiltīm ir viens no Dabas vides estētikas radošās darbības virzieniem. Smiltis-vienkāršs un zināms materiāls, savas smalkās uzbūves un struktūras dēļ tas viegli ļaujas radīšanas procesiem.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Apgūst profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmu

18.03.2014

2014.gada 17.martā Vecbebru Profesionālā un vispārizglītojošā internātvidusskolā skolotāji apguva profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmu „Disciplīnas nodrošināšanas pamatprincipi izglītības iestādē”. Programmā tika iekļautas sekojošas tēmas:

• Uzvedības traucējumi, to rašanās iespējamie cēloņi, atpazīšana ikdienas situācijās un ietekme uz izglītojamā attīstību un mācību procesu.

• Mācību disciplīnas ietekmējošie faktori. Pedagoga loma mācību disciplīnas nodrošināšanā. • Mācību disciplīnas nodrošināšanas metodes.

• Konfliktsituāciju risināšana mācību disciplīnas nodrošināšanas kontekstā.

• Praktisko gadījumu analīze, individuālo uzvedības plānu veidošana.

Lasīt visu ziņu

Atklās SamsungSchool digitālo klasi I. Gaiša Kokneses vidusskolā

14.03.2014 13:45 kur : Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola

14. martā plkst.13.45 Koknesē, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā, notiks "Samsung" digitālās mācību klases atklāšana, kurā piedalīsies un ar skolas vadību, pedagogiem un skolēniem tiksies Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete. Kopā ar ministri vizītē dosies Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētājs Jānis Reirs. Pasākumā piedalīsies arī Samsung pārstāvji, Kokneses novada domes un novada izglītības iestāžu vadība.

Lasīt visu ziņu

Mūžs kā pasaka

04.03.2014

dscf0474.jpgFebruāris ir Margaritas Stārastes mēnesis. Arī mēs - Vecbebru Profesionālas un vispārizglītojošās internātvidusskolas sākumskolas skolēni un skolotāji, kopā izceļojām un izdzīvojām dižena cilvēka radītos varoņus dažādos ceļojumos. Kopīgi veidojām izstādi, rakstījām savas atziņas par izlasītajām grāmatām un skatījāmies raidījumu, kā arī animācijas filmu pirmizrādes ar M.Stārastes varoņiem.

Lasīt visu ziņu galerija (19)

Comenius projekta ietvaros viesošanās Vācijā

04.03.2014

4-0603.jpgComenius projekta „RESPECT FOR THE EARTH-RESPECT FOR OURSELVES” ietvaros no 16.-21.februārim Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas pārstāvji - četri skolotāji: Jolanta Nīcgale-Kondrāte, Ineta Gerasimova, Kristīne Keivomeģe, Ingus Eiduks un trīs skolēni: Kristīne Birne, Marika Pavloviča, Karīna Matīsa viesojās Vācijas pilsētā Bad Tölz. Nedēļas garumā visi projekta dalībnieki varēja baudīt fantastiski laipnu uzņemšanu, draudzīgu attieksmi, kad kopā darbojās 82 projekta dalībnieki.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Visu Mīlētāju Siržu diena

13.02.2014 kur : Vecbebru tehnikums

vpvi-38.jpgVecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā Valentīndienas priekšvakarā, 13.februārī, notika "Visu Mīlētāju Siržu Diena". Šo pasākumu vadīja Kristiāna Birne un skolotāja Daiga Andersone.

Katras klases kolektīvs gatavoja kādu priekšnesumu, atrakciju vai spēli. Galvenais nosacījums, lai apģērbā dominētu rozā vai sarkanā krāsa.

Lasīt visu ziņu galerija (10)

"Mutulītis" sadanco un sporto pasākumā "Lecam pa jaunam, lecam pa vecam" Bauskā

21.02.2014

p1220611.jpg21.februāris Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 6.-9. klašu kolektīvam „Mutulītis” bija īpaša diena, jo viņi devās uz pasākumu „Lecam pa jaunam, lecam pa vecam”, kuru organizēja Bauskas jauniešu centrs sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru. Jau agri no rīta dejotāji, ar satraukumu sirdī, sēdās autobusā, lai dotos uz Codes pamatskolu, kur norisinājās pasākuma pirmā daļa - jautras un atraktīvas sporta stafetes. „Mutulītis” turējās braši un pierādīja, ka viņi ir labi sportisti. It sevišķi mums padevās stafete, kurā vajadzēja parādīt florbola spēles iemaņas.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Sveču mēnesī Sveču balle

05.02.2014 kur : Vecbebru tehnikums

dscn1039.jpgAgates dienā,5.februārī, Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 6.klases audzēkņi rīkoja paši savu Sveču balli.

"Uz lielu balli sanāca sveces,

Ai,kas par gaismu debesīs tecēs!".

Lasīt visu ziņu galerija (22)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top