Lapas karte
AA+A++
A AAA

Ogres tehnikuma izglītības programmu īstenošanas vieta Vecbebros

Disko ballīte "Čūsku pavadām-Zirgu sagaidām"

30.01.2014 kur : Vecbebru tehnikums

Ceturtdien, 30.janvārī, Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas 6. un 10.klases audzēkņi rīkoja Disko ballīti, sagaidot Zilo jeb Smaragdzaļo Koka Zirga gadu, kurš pārņēma vadību no Melnās Ūdens Čūskas.

Tā kā Jaunā gada naktī Zirgi runā, tad arī vajadzēja iespaidiem bagātu notikumu - šovu, kurā būtiskākais - pašiem atrasties notiekošā epicentrā.

Lasīt visu ziņu

2013. gada 2. sezonas labākā Ekoskola Latvijā!

07.01.2014 kur : Vecbebru tehnikums

sdc10306.jpg7. janvārī Vecbebru Profesionālajā un vispārizglītojošajā internātvidusskolā viesojās „L&T'” Ekoskola komanda un bītboksa grupa „PeR”, lai paziņotu makulatūras šķirošanas konkursa „Šķiro un uzvari” rezultātus.

Mēs, piesakot sevi, uzreiz izvirzījāmies vadībā, sašķirojot 2,5 t makulatūras. Konkursa noslēgumā uzzinājām, ka esam saglabājuši līdera pozīciju, nododot 3742 kg un saņemot galveno balvu - grupas „PeR” koncertu skolā.

Lasīt visu ziņu galerija (11)

Viesošanās Polijā

08.11.2013

pa091697.jpgComenius projekta ”RESPECT FOR THE EARTH – RESPECT FOR OURSELVES” ietvaros no 6. līdz 11. oktobrim mēs, Bebru internātvidusskolas skolēni un skolotāji, devāmies uz Polijas pilsētu Ostroļecu, lai prezentētu skolas sagatavoto materiālu par tēmu ”Ūdens piesārņojums”, apmeklētu pilsētas pamatskolu un vidusskolu. Brauciena laikā iepazinām valsti, tās vēsturi, kultūru, tradīcijas un ekoloģisko situāciju.

Ceļš līdz Ostroļecai bija ļoti garš, brauciens ilga apmēram 11 stundas. Lai īsinātu laiku, dziedājām dziesmas, minējām mīklas un beigās pat skaitījām ceļmalas govis. Lai arī ieradāmies vēlu, poļu draugi mūs mīļi sagaidīja. Bērni dzīvoja ģimenēs, tā bija iespēja iepazīties un sadraudzēties ar vienaudžiem un viņu tuviniekiem.

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Ielūgums ārvalstu viesiem uz Rīgu 2014.gadā

07.11.2013

dsc03704.jpgBebru internātvidusskolas 1.-12.klases skolēni piedalījās sadarbības projektā ar izglītības iestādēm 2013./2014.m.g. aktivitātē "Ielūgums ārvalstu viesiem uz Rīga 2014 Eiropas kultūras galvaspilsētas gadu".

Nodibinājums "RĪGA 2014" mācību procesa ietvaros aicināja skolēnus sagatavot vienu vai vairākas personificētas apsveikumu kartiņas. Katrai skolai pēc pieprasījuma nosūtīja pastkartes ar "Rīga 2014" noformējumu. Pastkartē bija paredzēta vieta zīmējumam un vēstījuma tekstam.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Kā es jūtos skolā?

21.10.2013 kur : Vecbebru tehnikums

b-int-sk.jpgBebru internātvidusskolā 2013. gada 21.oktobrī ESF projekta „Atbalsta pasākumu īstenošanā jauniešu sociālā riska mazināšanai un integrācijai izglītībā Bebru internātvidusskolā, Kokneses speciālajā internātskolā – attīstības centrā un Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā (vienošanās Nr.2011/0023/IDP/1.2.2.4.2./11/APIA/VIAA/180) ESF finansētās darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.2.2.4.2. apakšaktivitātes „Atbalsta pasākuma īstenošana jauniešu sociālās atstumtības riska mazināšanai un jauniešu ar funkcionālajiem traucējumiem integrācijai izglītībā” ietvaros” notika konference "Kā es jūtos skolā?", kurā piedalījās projektā iesaistīto skolu skolēni.

Konferencē ar lekciju-nodarbību "Pozitīvā domāšana" uzstājās lektors Kaspars Bikše. Vadot nodarbību, tika uzsvērts, ka "pozitīvā domāšana nav tikai tukša fantazēšana par to, ko es labprāt kādreiz gribētu, tas ir dzīvesveids". Lekcijas-nodarbības laikā tika sniegti ļoti spilgti piemēri, izspēlējot situācijas, kurās katrs varēja pārliecināties par koncentrēšanās spējām noteiktā tēmā. Tika piedāvāti vingrinājumi, kurus, regulāri veicot, var stiprināt pozitīvo domāšanu, pozitīvās emocijas, panākumus.

Pēc lekcijas konferences dalībnieki darbojās grupās ar Kokneses jauniešu biedrības pārstāvjiem. Tika iestudētas etīdes par problēmsituācijām, to dažādais redzējums un meklēti risinājumi. Konferences dalībniekus iepriecināja ar jauku, muzikālu priekšnesumu.

Paldies visiem dalībniekiem par atsaucību un piedalīšanos konferencē!

Lasīt visu ziņu galerija (10)

Ekskursija pretī zelta rudenim

15.10.2013

sdc19748.jpgBebru internātvidusskolas 6.klases kolektīvs ekskursijā pretī zelta rudenim devās uz Skrīveriem, tur viņi ciemojās "Skrīveru saldumos" un "Skrīveru mājas saldējumā".

Skolēniem bija fantastiska iespēja pašiem tīt konfektes "Gotiņa", pievienojot dažādas piedevas. Katram ekskursijas dalībniekam izsniedza speciālo priekšautu un cepurīti, lai tā pa īstam iejustos tinēju darba procesā, kā arī īpašās Gotiņu etiķetes ar interesantiem uzrakstiem.

Lasīt visu ziņu galerija (14)

Vispasaules Putras diena Bebru internātvidusskolā

10.10.2013 kur : Vecbebru tehnikums

sdc10030.jpgVispasaules Putras dienā, 10.oktobrī, Bebru internātvidusskolā norisinājās Vislatvijas Putras programmas čempionāts "Kļūsti stiprs un drosmīgs kā Herkuless!"

Tajā piedalījās Bebru internātvidusskolas pirmsskolas un sākumskolas skolēni, PII "Bitīte" 2.-4.grupas audzēkņi, viņu skolotāji.

Lasīt visu ziņu galerija (34)

Dzejiskās ziedu mandalas Bebru internātvidusskolā

20.09.2013 kur : Vecbebru tehnikums

sdc19624.jpgIepriekšējā nedēļa Bebru internātvidusskolā pavadīta dzejiskā noskaņojumā. No sarūpētiem ziediem un dabas materiāliem pie skolas katra klase veidoja dzejiskās ziedu mandalas. Celiņi pie skolas pārtapa par O.Vācieša un J.Raiņa dzejas takām, kur katrs varēja uzrakstīt un ilustrēt kādu no mīļākajiem šo autoru dzejoļiem.

Bebru internātvidusskolas informācija

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Vasaras nometne ”Piedzīvojumi krāsu pasaulē!”

16.08.2013 - 22.08.2013 kur : Vecbebru tehnikums

No 2013.gada 16.-22.augustam Bebru internātvidusskolā notika pēdējā no četrām ESF projektā paredzētajām nometnēm.

Arī šajā nometnē darbojās bērni no trīs sadarbības partneru skolām.

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Jauni „Piedzīvojumi krāsu pasaulē!”

03.06.2013 - 12.06.2013 kur : Vecbebru tehnikums

bintvsk.jpgNo 3.jūnija līdz 12.jūnijam Bebru internātvidusskolā notika vasaras atpūtas un piedzīvojumu nometne „Piedzīvojumi krāsu pasaulē”, kurā darbojās bērni vecumā no 7 līdz 14 gadiem. Nometne ir viena no ESF projekta aktivitātēm.

Tās uzdevums ir veicināt jauniešu ar īpašām vajadzībām integrāciju sabiedrībā.

Lasīt visu ziņu galerija (14)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top